חדש בארץ! מכונית סינית ב 140,000 ש"ח בלבד - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדש בארץ! מכונית סינית ב 140,000 ש"ח בלבד

Sting

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

גם לHonda

גם לSuzuki

גם לPeugeot

ולעוד הרבה.

את האמת רוב חברות המכוניות היום התחילו את דרכם באופנועים .

בוא לא נגזים..

בכל מקרה,MILFORD הביא לכאן את המידע הדרוש-מדובר בחברה אשר מתמחה בייצור רכבים של חברות אחרות-משמע שהפיתוח והטכנולוגיה הם קרוב לוודאי בכלל אינם סיניים-ואם הדבר מקטין משמעותית את המחיר הסופי של המכונית(רק משום שיוצרה בסין תחת "מותג" פחות יוקרתי)-אז למה לא..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים תצאו מסטיגמות טיפשיות , לא כל מה שמיוצר בסין זה זבל .

טובי החברות בעולם בכל התחומים מיצרים בסין .

יש מוצרים שהם זבל מסין , ויש מוצרים איכותים מאוד מסין .

שההורים שלי היו בסין הם עשו סקס ואני נולדתי , יש בסין דברים שהם באמת איכותיים ואני ההוכחה לכך .

יש לי משפחה בשגירות שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי peugeot בונים בעיקר טוסטוסים ,גם ktm החלו ליצר לא מזמן כלי רכב

פג'ו בונים רק טוסטוסים, אבל עדיין זה דו גלגלי.

KTM בנו את הX-Bow בנתיים אבל לא מתכננים לדעתי להכנס לתעשייה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שההורים שלי היו בסין הם עשו סקס ואני נולדתי , יש בסין דברים שהם באמת איכותיים ואני ההוכחה לכך .

יש לי משפחה בשגירות שם

העובדה שאתה נושא את התג של IVORY כתמונה האישית שלך כבר אומרת שאתה לא איכותי :hat:

ותיראו איזה כותרת מטעה ומפגרת, הייתי מצפה לקצת יותר... (זה מתוך הלינק ל- NRG):

"או-טו-טו בישראל - המכונית הסינית הראשונה" - מה אין מכוניות סיוניות חוץ מזו? המכונית הסינית הראשונה שניראית בישראל אולי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בארץ לא בונים מכוניות ?

כרמל היה אחלה מנוע סוף הדרך היה לו .

מצטער לאכזב אותך, אבל כל המכוניות שנבנו בארץ השתמשו במנועים של חברות אחרות מחו"ל :P

וחוץ ממנוע הם לא היו משהו בכלל. (ראיתי כמה כאלה, זה ממש קופסא עם דוושות והגה... אין כלום בפנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לאכזב אותך, אבל כל המכוניות שנבנו בארץ השתמשו במנועים של חברות אחרות מחו"ל :P

וחוץ ממנוע הם לא היו משהו בכלל. (ראיתי כמה כאלה, זה ממש קופסא עם דוושות והגה... אין כלום בפנים)

ברור שלא היה כלום זה היה מכוניות ישנות ובמחיר שלהם הם היו טובות זה הכל יחסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שלא היה כלום זה היה מכוניות ישנות ובמחיר שלהם הם היו טובות זה הכל יחסי

כן,אין ספק שהסוסיתא הפכה לבדיחת המדינה במשך עשרות שנים בשל איכותה המעולה לזמנה..

המרכבים שייצרו בארץ היו על הפנים,נקודה.

אם כבר מדברים,אז דווקא תעשיית המרכבים העכשווית בארץ לא רעה בכלל-סופה ותומקאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספסים את הנקודה העיקרית.

למה מוצרים מסין השתלטו על העולם? כי הם זולים. ההפרש במחירים נובע בעיקר מעלויות העבודה הנמוכות בסין, כך שגם מוצר איכותי יחסית יהיה זול יותר. אמנם יש לעיתים קרובות בעיות בבטיחות, הנובעות מכך שהתקן הסיני לענייני בטיחות נמוך בהרבה מהאירופאי (בסין מותר, למשל, שתכנית פינוי של בניין בעת שריפה תכלול שימוש במעליות) אך רכבים שמיוצאים למדינות אחרות, בפרט מדינות אירופה, חייבים להיות מותאמים לתקנים האירופיים. עדיין, הם יהיו זולים יותר בגלל עניין העבודה.

נכון? מסתבר שלא. הרכב המוזכר כאן כנראה נמכר ע"י סין בזול, אך ע"י היבואנים המקומיים שלנו במחיר רגיל כמעט - מה שאומר שמישהו גוזר קופון מאוד מאוד שמן בדרך, אפילו יחסית למצב השערורייתי ממילא בתחום תמחור הרכבים בארץ. זה מה שבאמת מרתיח בידיעה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם היפנים בשנות ב ה60 עשו דברים מחורבנים וזולים ואח"כ רכשו לעצמן מוניטין של איכות. עכשיו סין עוברת את התהליך הזה.

אם שיחקת בגראן טוריזמו 4 היית יכול לראות שאפילו בשנות השמונים הרבה מאוד מהמכוניות היפניות היו נראות כמו מכוניות צעצוע(ומעוצבות כמו מכוניות אירופאיות/אמריקאיות משנות החמישים).

אנשים צריכים להתרגל לעובדה שהודו וסין הם המעצמות הגדולות הבאות בעולם..אולי לא מבחינת החלפתה של ארה"ב-אבל החלפתם של רוסיה/בריטניה/צרפת-בקלות.

יש להן כח עבודה אינסופי,וכעת הן רוכשות לאט לאט ידע כיצד להשתמש בו..

אני ממש לא אתפלא אם עוד איזה 20 שנה כל המכוניות בעולם יהיו סיניות..זאת כמובן אם עוד יהיו מכוניות עד אז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו צריכים ללמוד מהסינים לשלם לפועלים 100 דולר ואז ניהיה אימפריה !

להוריד את השכר מינימום ל 100 דולר לאלתר !!!

ובקשר ל " אייבורי " יש שמועה חזקה בקרוב היא תעלם כמו " שמיר מחשבים " לא יכול להוסיף כלום בנידון .

אני מעריץ את הבעלים של אייבורי שהם יודעים לנצל את הישראלים הטיפשיים ועושים מזה כסף הם מקבלים הכול מזומן או דרך חברת מימון וברגע שהם יכריזו על פשיטת רגל הם לא חייבים לאף אחד כלום גם אם חלק מהכסף נזל לחו"ל " במקרה " חולה עליכם אייבורי מקנא בשכל של הבעלים שלהם.

לעשות כסף זה קל שיודעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...