חדש בארץ! מכונית סינית ב 140,000 ש"ח בלבד - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדש בארץ! מכונית סינית ב 140,000 ש"ח בלבד

Sting

Recommended Posts

אנחנו צריכים ללמוד מהסינים לשלם לפועלים 100 דולר ואז ניהיה אימפריה !

להוריד את השכר מינימום ל 100 דולר לאלתר !!!

ובקשר ל " אייבורי " יש שמועה חזקה בקרוב היא תעלם כמו " שמיר מחשבים " לא יכול להוסיף כלום בנידון .

אני מעריץ את הבעלים של אייבורי שהם יודעים לנצל את הישראלים הטיפשיים ועושים מזה כסף הם מקבלים הכול מזומן או דרך חברת מימון וברגע שהם יכריזו על פשיטת רגל הם לא חייבים לאף אחד כלום גם אם חלק מהכסף נזל לחו"ל " במקרה " חולה עליכם אייבורי מקנא בשכל של הבעלים שלהם.

לעשות כסף זה קל שיודעים

אתה מקנא ברמאים וגנבים? רואה בהם דמויות ראויות להערצה?

שיהיה לך בהצלחה עם זה..

לגנוב כסף ולרמות אנשים זה קלי קלות,כל ילד קטן היה יכול לעשות מיליונים מזה,בדיוק כמו אחרון הנבלות ה"בוגרות" שעושים את זה באלפי דרכים שונות..הקטע הוא לא להיתפס..ובגלל שבארץ הכל עובר דרך התחת אז לאנשים האלו גם אין ממה וממי לפחד והם חופשיים לעשות ככל העולה על רוחם..בעוד שבחו"ל זה גן קורה,אבל שם האנשים עלולים לשלם מחיר כבד מאוד על שטויות שכאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אנחנו צריכים ללמוד מהסינים לשלם לפועלים 100 דולר ואז ניהיה אימפריה !

להוריד את השכר מינימום ל 100 דולר לאלתר !!!

ובקשר ל " אייבורי " יש שמועה חזקה בקרוב היא תעלם כמו " שמיר מחשבים " לא יכול להוסיף כלום בנידון .

אני מעריץ את הבעלים של אייבורי שהם יודעים לנצל את הישראלים הטיפשיים ועושים מזה כסף הם מקבלים הכול מזומן או דרך חברת מימון וברגע שהם יכריזו על פשיטת רגל הם לא חייבים לאף אחד כלום גם אם חלק מהכסף נזל לחו"ל " במקרה " חולה עליכם אייבורי מקנא בשכל של הבעלים שלהם.

לעשות כסף זה קל שיודעים

אם אתה מעריץ אותם יש לך בעיה גדולה באישיות. בן אדם בן 40 שרוצה לקנות לילד שלו מחשב ולא מבין כלום בעניין ובא לאייבורי ועובדים עליו בעיניים ומוכרים לו חרא במחירים מצחיקים - זה עילה לרצח מבחינתי. זה זלזול בקונים, זה לשים זין על ה-א' ב' של אמינות ואיכות, מה שלאייבורי אין בשיט. אם הם באמת ייפשטו רגל אני מבטיח לך שלא יהיה מאושר ממני באדם באותו הרגע (אתה לא יודע מה עברתי איתם...). מה גם שהחלקים שלהם ממוחזרים ומחודשים, ואולי לא תאמינו אבל שמעתי את זה מסגן מנכ"ל שהתפטר לפני כמה שנים.

אתה צריך למצוא לך מודל לחיקוי אחר... בדחיפות...

נ.ב. תראה את הסרט "תפוס אותי אם תוכל" (Catch Me If You Can). אותו זה בסדר להעריץ (כמוני) כי זה בן אדם אחר שפירפר חצי עולם... חברה כזו זה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייבורי זה בית ספר לעסקים .

איך קונים אנשים גובים כסף ואז אחרי שעושים קופה ביי ביי כמו שמיר מחשבים , הלוואי ולי היה אומץ לעשות את זה .

אל תהיו יפיי נפש כסף זה מעל הכול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתייחס לפותח התראד.

אפילו אם זאת חברה שלא מיתגה את עצמה, כל עוד שהיא לא מפיקה מזה רווח שייספק אותה זה לא יישתלם לה (ופה אני נאלץ להסכים עם מנהלנו הנכבד).

סיני זה זבל?

רוב הסיכויים שכן, אבל אני לא שולל אפשרות שזה יכול להיות מוצר טוב ייחסית למחיר, לכן אפשר לחכות לסקירה של כל מיני מגזינים פה בארץ (כמו הגה ואוטו).

דרך אגב, בעולם האופנועים יש את זונגשן וליפאן שהם חברות אופנועים סיניות, ממה שעולה מרוכבים שהתנסו מהאיכות הסינית היא שהכי יירודה באיכות החומרים והרכבתה, היא מיוצרת מטכנולוגיות בסיסיות שאותן הן מעתיקות מכל מיני חברות.

אין באופנועים האלה שום דבר מיוחד.... פעם שקלתי לקנות דבר כזה לפני שקניתי את שלי, רק ראיתי את הצמיג ואיך שהם נראים וכו'... כבר קיבלתי בחילה ו"ברחתי" מהסוכנות מהר ככל האפשר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייבורי זה בית ספר לעסקים .

איך קונים אנשים גובים כסף ואז אחרי שעושים קופה ביי ביי כמו שמיר מחשבים , הלוואי ולי היה אומץ לעשות את זה .

אל תהיו יפיי נפש כסף זה מעל הכול .

אז מה אתה אומר? "הלוואי והיה לי האומץ להיות גנב ולעשוק לקוחות תמימים"? אני מקווה, בשבילך, שאתה עוד ילד ושתתבגר. אם אתה כבר לא ילד נשאר לי רק לרחם עליך - לפחות עד שתנסה לנהוג כדבריך. אז הרחמים נגמרים ומתחיל הרצון לעשות בך לינץ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מעריץ אותם יש לך בעיה גדולה באישיות. בן אדם בן 40 שרוצה לקנות לילד שלו מחשב ולא מבין כלום בעניין ובא לאייבורי ועובדים עליו בעיניים ומוכרים לו חרא במחירים מצחיקים - זה עילה לרצח מבחינתי. זה זלזול בקונים, זה לשים זין על ה-א' ב' של אמינות ואיכות, מה שלאייבורי אין בשיט. אם הם באמת ייפשטו רגל אני מבטיח לך שלא יהיה מאושר ממני באדם באותו הרגע (אתה לא יודע מה עברתי איתם...). מה גם שהחלקים שלהם ממוחזרים ומחודשים, ואולי לא תאמינו אבל שמעתי את זה מסגן מנכ"ל שהתפטר לפני כמה שנים.

אתה צריך למצוא לך מודל לחיקוי אחר... בדחיפות...

נ.ב. תראה את הסרט "תפוס אותי אם תוכל" (Catch Me If You Can). אותו זה בסדר להעריץ (כמוני) כי זה בן אדם אחר שפירפר חצי עולם... חברה כזו זה לא.

חשבת אולי שאותו אבא לא רוצה לשלם 3,000 שקלים על מחשב שהילד גם ככה יהרוס יחד עם החברים הברברים שלו? חשבת אולי שיש אנשים שלא צריכים מחשב יקר? אייבורי מוכרים זבל במחיר רצפה, לא זבל במחיר מופקע. (את זה עושות אחרות) עד היום אין שום הוכחה שאייבורי או KSP עובדים עם חלקים מחודשים. וגם אם כן ממש לא אכפת לי. החלק תקין והמחיר בקרשים קניתי. לדעתי אין שום הבדל בין חלק "חדש" לחלק שחזר למפעל בגלל איזה שטות, עבר תיקון מקצועי, נארז מחדש ונמכר בחצי מחיר.

אני בתחום המחשבים הלקוח הכי קל שיש. אני מכין רשימה מסודרת אחרי מחקר. אני מגיע לחנות, מבקש את החלקים, משלם והולך. אתמול רכשתי AC Accelero 1 ב-KSP. שילמתי עליו 90 שקלים. המחיר הכי זול בחנויות "גיימרים" היה 120. אריזה חתומה. מחיר בקרשים. שירות מהיר. הגעתי, אמרתי אני רוצה חלק X, שילמתי, קיבלתי את החלק והלכתי. בדיוק 5 דקות.

ב-IQPC אין מצב שיצאתי אחרי פחות מחצי שעה. החנות שלהם כל כך מבולגנת, כל כך לא יעילה זה פשוט מזעזע. הם לא מוצאים טפסים, לא זוכרים איך להשתמש בתוכנה, רצים סתם ממקום למקום, יאיר מזיין בשכל בלי הפסקה. סתם שילמתי שם עוד 20% עבור חיוכים וזיון שכל. מזל שהתכסחתי איתם. התרסקתי בחזרה למציאות ועל הדרך חסכתי אלפי שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP זבל אייבורי זבל וכולכם קונים וקונים וממשיכים לקנות משם !

אתם לא יכולים דקה בלעדיהם ! בלי אייבורי ו KSP כל המחירים של החלקים היו פי 10 כמו בעידן של 486 .

אייבורי פשוט גאונים קלטו מה אנשים רוצים " זול זול זול " והם מוכרים ואנשים קונים (:

אנשים לא מחפשים איכות אנשים מחפשים מחשב עובד ! אינטרנט עובד! מצידם תביא להם פנטיום 1 !

אז מה עשיתי ? קלטתי את השיטה והתחלתי למכור מחשבים פנטיום 2 - 3 - 4 ישנים ותנחשו מה ? התחלתי לעשות ים כסף!

אנשים מזמינים ממני מחשבים משומשים הם מקבלים : אינטרנט , משחקים קלים , , שיתוף קבצים במחירי רצפה - 200 עד 700 ש"ח !

אייבורי הם דמות להערצה בשבילי בית ספר של כסף ושכל (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://golf.vw.co.il/prices

עכשיו יש למישהו משהו להגיד?

לא הבנתי מה זה קשור לנושא, אז הדבר היחיד שיש לי להגיד הוא שהמנועים החדשים של VW (אלה של ה-1.4 ל') נראים לי ממש אדירים וחסכוניים... מישהו ניסה אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה זה קשור לנושא, אז הדבר היחיד שיש לי להגיד הוא שהמנועים החדשים של VW (אלה של ה-1.4 ל') נראים לי ממש אדירים וחסכוניים... מישהו ניסה אותם?

הקשר הוא שזאת השניה שם (והראשונה שם שאוטומטית, מה שחשוב פה בארץ) עולה פחות מ-140,000 שקל, והייתי קונה אותה קודם. אני לא אומר שהסינית זבל, ממש לא, אבל אני ישראלי וקונה מותגים ;)

חוץ מזה, למדתי נהיגה על הגרסה הידנית, זה קצת עניין של Legacy אצלי.

אתה מדבר פה אל ילדים בני 14 , איך הם בדיוק ינסו אותם ?

הפורום הזה גובל בפדופ

לא מסכים. הפורום הזה מורכב מילדים בני 12 עד אנשים נשואים + ילדים. לפעמים אפילו נכדים :)

כעיקרון, בדור השישי הם עשו פטנט נחמד: מנוע 1400, אבל כשאתה מתחת ל-3,500 סל"ד, המנוע מסובב גם מגדש על, וכשאתה מעל, המגדש מתנתק ובמקומו מופעל טורבו. ככה הם הצליחו להפיק כל כך הרבה כוח ממנוע יחסית קטן.

http://cars.walla.co.il/?w=/4701/1354003

http://www.kvishim.co.il/Articles.asp?id=526

(הכל יחסי, אני נוהג מדי פעם על מכונית עם מנוע 600 סמ"ק, 29 כוח סוס ששוקלת 650 קילו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...