הספק יחזיק את המערכת? דיי דחוף, קונה הכל מחר! =] - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הספק יחזיק את המערכת? דיי דחוף, קונה הכל מחר! =]

ToMuSH

Recommended Posts

שלום,

אני משדרג בעתיד הקרוב מאוד של מחר את מחשבי הקקה. הוא הולך להיות ככה:

E5200+OC (בינתיים סטוק עד שאני אגרד קצת כסף)

לוח -P45TS-R

זיכרון 2GB KINGSTON

בינתיים כרטיס 9500GT אבל אני רוצה להחליף בעתיד (הגם קרוב, אבל לא מחר :silly:) ל- 9800GT/GTX

עכשיו, יש לי ספק Enermax 350W, שדגמו הוא:

ENERMAX EG365AX-VD(G)

מועתק מילה במילה מהספק עצמו. הספק יחזיק את המערכת? מתוכנן OC של הכי רחוק שאוכל להגיע עם סטוק (כיוון ה- 3.7 אולי עם מזל 3.8 מבדיקות שעשיתי).

התייחסו לשני מקרים, האחד עם ה- 9500GT והשני עם 9800GT/GTX. תודה רבה! אם אפשר תשובה זריזה כי מחר אני עושה את כל הקנייה. לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח יחזיק את המערכת עם מעבד כה מומהר (OC) ו-9800GTX-65nm (שצריכת-ההספק המירבית שלו היא כ-186.4W - לפי זה), אך סביר להניח שיחזיק אותה עם גירסת ה-55nm (הידועה גם כ-250GTS/1GB - שצריכת ההספק שלה נמוכה במספר עשרות וואטים).

כך או כך, זה עדיין יהיה גבולי (כלומר : לספק-הכוח כמעט ולא ייוותרו יתרות-הספק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז GTS250 שווה ערך ל- 9800GTX? מגניב לא ידעתי D:

שתי שאלות:

1. ומה עם 9800GT? זה הבדל מהותי? כי אין לי תקציב כזה גדול לקנות את הכרטיס הזה ובטוח שאין אותו ביד שניה כבר כי הוא יצא לא מזמן... :\

2. מה עם 8800GTS או GTX? (אנא התייחס לשני הדגמים) יחזיקו עם OC והכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב של עומס-יתר ספק-כוח עשוי לספק מתחים שהנם מחוץ לטווח-התקן - ובד"כ נמוכים מדי : מתכון בדוק למדיי לחוסר-יציבות.

וכמו"כ, בעומס-יתר קיצוני, אחת ההגנות השייכות-לעניין בו (OPP/OCP/OTP) עשויה - שלא לומר, צפויה - פשוט לכבות את ספק-הכוח, ע"מ למנוע ממנו להינזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...