ייעוץ בקניית רכב משפחתי ב-140,000 - נשלחתי ע"י ההורים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ בקניית רכב משפחתי ב-140,000 - נשלחתי ע"י ההורים

Omry

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הסיביק הייבריד לא עולה איזה 170 אלף?

בכל מקרה,אני לא יודע האם הוא נכנס לקטגוריה מבחינת המחיר,אבל הייתי שוקל ברצינות לקנות פולקסווגן גולף..אוטו מעולה,מכל האספקטים..הוא גם מאבד מחיר מאוד,מאוד לאט אבל זה לא בהכרח טוב,כי בגלל זה גם קשה מאוד למכור אותו במחיר שכזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב..

אמא שלי הלכה לעשות נסיעת מבחן לסיביק החדשה..

והתחדשנו בדגם ה-5 דלתות (ספורט)! צבע שחור למי שמעוניין לדעת :)

תודה רבה על ההמלצות. ההורים שלי גם ככה פאנבויס של הונדה, אז עשיתם להם חיים קלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שרכש את הרכב הזה טוען ללא רבב שהוא מדהים בעוד והביקורות המקצועיות (שדעותן כנראה לא זהות לדעה של האיש הממוצע שנוסע ברכב) טוענות אחרת.

החלטנו להקשיב ל"איש הפשוט"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-TOP GEAR חושבים אחרת.

לפי דעתי סתם עיצוב של חללית ל"רכב ספורט" - סוג של שהוא מוריד לכביש יותר פוזה מצמיגים חרוכים.

בכל אופן - תתחדשו :)

למרות שאני אוהב את התוכנית TOP GEAR ואת המנחים שלה.

יש דברים שאני לא מסכים.

יש לקלרקסון כל מיני דברים שהוא אומר, והמון תלוי גם בארץ שהאוטו מיוצר.

אז מה עם דגם הTYPE R לא כמו הקודם למי אכפת?

הוא קנה TYPE R?

או קנה דגם רגיל?

לדעתי האוטו מעולה ויפה.

ולא משנה לי מה קלרקסון אמר.

אנחנו גם התלבטנו אבל בגלל שהאוטו יקר יחסית אז לא לקחנו.

בקיצור, לפותח הת'ראד, תהנו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיוויק תמיד היה תדמית ספורטיווית בעוד שהיא בעצמה ממש לא כזאת.

הרכב הוא לא החסכוני בקטגוריה, לה החזק בקטגוריה ובטח שלא היפה בקטגוריה )אם מדברים על הסדאן(.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין למה אנשים עדין מתעקשים על עם גיר ידני!?

גם אצלנו כל הזמן זינו את השכל שגיר ידני זה נותן לך יותר תחושה של נסיעה ושאר ירקות.

אבל אחרי שנדפק להם הרכב והם קיבלו אוטו חילופי אוטומט, הספיקה להם בדיוק נסיעה אחת לעבודה בשביל לעבור לאוטומט.

אולי פעם כש לגיר אוטומטי היה "מבזבז" יותר דלק אז אפשר היה לתרץ את זה אבל היום :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם שהרכב שלקחנו אוטומטי.. אני פשוט לא יודע אם הגיר הוא רובוטי, שלפי מה שהבנתי זה גם כן אוטומטי רק אחד שאמור "להשתוות" לביצועים של ידני ולתת הרגשת נסיעה כאילו שאתה נוסע בידני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין למה אנשים עדין מתעקשים על עם גיר ידני!?

גם אצלנו כל הזמן זינו את השכל שגיר ידני זה נותן לך יותר תחושה של נסיעה ושאר ירקות.

אבל אחרי שנדפק להם הרכב והם קיבלו אוטו חילופי אוטומט, הספיקה להם בדיוק נסיעה אחת לעבודה בשביל לעבור לאוטומט.

אולי פעם כש לגיר אוטומטי היה "מבזבז" יותר דלק אז אפשר היה לתרץ את זה אבל היום :nixweiss:

כי גיר אוטומטי פחות אמין, פחות חסכוני בדלק, יותר יקר. צריך לאנוס את המנוע כדי לעבור הילוך. בעיר הרבה יותר בזבוז של דלק. אני על הידני שלי יכול להאיץ קצת, להעביר ל-N ולגלוש בסבבה עד הרמזור. נכון אוטומט הרבה יותר נוח. אין ספק.

אבל עזוב את זה. חכה עד שהגיר יתפרק. וזה יקרה. הייתה על זה כתבה במגזין לפני שנתיים בערך. אתה תשלם במוסך 10,000 שקלים על גיר "משופץ". מניסיון מאד כואב של משפחתי. [br]פורסם בתאריך: 20.04.2009 בשעה 14:54:06

כל מי שרכש את הרכב הזה טוען ללא רבב שהוא מדהים בעוד והביקורות המקצועיות (שדעותן כנראה לא זהות לדעה של האיש הממוצע שנוסע ברכב) טוענות אחרת.

החלטנו להקשיב ל"איש הפשוט"

רכבים יפנים בארץ תמיד היו ויהיו OVER-RATED בצורה מטורפת. אומרים שהוא מדהים רק כי הונדה וסיוויק וזה יפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי גיר אוטומטי פחות אמין, פחות חסכוני בדלק, יותר יקר. חכה, חכה, עד שהגיר יתפרק. וזה יקרה. גיר אוטומטי נשחק הרבה יותר מהר. הייתה על זה כתבה במגזין לפני שנתיים בערך. אתה תשלם במוסך 10,000 שקלים על גיר "משופץ". מניסיון מאד כואב של משפחתי.

קשקוש מגוחך.

עדיף לנסוע באופניים, כי מכונית זה פחות אמין, פחות חסכוני בדלק, יותר יקר. חכה, חכה, עד שהמכונית תתפרק. וזה יקרה. מכוניות נשחקות הרבה יותר מהר. הייתה על זה כתבה במגזין לפני שנתיים בערך. אתה תשלם במוסך 10,000 שקלים על מכונית "משופצת". מניסיון מאד כואב של משפחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר... מה שתגיד. רוצה לראות את הקבלות על הגיר? אין לי בעיה לסרוק.

יש ברשותנו מסחרית של פולקסווגן. אחרי ארבע שנים הגיר נזרק לפח. הותקן גיר משופץ ב-10,000 שקלים (נראה לי יותר... צריך לשאול את אבא) החזיק מעמד שנה ופעם נוספת התפרק. הותקן פעם נוספת גיר משופץ החזיר מעמד חצי שנה והתפרק. האוטומט נזרק לפח, הותקן גיר ידני ועד היום נוסע בלי שום בעיה.

תזיין בשכל למישהו אחר. גיר אוטומט אחרי 150,000 - 200,000 ק"מ יעוף למגרש גרוטאות. לפני כן הוא ידרוש טיפולים מאד יקרים כדי להמשיך לנסוע. ברוב המקרים כבר אחרי 100,000 ק"מ מתחילים להרגיש קושי בהעברת הילוכים. גיר ידני יחזיק מעמד יותר מהרכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...