וודקה בזוקה, עריכה, תמונות חדשות ע"מ 18 :) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וודקה בזוקה, עריכה, תמונות חדשות ע"מ 18 :)

liav12

Recommended Posts

קוקטלי שמנת הם הכי טעימים שיצא לי לשתות...ועל הז** שלי מה חושבים כשאני מזמין את זה :)

הרבה פעמים אני מזמין אורגזמה..אחד הדברים...אייריש קרים עם ליקר קפה ושמנת..מעולה

ברוב הפאבים ישימו לכם חצי חצי שזה חצי שמנת חצי חלב כדי להוריד לכם את העומס על הבטן..קוקטיל שמנת זה ממלא..וכדי שכמובן יהיה לכם מקום בבטן לקנות עוד שתיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 170
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בזמן האחרון התאהבתי ברוסי לבן. אבל מעצבן אותי המבטים שנאי מקבל מהאנשים שאני מכיר כאילו אני איזה מתרומם או משהו. ותכלס , זה אחד הדברים , מתי שאני אשכרה אוכל לשתות את זה עם שמנת37-42% אני באמת נראה לי אהנה.

אז תזמין רוסי שחור. יותר טעים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין לא משנה את העובדה שמדובר בצ'ייסרים פשוטים לחלוטין.

פותח הדיון שואל על משהו באמת מעניין,משהו ייחודי למדי..

אווווווו, תפסיק לחפור. לך תשתה גולדסטאר ותעזוב אותי בשקט.

חלפינו, אתה יכול להשיג מחירי עלות באלכוהול? בא לי בקבוק דרמבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדר"כ קונה ליקר דובדבנים\וישניאק (שזה בערך אותו דבר) או אמרטו של "STOCK" (ייקבי ברקן).

המשקאות האלה איכותיים מאוד יחסית לכסף, לא דוחים וכמות האלכוהות סבירה (28%).

לדעתי כל קבוצת ה STOCK היא דיי איכותית (כמובן שיחסית לכסף). ברנדי STOCK עולה איזה 40-45 שקל והרבה יותר נעים מרוב המשקאות בטווח המחיר הסביר.

אני שותה המון ערק, אבל בעיקר במסיבות.

עם כל החיבה שלי למשקה, קצת קשה לשתות אותו כשאתה נינוח ורגוע.

הוא אמנם יחסית איכותי (לא עושה בחילה) אבל לא הכי טעים (אני דיי שונא אניס).

נ.ב. הכוונה היא כמובן לעלית הערק. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתכון למשקה אייכותי לאנשים שאוהבים אימפרוביציה! ;D

לשקחת ממתק אהוב שיש בבית וחושבים שילך טוב כמשקה אלכוהולי(מנטוס- רגיל צבעוני, מנטה, אבטיח, תותים) ואז עושים את ההוראות של הוודקה בזוקה שנתנו כאן.. 8) צריך לצאת מעניין.. ::)

ובשביל כל הגיקים כאן- אתה יכול להכניס פנימה חלקי אלקטרוניקה וחלקי מחשב קטנים ואז יהיה לך וודקה מחשב! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי אבא הביא מהעבודה (היתי בקורס) על הדרך חבילת בזוקה. אני כנראה אכניס לשם את כל השקית או כ 28 מסטיקים.

הוודקה שאיתה אני יעשה את הניסוי תהיה סטולי רגילה וחמודה מאוד (50-60 ש"ח בערך לבקבוק) למרות שיש לי סטולי גולד אבל חבל עליה גם ככה הבקבוק יפורק בכמה דק' חח.

מחר כשאני אחזור בלילה אני אתחיל את הערבוב ונראה מה נעשה לבסוף...אני אמור להעביר את הוודקה עם המסטיקים אל בקבוק אחר כי לבקבוק הסטולי זה לא ייכנס (700 מ"ל בקבוק קטן מדי בשביל לדחוס לשם מסטיקים) ויש לי בקבוק של פרפקט שאבא הביא פעם אחת (מה הוא מבין באלכוהול :silly:) אז אולי נעביר אליה את תכולת הסטולי עם המסטיקים ולאחר סינון וההשרייה של הבזוקות נעביר אל בקבוק הסטולי המקורי חזרה...נכניס למקפיא ויאללה פארוק. :D

אגב גם צריך להכין 50 מיל של מי סוכר ו50 מיל מיץ לימון סחוט...עדיף לסחוט את הלימון בעצמי או להביא משומר? לא נראה לי כדאי משומר נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אומרים

עדיף הגולד או הרגילה?

לא נראה לי שאני אשים לב או מישהו בכלל בהבדל של הטעם...גם ככה בוודקות הדבר היחיד שאני מבדיל בין יקרות לזולות זה הריח של האציטון או אם הן שורפות לי בגרון.. כי בעצם אין להם טעם :P

ונסחט את הלימון יש במקרר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Titan777 הלוואי והיתי סוכן :lol:

בקבוק דרמבוי עולה בקיוסק פשוט איזה 200-250 ש"ח בערך...

הליטר עולה 250 וה750 עולה 190.

בתקציב הזה, כדאי ללכת על דרמבוי בתור 'הבקבוק לחדר'? אני האמת מעדיף מתוק.

חשבתי יהיה נחמד לקנות איזה בקבוק איכותי שיהיה בחדר שאני יעשה לעצמי איזה כוס בסבבה עם לפני שהולכים לדפוק ת'ראש עם החבר'ה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרמבוי זה אחלה משקה, הוא דיי מתקתק, זה בסופו של דבר וויסקי שמעורב עם ליקר דבש, ככה שיש טעם של ויסקי דבשי מתקתק כזה...

אני יכול להגיד לך שאני לא שותה וויסקי, לא אוהב, אבל הדרמבוי ממש טוב לדעתי, שתית פעם את זה? אם לא אז ברגע שאתה בפאב כלשהו תבקש כוס עם קוביה של קרח או 2..משקה ששותים לאט ככה שלא ימס לך בפנים ואז תרגיש פחות טעם...

אני בטוח שתאהב :)

אם לא, אפשר תמיד לקחת את הבארנייגר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...