וודקה בזוקה, עריכה, תמונות חדשות ע"מ 18 :) - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וודקה בזוקה, עריכה, תמונות חדשות ע"מ 18 :)

liav12

Recommended Posts

• תגובות 170
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://www.akkerman.co.il/Libertine.aspx

זה נראה נחמד מאוד..!

ממש דרמבוי סאוור :) יצא לי לשתות משהו דומה אבל עם סאוור בלבד היה ממש נחמד

זה עם לימון חתוך וסירופ לימון שאתה מכין לדעתי קצת יותר טעים.

אגב, אם אתה רוצה שהמשקה יהיה קצת יותר חזק, תוסיף לו קרחים שלמים במקום שבורים, כי השבורים ימסו יותר מהר ואז יהיה לך הרבה מים בכוס..זה יוריד את האחוזי אלכוהול. אני מעדיף שלמים אישית..

א םאני שותה וויסקי סאוור אז אני מעדיף שבור כי זה קצת מוריד תטעם של הוויסקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ין וטוניק, משקה בסיסי וזול לאללה

נחמד מאוד!

רום וקולה, הרבה יותר טעים מהזבל הזה שנקרא וודקה רדבול.. :screwy:

עוד משהו נחמד, קח 2 מנות (שוט וחצי) של רום, תוסיף לזה לימון חתוך לקוביות וסוכר...ליגה (נקרא גם קאיפירינייה)

אם כבר וודקה, שוט עגול של וודקה עם מיץ אוכמניות ואננס...טעים בהרבה יותר מהרדבול המגעיל שנדחף במקום.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רום וקולה אני שותה במקום הוודקה רדבול. יותר טעים הרום מהוודקה.

אבל גם את זה אני רוצה לחדש במשקה אחר.

ג'יון וטוניק האמת שלא ניסיתי אף פעם.

מה עוד יש עם דברים קצת יותר יקרים?

(נדלקתי על אפטרשוק עם רדבול אבל לא בא לי לגמור בקבוק של 250 שקל כזה מהר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליץ לך לערבב משקאות אלכוהולים ועוד חזקים עם רדבול זה יעשה לך לא טוב...רדבול מעורר אלכוהול מרדים..קצת בלאגן :)

ג'ין וטוניק לדעתי יותר טעים מרום וקולה.

אממ יקרים בסגנון של מה אתה רוצה? ליקרים או איזה ערבובים?

אגב גם טקילה עם תפוזים נחמד מאוד...

מאז שאני בקורס אני מסתכל על אלכוהול בצורה אחרת לגמרי...והרבה יותר טובה ומעניינת מאשר קודם :P

פתאום אני מכיר שילובים שלא מעלים בי חשק להקיא בזמן הלגימה, חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז שאני בקורס אני מסתכל על אלכוהול בצורה אחרת לגמרי...והרבה יותר טובה ומעניינת מאשר קודם :P

פתאום אני מכיר שילובים שלא מעלים בי חשק להקיא בזמן הלגימה, חח.

אז יאללה למה אתה מחכה? שפוך מידע חחח...

תראה, בינתיים מה שהכי אהבתי זה אפטר שוק עם רדבול למרות שלדעתי הוא טעים גם בלי כלום.

דרמבוי זה יותר קלאסי כזה ואני לא ירצה להשתכר רק ממנו, מה גם שהוא לא זול. שלא נדבר על האפטר שוק.

אז אולי אני יקנה לעצמי איזה בקבוק איכותי שיהיה לי בחדר שאני יעשה כוס לפני שאני הולך עם החבר'ה ואז איתם נשתה משהו אחר.

אז תמליץ אתה על המשהו אחר הזה...

אגב, יצא לך לטעום דוליס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח זה משקה טופי....טעים אעעעש (סטייל ערסים מב"ש)

חחחחח הרוב זה ידע אישי שתדע בדיוק מה זה אלכוהול וכו' וכל השאר זה קוקטיילים בירות יין זני ענבים קוניאקים וכמעט כל דבר שיש באלכוהול.

אני גם אוהב אפטר שוק זה טעים ונחמד מצחיק שזה בכלל שנאפס אז אתה אמור לשתות אותו קפוא, אגב קוראים לזה אפטר שוק כי אחרי שאתה שותה אותו קפוא אתה נושם וזה אמור לעשות לך קרירות חזקה בגרון..תנסה קפוא ותראה, ברוב הפאבים מביאים לך את זה לא ממש קפוא ולא אהבתי אז הקפאתי בבית וזה נכון :P

חבל להרוס תאפטר שוק עם רדבול חח הטעם של הרדבול לבד אני יכול לשתות אבל מעורבב עם אלכוהול עושה לי בחילה...

עוד לא סיימתי את כל הקורס אז אני לא יכול לשפוך הכל עדיין :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

איפה אני גם אם זה בחינם אני לא שם רדבול חח...ייגר דבש עם רדבול למשל זה עוד סבבה הטעם אבל אני מעדיף לבד.

האפטר שוק חזק די הרבה יש בו איזה 40% אלכוהול...לא בא ברגל, אבל אני מעדיף לשתות אותו בשוט ולא בlow ball כי הטעם שלו הוא פירות כזה אתה יודע זה צריך לבוא בבום חח...והוא עושה טעם מרענן בגרון..לא יודע לא הולך לי בטוב לשתות אותו בכוס נמוכה

אגב היום אני יעשה את הוודקה והבזוקה...אני מחפש בקבוק נורמלי להעביר אליו את הוודקה כדי שיכנסו כל הבזוקות, אין מקום בבקבוק של סטוליצ'ניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בגלל שהוא חזק אז נראה לי סבבה לגמרי לערבב למשל עם רדבול. מרגישים את הטעם שלו טוב והרדבול סך הכל מוסיף גזים ועוד כמות לשתיה.

והחוזק שלו לדעתי מתבטא יותר בטעם מאשר בהרגשת האלכוהול.

מה עוד יש בסגנון של אפטרשוק אבל שלא יעלה כל כך הרבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח דיון יקר - צפה את הבקבוק בבדיחות של הבזוקה, ייתן ערך מוסף למשקה שאתה מכין.

כל השאר - לא שתיתי אף פעם וודקה עם רדבול, ואני גם לא מתכוון, מכיוון שהבנתי שזה דופק ת'מוח לגמרי - 6 מנות קפה שחור ברדבול ו-40 אחוז אלכוהול בוודקה ביחד.

אילו רק הייתה כאן דריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...