מהו משחק הרשת FPS (יריות) שהכי כדאי לי לקנות כרגע ?? - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו משחק הרשת FPS (יריות) שהכי כדאי לי לקנות כרגע ??

EAD

Recommended Posts

האמת ש BF2 זה אחד חוויות ה MP הכי טובות שהיו לי בחיים.

הפסקתי לשחק מחמת קוצר בזמן, כל פעם שאני חושב על המשחק אני מרגיש נוסטלגיה מטורפת.

פשוט חוויה מדהימה.

שיחקתי מעט ב COD MW - אולי לא מספיק - ולא התלהבתי בכלל.

אני בטוח שאישית אני מעדיף את המפות הענקיות, עשרות שחקנים בסרבר, כלי רכב, , על פני ערים צפופות, ראונדים זריזים מידי ופחות דגש על עבודת צוות.

אבל זה אני :)

תשאל את עצמך מה אתה מעדיף, אם את הסוג הראשון, לך על BF2, אם הסוג השני קורץ לך יותר, CODMW יגרום לך הנאה גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בכלל חושב על THE ORANGE BOX

יש שם TF2 בשביל הMP (אני משחק ,אחד הכייייפפפיייםםם!!! בלי סוף של שיפורים ונשקים חדשים נוספים כל הזמן)

ובשביל הסינגל יש שם את כל ההמשכים שך HL2 +PORTAL

וכל זה רק ב 30$!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל חושב על THE ORANGE BOX

יש שם TF2 בשביל הMP (אני משחק ,אחד הכייייפפפיייםםם!!! בלי סוף של שיפורים ונשקים חדשים נוספים כל הזמן)

ובשביל הסינגל יש שם את כל ההמשכים שך HL2 +PORTAL

וכל זה רק ב 30$!!!!

יש אותו בFREAK ב- 69 ש"ח

http://www.freak.org.il/sg_product~2137236~3~1.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע אם יש איזהשהי דרך בשבילי לבדוק אם אנשים עדיין משחקים BF2 (וכול המודים שיצאו לו)... אם יש איזה תוכנה (ניסיתי את all seeing eye) שאיתה אני יכול לחפש שרתים של המשחק ולראות כמה אנשים משחקים (כי אני רוצה לקנות אבל לא בטוח שעדיין יש מספיק אנשים כי זה משחק ישן).

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע אם יש איזהשהי דרך בשבילי לבדוק אם אנשים עדיין משחקים BF2 (וכול המודים שיצאו לו)... אם יש איזה תוכנה (ניסיתי את all seeing eye) שאיתה אני יכול לחפש שרתים של המשחק ולראות כמה אנשים משחקים (כי אני רוצה לקנות אבל לא בטוח שעדיין יש מספיק אנשים כי זה משחק ישן).

תודה מראש.

משחקים, משחקים, אל תדאג...

גם BF2 וגם ההרחבה המומלצת SPECIAL FORCES פעילים כל הזמן. לדעתי אפילו יותר פעילים מחלק מהמשחקים שיצאו בשנתיים האחרונות ולא הצליחו לצבור כזאת פופולריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה מראש.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=130462.msg3477407#msg3477407

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לגבי crysis wars אבל מולטיפלייר של crysis הראשון ממש טוב לדעתי.

עד שהגיעו הצ'יטרים, אני ו-SHADOW ממש נהנו שם. עשינו לכולם בית ספר.

SHADOW תמיד היה חורש את הגבהות עם הטנק. :lol:

עכשיו הוא תקוע עם רידיק, אסור להפריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...