שאלה בקשר ל- sb live audigy - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ל- sb live audigy

zoyaniv

Recommended Posts

במילה אחת- Hercules Game Theater

הוא עולה 620 שקל, ולגמרי לא נופל מהאיכות של הכראיטיב המקביל אפילו יותא איכותי ממנו(חפש ביקרות ברשת , או סמוך עלי, כולם מהללות אותו)

ה - LIVE PLATINUM AUDIGY EX (CREATIVE

שמקביל להרקולס עולה (1,562ש"ח)

:silly:

לך תשדוד בנק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשבעוד שנה וחצי שנתיים תצטרך להחליף כרטיס קול, אז נראה כמה תשבח את הכרטיס הזה שמבוסס על צ'יפ סאונד של Cirrus Logic(משהו זוכר מכרטיסי המסך?) - אני מדבר כאן על הHercules.

יקרה לך, אני כמעט בטוח, מה שקרה לי עם כרטיס Diamond MX300, מבוסס Aureal Vortex 2, הכרטיס עצמו היה מעולה מבחינת הסאונד, ואפילו יותר טוב מהVORTEXים שהחברה יצרה בעצמה לאחר מכן, כי הוא לא יציאות מוזהבות.

בסוף, AUREAL התחסלו, אין לכרטיס דרייברים לא מיצרן הצ'יפ, ולא מיצרן הלוח(שהפסיק לעדכן את הדרייברים הרבה זמן לפני שחברת הצ'יפ התחסלה), ובסוף הייתי צריך לקנות כרטיס קול של . ולחשוב עוד, שבאותה תקופה הייתי יכול לקנות SB LIVE VALUE באותו מחיר, ואם הייתי קונה אותו לא הייתי צריך לקנות כרטיס קול חדש אחרי שלוש שנים(למעשה הייתי צריך אחרי שנתיים אבל הייתי צריך למשהו לגרור את הדבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל שכחת שאנחנו מדברים כאן על הרקולס??

זה כמו שתגיד שעוד שנתים כבר לא יהיה דריברים לקירו2, זה לא יקרה

כי הקירו הוא כרטיס פואפלרי מאוד, כמו הכרטיס קול.

זה כמו לקנות כל מודם usr כי "מפחדים" שלאחרים לא יהיה דריברים בבקשה... (רישמית אפילו לודוו אין

דריבירם לxp אבל בתכלס יש המון..)

דרך אגב הציפ של Cirrus Logic הוא ציפ מעולה, זה ציפ ממש מיקצועי, זה שאתה זוכר אותם רק מהתקופה שלהם יצרו כרטיסי מסך עם 4 מגה , זה בעיה שלך (ד"א זה היה הכרטיס הכי טוב עם הפילטרים הכי טובים מניסיון, היה לי אותם)

com

cwm11.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן.

בתקופה של כרטיסי המסך שהתהדרו במגה בייט שלם של , Cirrus Logic היו מובילים.

זה שכל מיני חנויות מטומטמות מכרו אותם גם 5 שנים אחרי זה, ועשו להם שם רע, זה לא אשמתם...

בדיוק כמו שהיום מוכרים 4 2GHz עם TNT RIVA 2... בדור שלו, זה היה כרטיס המסך הכי טוב שקיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמעט מדויק, למרות שהוודו 3 הנוכחי יותר טוב מהריווה (הוודו יצא קודם)

14 נקודות ב3dmark 2001!!!

lol!!!!

נ.ב. - תרומות יתקבלו בברכה כדי לקנות גיפורס mx מעפן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמעט מדויק, למרות שהוודו 3  הנוכחי יותר טוב מהריווה (הוודו יצא קודם)

14 נקודות ב3dmark 2001!!!

lol!!!!

נ.ב. - תרומות יתקבלו בברכה כדי לקנות גיפורס mx מעפן...

אתה בטוח שאתה מדבר על ה-TNT RIVA 2?

הוא דיי משפיל את הוודו 3... ועוד על הגירסה עם ה-32MB אין בכלל מה לדבר..

btw, לוודו 3 אין בכלל תמיכה נורמלית ב-OpenGL..

יש לו MiniGL, אבל אני זוכר טוב למדיי איך הייתי צריך להוריד WickedGL (אימולטור[?] ל-OpenGL) כדי לשחק את הדמו של קוויק 3 על הוודו 3 של בן דוד שלי..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל שכחת שאנחנו מדברים כאן על הרקולס??

זה בסיידר, אני לא שוכח. אני גם לא שוכח שקניתי כרטיס של חברת Diamond, שלא האמינו שתתחסל, ובסוף היא נקנתה ע"י S3 שהפסיקה את ייצור כרטיס הקול שלה, וכמעט כל דבר אחר. לידיעתך, Hercules כחברה כבר מזמן לא קיימת היא דביזיה של חברת גולימנט, ואם האחרונה מחליטה שהרקולס היא דביזיה לא ריווחית, היא תסגר.

זה כמו שתגיד שעוד שנתים כבר לא יהיה דריברים לקירו2, זה לא יקרה

כי הקירו הוא כרטיס פואפלרי מאוד, כמו הכרטיס קול.

זה כמו לקנות כל מודם usr כי "מפחדים" שלאחרים לא יהיה דריברים בבקשה... (רישמית אפילו לודוו אין

דריבירם לxp אבל בתכלס יש המון..)

זה לא אותו דבר, כי לקירו יש את החברה המרכזית שמוציאה לא דרייברים ולא רק Hercules, זה שהרקולס וגולימנט החליטו לשווק כרטיסי Kyro II בצורה אגריסיבית לא עושה אותן ליצרניות הבלעדיות.

לגבי המודם USR, דווקא יש להם זבל של תמיכה טכנית ודרייברים כמעט לא נתן למצא באתר שלהם. אם קונים מודם USR אז קונים או חומרה אמיתי לISA או חיצוני, כל השער שלהם זה דרעקוס בן דרעקוס. אני גם מבקש ממך להפסיק להסיק מהדברים שלי דברים שלא אמרתי, בנסיון להכניס אותם לפה שלי, כי אני לא האדם שאתה מנסה להציג אותי בדברים שרשמת. לגבי מודמים בכלל, מודמי תוכנה מסריחים לPCI באמת יש להם כאבים אם לא נותנים להם דרייברים מדוייק, לכן עדיף לקנות כרטיסי Conexant(לשעבר Rockwell) של Aztech, לא היבואן יצרן חלקי המחשב, שנותן להוריד דרייבר מדוייק להם. זה המינימום של המיניום, ואם כבר מודם PCI אז עדיף אחד של , ואישית אני מאוד לא אהב את קריאטיב, כי לא בעיה להשיג לחולירע הזה דרייברים.

דרך אגב הציפ של Cirrus Logic הוא ציפ מעולה, זה ציפ ממש מיקצועי, זה שאתה זוכר אותם רק מהתקופה שלהם יצרו כרטיסי מסך עם 4 מגה זיכרון, זה בעיה שלך (ד"א זה היה הכרטיס הכי טוב עם הפילטרים הכי טובים מניסיון, היה לי אותם)

זה 1 מגה עם אופציה לשתיים, וכן זה היה אחלה כרטיס, אם היית מקבל אחד של יצרן לוחות טוב(כל אלה שהיו בארץ, רבום ככולם היו זבל סיני). יש לי היום שניים כאלה: אחד של עם 2 מגה מובנים על הכרטיס ומדבקת אחריות של ליגד ויש לו אחלה תמונה, ויש לי אחד אחר מסריח כזה עם PCB ירוק דהוי שנותן חרא של תמונה.

צריך גם לשים לב לדגם של הצ'יפ, היו:

54M43

5444

5445

5446

5446i

האחרון זה הכי טוב אם מצליחים לשים עליו את הידיים(יש לי רק אחד מהדגם הזה, ועוד אחד מהדגם הכי ישן - היה לי אותו ב486 הישן שלי).

לידיעתך אנשים הפורום: אני לא אהב לא את ולא את קריאטיב, לדעתי יוצא להם שם גדול מדי, והם די מתקרבות בצורה מסויימת למונופול שהיה לאינטל שנים, ואני מדבר רק על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי Cirrus Logic 5446 1MB משעשע למדיי בפנטיום 120MHz שלי...

אני חושב שהגרסה הזאתי יכול להגיע עד 1024*768 ב16 ביט, ב75 הרץ, או שזה נותן לי את זה כי יש לי 2MB של זכרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכריסים האלה אני לא אעיז לעשות את המוד שעשית לATI 8MB, כי את האחרון פשוט שנאתי. שנאתי אותה לא רק בגלל האיכות הדפוקה שלו, אלא גם בגלל מה שהוא מייצג!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...