השוואה בין שני מפרטים (מארזים/ספק כוח שונים), מי מבין השניים שקט יותר ?! - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה בין שני מפרטים (מארזים/ספק כוח שונים), מי מבין השניים שקט יותר ?!

Liran -

Recommended Posts

1) קשה לי להאמין שה C3D יותר איכותי מ .

2) קשה לי להאמין שהמהירות של הכרטיס של ה C3D במצב IDLE נמוכה כמו זו של הספיר, ולכן לא יודע איך יתנהג כשתוריד לו את מהירות המאוורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנה מפרט עדיף יותר..

המארז לא יותר מדי שקט אבל גם לא רועש מדי (מומלץ להוריד את מהירות המאווררים בביוס)

ספק הכוח הוא בין השקטים שיש בשוק.. ובגלל שהוא 600 ואט הוא גם יהיה שקט במאמץ יחסי (צריכה של 350 ואט)

http://tms.co.il/product/6772

נראה לי שווה תוספת קטנה.. במיוחד כשיש לך תקציב לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) קשה לי להאמין שה C3D יותר איכותי מ .

2) קשה לי להאמין שהמהירות של הכרטיס של ה C3D במצב IDLE נמוכה כמו זו של הספיר, ולכן לא יודע איך יתנהג כשתוריד לו את מהירות המאוורר.

כשאתה כותב C3D אתה מתיח ל CONNECT3D או ל CLUB3D?

בכל מקרה משתמשים בגופי לא משהו ובדרך כלל גם הכרטיסים הם כרטיסי רפרנס (הקבלים שם לא מדהימים :P). לפי מה שידוע לי CLUB3D לא משנים את מבנה הכרטיס אז כניראה שיש על הכרטיס שלהם את אותם קבלים אבל הגופי ש CLUB3D משתמשים בהם הם בין הטובים ביותר (אותו דבר אפשר להגיד גם על CONNECT3D כי הם משתמשים בגופי של AC).

לדעתי 2 החברות עדיפות על (נ.ב. יש מספר אנשים עם כרטיסים שלהם בפורום והם יסכימו איתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הספציפי הוא לא רפרנס. הוא שונה מהרפרנס וקצר יותר מה שהופך אותו נוח יותר להתקנה. הקרור של הכרטיס הספציפי טוב מאוד. הכרטיס הספציפי עובד ב IDLE/2D במהירות נמוכה מאוד מה שהופך אותו לקריר יותר וחסכוני יותר מכרטיסים אחרים. בניגוד לכרטיסי ATI מחברות אחרות, ספיר אחת היחידות שמקפידה על עדכוני ביוס. קח גם בחשבון שחלק מה 4830 שיצאו, התחילו עם ביוס לא טוב, מה שלא המקרה לגבי הכרטיס הספציפי. קרא ביקורת או שתיים לפני שאתה יורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעבור פה בפורום יותר, יש כמה אנשים שדיברו על SAPPHIRE. בעבר באמת היו להם יתרונות רבים על החברות האחרות, היום הם מתחילים לפגר מאחור כי הם מנסים למכור בזול יותר בשביל לשמור על השוק הגדול שלהם.

ראיתי תמונות של 2 הכרטיסים, לפי התמונות חלק לא קטן מהחלקים בכרטיסים של SAPPHIRE הם אותם חלקים שמגיעים בכרטיס הרפרנס, ב CLUB3D כל החלקים שודרגו (מיצבים, קבלים וכו'). CLUB3D עובדים במודל של PALIT ו ועוד כמה חברות שתמיד דואגות לשדרג את הכרטיסים שלהם (בדרך כלל מביא שיפור רק ב OC).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה. בחלק לא קטן מהמקרים, דוקא חברות כמו פאליט דואגות לעשות DOWNGRADE לכרטיסים שלהם מבחינת איכות הרכיבים. כמו שאמרתי, לכרטיס הספציפי מבית ספיר כמה יתרונות לא מבוטלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...