השוואה בין שני מפרטים (מארזים/ספק כוח שונים), מי מבין השניים שקט יותר ?! - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה בין שני מפרטים (מארזים/ספק כוח שונים), מי מבין השניים שקט יותר ?!

Liran -

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שקט הוא עניין יחסי, תלוי איך מגדירים אותו.

המחשב מיועד להיות בחדר שינה, השאיפה היא לרכוש מחשב שלא יפריע/יציק יותר מדיי במהלך הלילה כשהוא דלוק.

אני מאמין שללא התערבות במהירות המאוור הכ. מסך, המחשב לא יהיה "רועש" במיוחד, כלומר, בלתי נסבל.

תקן אותי אם אני טועה ...

במידה ואני טועה, מה האופציה השנייה שלי? כ. מסך עם פאסיבי והוספת רכיב צד ג'?

אם כן, מה האפשרויות שלי? אין ברצוני לחרוג מהתקציב הנוכחי, ונראה לי שאנחנו נכנסים לדרך ללא מוצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

25% לא יספיק. ב ATI TRAY TOOL אפשר להגדיר פרופיל למאוורר שיבטיח שינוי מהירות המאוורר עם התחממות הכרטיס ומהירות נמוכה ב IDLE. כמו שאמרתי קודם מהירות הליבה והזכרון של הכרטיס הספציפי במצב IDLE מאוד נמוכה והקרור שלו טוב וולכן אין בעיה לעשות את זה עם הכרטיס הספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, מצטער על ההקפצה, עדכון קטן -

בן דוד שלי, עבורו מיועד המחשב, היה ביום חמישי האחרון ב-SkyPC בכדי לבצע את הרכישה.

אינני יודע איזה כרטיסים קיימים במלאי ואיזה לא,

אך במקום הוצע לו להחליף את הכ. מסך Sapphire ATI Radeon HD4830 512MB PCIe -

בכ. מסך - Club3D ATI Radeon HD4830 512MB PCIe, שניהם עולים אותו דבר (הפרש של כ-2-3 ש"ח), אך המוכר טען כי הכרטיס של Club3D איכותי יותר.

מה אתם אומרים ?! ללכת על ההחלפה, או שבמקרה הזה הוא ניסה לטעון זאת מכיוון שאין להם את הכרטיס של במלאי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם מגיעים עם קירור "צד שלישי" שאמור להיות טוב מהסטנדרטי.

ל- Club3D יש חיבור , ל- צריך להשתמש במתאם, אם זה חשוב.

לפי תמונות, ל- Club3D יש גופי קירור על זכרונות, ל- אין ...

אולי לשם שינוי הם לא מנסים "לדחוף" משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגופי ש CLUB3D משתמשים בהם מאוד טובים. אבל בכל מקרה כאשר SKY מציאים לך CLUB3D תדע שהכל משיקולים כלכליים שלהם, הם מיבאים את CLUB3D ומוכרים את הכרטיסים האלה באותם מחירים שהם מוכרים כרטיסים שהם קונים מיבואנים אחרים מה שאומר שהם גם מכניסים יותר מהכרטיסים של CLUB3D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...