צבא והחיים שאחרי.... - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא והחיים שאחרי....

חן מ

Recommended Posts

פיץ' להגיד לך למה אני כן עושה טובה למדינה שאני מתגייס?בגלל שיש חוק ביטחון חובה,שאומר שכל אחד בן 18 חייב להתגייס לצבא

ברור שחובת המדינה לגייס לצבא כי אנחנו חייבים שישמור עלינו מכל הפיגועים והמחבלים והכל,אבל איך זה שלמרות הצבא עדיין מחבלים נכנסים מהמנהרות בדרום?נסראללה עדיין תקף אותנ וכמו שצריך במלחמת לבנון השניי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 348
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פיץ' להגיד לך למה אני כן עושה טובה למדינה שאני מתגייס?בגלל שיש חוק ביטחון חובה,שאומר שכל אחד בן 18 חייב להתגייס לצבא

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

אתה לא עושה טובה מהסיבה הפשוטה שאתה חייב להתגייס. אף אחד לא יעשה לך פוצי מוצי כשתתגייס ואף אחד לא יסתכל עלייך בהערצה כשתתגייס (אולם יבוזו לך אם לא תתגייס). יש חוק שירות בטחון חובה, ולכן אתה לא עושה טובה לאף אחד. כמו שאתה לא עושה לאף אחד טובה כשאתה לא קונה פלאסמות מחנות חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבא נוצר בשביל למגר את המחבלים נכון?חיילים פרוסים בכל רחבי הארץ מהצפון עד הדרום....ואם ככה למה עדיין נכנסים מחבלים?

זה מה שאני מתכוון במילים אחרות....

והיגיון יש לי,אני פשוט מנסה להבין מה זה יתרום לי ההרגשה ש"וואלה הרגתי שני מחבלים בגבול עם מצריים ועוד שני מחבלים שבאו מסוריה...חוץ מגאווה אישית שאני מבין את זה,וחוץ מהעובדה שאני אציל חיי אדם,זה לא יקדם אותי לאיזשהו מקום בחיים

זה מה שאני מנסה להגיע,לאן הצבא יקדם אותי בחיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

....

,וחוץ מהעובדה שאני אציל חיי אדם,זה לא יקדם אותי לאיזשהו מקום בחיים

כאילו.. להציל חיי אדם זה לא מספיק לך?

אתה רוצה כול הזמן לקבל ולקבל ולקבל ולקבל?

אתה בכלל מודע לכך שהערבים האלו שמסביבך רוצים להרוג אותך?, אתה יודע את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבא נוצר בשביל למגר את המחבלים נכון?חיילים פרוסים בכל רחבי הארץ מהצפון עד הדרום....ואם ככה למה עדיין נכנסים מחבלים?

והיגיון יש לי,אני פשוט מנסה להבין מה זה יתרום לי ההרגשה ש"וואלה הרגתי שני מחבלים בגבול עם מצריים ועוד שני מחבלים שבאו מסוריה...חוץ מגאווה אישית שאני מבין את זה,וחוץ מהעובדה שאני אציל חיי אדם,זה לא יקדם אותי לאיזשהו מקום בחיים

תלוי לאן אתה רוצה להתקדם... גם להעלים מס הכנסה "יקדם" אותך בחיים ואולי גם שוד בנק.

נראה לי שאתה צריך ללמוד קצת אזרחות וסוציולוגיה, אתה תקוע יותר מדי ב"אני" ו"בשבילי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והיגיון יש לי' date='אני פשוט מנסה להבין מה זה יתרום לי ההרגשה ש"וואלה הרגתי שני מחבלים בגבול עם מצריים ועוד שני מחבלים שבאו מסוריה...חוץ מגאווה אישית שאני מבין את זה,וחוץ מהעובדה שאני אציל חיי אדם,זה לא יקדם אותי לאיזשהו מקום בחיים

[/quote']

בונא אתה הבן אדם הכי אגויסתי שראיתי

מה זה השאלה הזאת

כאילו תגיד יש לך חברים בכלל???

או שהם עובדים אצלך ? כי אחרת אני לא מבין למה יש לך ?

מה הם יתנו לך ?

המדינה שלך במלחמה!

לא טוב לך תעזוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

אתה לא עושה טובה מהסיבה הפשוטה שאתה חייב להתגייס. אף אחד לא יעשה לך פוצי מוצי כשתתגייס ואף אחד לא יסתכל עלייך בהערצה כשתתגייס (אולם יבוזו לך אם לא תתגייס). יש חוק שירות בטחון חובה, ולכן אתה לא עושה טובה לאף אחד. כמו שאתה לא עושה לאף אחד טובה כשאתה לא קונה פלאסמות מחנות חשמל.

:lol:

תפסיקו עם השטויות האלה, בנתיים כמעט כל מי שדיבר איתי על זה הסכים איתי ומי שלא לא עשה מזה סיפור. מעבר לזה אני שם זין על מה שאנשים אחרים חושבים עלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכולות להיות לכך כמה סיבות:

1.החיילים לא תותחים כמוך.

2.החיילים לא שפיצים כמוך.

3.החיילים לא חזקים ואמיצים כמוך

אה, עוד משהו. המחבלים לא מגיעים ממדינות אחרות. גם צבא כל צבאות נאט"ו על גבולות לא היה מונעים את פיגועי הטרקטור וחלק מפיגועי הירי וההתפוצצויות באוטובוסים. האם אני צריך לנמק את הסיבה לכך או שאתה יכול להבין לבד למה?

והיגיון יש לי,אני פשוט מנסה להבין מה זה יתרום לי ההרגשה ש"וואלה הרגתי שני מחבלים בגבול עם מצריים ו

1.אתה לא תהרוג מחבלים מהסיבה הפשוטה שאנשים כמוך לא שורדים טירונות 04 אפילו (גם אם אתה יוסיין בולט).

2.מי אמר שהצבא נועד לתרום לך? אתה צריך לתרום לצבא, כי אתה חלק מהמדינה הזאת. זה החוק.

3.אני דווקא כן רואה איך הצבא יקדם אותי בחיים, גם בתחום המקצועי והתעסוקתי וגם מהבחינה שזאת חוויה מהנה ומאתגרת.

אתה יודע כמה מרוויח בוגר שייטת בן 24 ששומר על מתקן קידוח הגז "תמר 1" ? 7000 נטו בשבוע. תזהר לא ליפול מהכסא.

חזר לך הצבע לפרצוף אני מניח.

אתה מזכיר לי את הבחור שהיה פה פעם ואמר שמבחינתו הוא מוכן לגמור את החיים בלי בית ומשפחה אבל עם פרארי\BMW וחליפת עסקים של ארמאני. [br]פורסם בתאריך: 12.04.2009 בשעה 22:21:11

:lol:

תפסיקו עם השטויות האלה, בנתיים כמעט כל מי שדיבר איתי על זה הסכים איתי ומי שלא לא עשה מזה סיפור. מעבר לזה אני שם זין על מה שאנשים אחרים חושבים עלי.

מה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע כמה מרוויח בוגר שייטת בן 24 ששומר על מתקן קידוח הגז "תמר 1" ? 7000 נטו בשבוע. תזהר לא ליפול מהכסא.

חזר לך הצבע לפרצוף אני מניח.

רק שכחת לספר לו מתי הוא חוזר הביתה ובאיזה תנאים הוא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כי הם לא בעד ישראל?

צודק,אני לא הייתי יכול לשרוד טירונות 04...לפי מה אתה אומר את זה?מבחינה מנטלית או גופנית?

צודק שאני צריך לתרום למדינה הזו כי אני חלק ממנה....אבל,מי אמר שמישהו שהולך ללמוד גם אחרי הצבא לא תורם למדינה?אם מישה הולך ללמוד להיות מהנדס,הוא תורם לקידום הטכנולוגיה של המדינה וכו'...

איך אתה רואה את עצמך מקודם בתחום המקצועי והתעסוקתי בעקבות הצבא?

כיום בפועל במקומות עבודה יש העדפה ליוצאי יחידות קרביות?כי אני ממש לא מבין את זה אבל זה כבר תגובה אחרת תיהיה....

7000 בשבוע?!יותר ממהנדס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כי הם לא בעד ישראל?

צודק,אני לא הייתי יכול לשרוד טירונות 04...לפי מה אתה אומר את זה?מבחינה מנטלית או גופנית?

צודק שאני צריך לתרום למדינה הזו כי אני חלק ממנה....אבל,מי אמר שמישהו שהולך ללמוד גם אחרי הצבא לא תורם למדינה?אם מישה הולך ללמוד להיות מהנדס,הוא תורם לקידום הטכנולוגיה של המדינה וכו'...

איך אתה רואה את עצמך מקודם בתחום המקצועי והתעסוקתי בעקבות הצבא?

כיום בפועל במקומות עבודה יש העדפה ליוצאי יחידות קרביות?כי אני ממש לא מבין את זה אבל זה כבר תגובה אחרת תיהיה....

7000 בשבוע?!יותר ממהנדס...

מנטלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מזכיר לי את הבחור שהיה פה פעם ואמר שמבחינתו הוא מוכן לגמור את החיים בלי בית ומשפחה אבל עם פרארי\BMW וחליפת עסקים של ארמאני.

bmw15 :lol:

חן, אני באמת ובתמים ממליץ לך לעבור שיחה עם קב"ן, זה נדמה כאילו אתה לא מבין ולא מוכן לשירות צבאי, כל שכן קרבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...