בעיית FPS ו-DELAY בכל משחק - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית FPS ו-DELAY בכל משחק

RoyShefy

Recommended Posts

כבר פתחתי ת'ראד בנושא לפני המון זמן, כרגע שמתי לב שהכרטיס מסך נמצא על 100c~ במנוחה והCPU על 87, הMB על 45.

הבנתי שהטמפרטורה של הכרטיס נוראית, אך אין ארטיפקטים בכלל, רק קצבי FPS שנותי ל0-10 ודיליי בתגובה בשימוש בעכבר/מקלדת.

רק מאשר שהתשובה לבעיה שלי היא החלפת הכרטיס, או המעבד?

VCARD 8800GTS

CPU E6600

MB שכחתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מה תעשה - הטמפ' לא תקינות בעליל, ומסוכנות לרכיבים. מצד שני, יכול להיות שהתוכנה מזייפת.

באיזה תוכנה אתה משתמש כדי לקרוא את הטמפ'? ובמה אתה משתמש כדי לאמץ את המעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מה תעשה - הטמפ' לא תקינות בעליל, ומסוכנות לרכיבים. מצד שני, יכול להיות שהתוכנה מזייפת.

באיזה תוכנה אתה משתמש כדי לקרוא את הטמפ'? ובמה אתה משתמש כדי לאמץ את המעבד?

ביוס למעבד

nvidia control panel לכ.מסך

מה גורם לדילייז ולקצבים הנמוכים? השילוב של הכרטיס והמעבד או אחד מהם?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו פה מוזר - איך אתה בודק טמפ' של מעבד במאמץ כשאתה בביוס?

לגבי השאלה שלך, כנראה ששניהם. זה לא כזה משנה, הטמפ' של שניהם מסוכנת בכל מקרה, בלי קשר לבעיה שבגללה פתחת את האשכול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל-DELAY וקצבי FPS נמוכים, יכול להיות שזה קשור ל-vsync. נסה לכבות vsync ובדוק אם הבעייה קיימת.

בעניין הטמפ', זה נראה שמותקן לך שם ntune או system tools בגרסא ישנה יותר... אולי הוא מזייף בשילוב עם הדריבר:

תסיר את הכל, ואז תתקין דריבר אחרון 182.50 WHQL ואז את nvidia system tools 6.03

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו פה מוזר - איך אתה בודק טמפ' של מעבד במאמץ כשאתה בביוס?

לגבי השאלה שלך, כנראה ששניהם. זה לא כזה משנה, הטמפ' של שניהם מסוכנת בכל מקרה, בלי קשר לבעיה שבגללה פתחת את האשכול...

הטטמפ' הם במנוחה

השאלה שלי היא האם זו יכולה ליהיות הבעיה לdelay&fps

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל-DELAY וקצבי FPS נמוכים, יכול להיות שזה קשור ל-vsync. נסה לכבות vsync ובדוק אם הבעייה קיימת.

בעניין הטמפ', זה נראה שמותקן לך שם ntune או system tools בגרסא ישנה יותר... אולי הוא מזייף בשילוב עם הדריבר:

תסיר את הכל, ואז תתקין דריבר אחרון 182.50 WHQL ואז את nvidia system tools 6.03

טוב, גם עם התוכנה הממש חמודה שהמלצת עליה וכל ההוראות, הטמפ' נשארו אותו דבר, ואני לא יכול לגעת בכרטיס כי אני אני מקבל כוויה, הוא חם.

השאלה שלי היא האם הטמפ' משפיעה לי על הביצועים בכזו רמה. ושיחקתי FC2 והיו לו ארטיפקטים אחושלוקי עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לוודא משהו - אמרת שלא היו ארטיפקטים עד עכשיו, אז במידה והתקנת דריבר בטא 185.68 אחרון, כאשר Ambient Occlusion פעיל בדריבר

אז יש ב-Farcry2 מלא ריבועים שחורים \ ארטיפקטים (בעית תוכנה)

ולוודא עוד משהו - בדקת פיזית שהמאוורר על הכרטיס באמת מסתובב כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לבדוק סרליקציה של אוויר

שהמאוורר אחד מוציא חום כמו שצריך ואחד [לפחות] מכניס אוויר קר

נסה לשחק שהמארז פתוח .

בדוק פיזית אם הרכיבים במחשב חמים אחרי משחק או פעולה מסיבית במחשב שדורשת גם עיבוד גרפי [הוצא את כבל המתח של המארז למען בטיחותך

היתי ממליץ שתכנס ללוח הבקרה שתסיר כל דבר שקשור ל מהכלים שלהם ועד הדריבר ותתקין דריבר לא בטא .

תחזור עם בשורות לגבי הדברים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לבדוק סרליקציה של אוויר

שהמאוורר אחד מוציא חום כמו שצריך ואחד [לפחות] מכניס אוויר קר

נסה לשחק שהמארז פתוח .

בדוק פיזית אם הרכיבים במחשב חמים אחרי משחק או פעולה מסיבית במחשב שדורשת גם עיבוד גרפי [הוצא את כבל המתח של המארז למען בטיחותך

היתי ממליץ שתכנס ללוח הבקרה שתסיר כל דבר שקשור ל מהכלים שלהם ועד הדריבר ותתקין דריבר לא בטא .

תחזור עם בשורות לגבי הדברים הללו.

אז ככה...

אם אני משחק עם המארז פתוח עם מזגן על 16 מעלות, הכל עובד כמעט כמו שצריך, שזה כמעט אחלה. :)

אני עם ה182.50 כרגע, מה זה Ambient Occlusion?

יש לי 8800 וה185 לא תומך בו, הורדתי אותו והוא לא תומך ובדקתי ופרטים שלו וגם שם כתוב שהוא תומך ב9xxx ומעלה.

אני לוקח את המחשב בחזרה לKSP, המעבד על 90c והכרטיס על 115+ במאמץ, שזה פשוט מפגר.

תמיד היו ארטיפקטים בFC2 אחרי זמן משחק ממושך אבל הם כאילו באו והלכו אז לא ממש שמתי לב אליהם.

אני קניתי את הכרטיס הזה כדי לשחק משחקי מחשב כמו שרואים אותם בScreen Shots באתרי אפילו בלי פילטרים. וזה פשוט מאכזב.

לא הבנתי למה Crysis עבד לי על מדיום בצורה די זבל, אבל עכשיו אני יודע, ואני מאוכזב. אני אצטרך לבוא עם זה לKSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...