Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena - הדיון הראשי

(G)

Recommended Posts

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה קונה ומוריד בעזרת מנהל הורדה של אטארי (בדומה ל EA )

http://www.atari.com/us/games/chronicles_riddick_assault_dark_athena/dvd_rom?dd=1

עריכה: לא משנה, התבלבלתי.

בכ"מ תודה רבה, אולי אני אקנה (:

אני עדיין רוצה לבדוק דיעות על המשחק ואם שווה לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיפור יחסית לראשון ? אוליי... רבל הראשון משחק מאוד ישן... אתמול התקנתי את המשחק פעם ראשונה... אני חייב להגיד שהגרפיקה זיעזעה אותי לגמרי... מבחינה גרפית המשחק מאוד מיושן... וכל זה על פילטרים X32 דרל הדרייברים ן 1200*1920... ניראה זוועה, והכמות פריימים מתאימה לגרפיקה המיושנת... ( 100 ++ )

( כל זה בשלב הראשון, לא השתדלתי להמשיך )

:smile1: לא שמתי לב שיש עוד אפשרויות למטה :smile1:

עכשיו זה ניראה בסדר... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיפור יחסית לראשון ? אוליי... רבל הראשון משחק מאוד ישן... אתמול התקנתי את המשחק פעם ראשונה... אני חייב להגיד שהגרפיקה זיעזעה אותי לגמרי... מבחינה גרפית המשחק מאוד מיושן... וכל זה על פילטרים X32 דרל הדרייברים ן 1200*1920... ניראה זוועה, והכמות פריימים מתאימה לגרפיקה המיושנת... ( 100 ++ )

( כל זה בשלב הראשון, לא השתדלתי להמשיך )

:smile1: לא שמתי לב שיש עוד אפשרויות למטה :smile1:

עכשיו זה ניראה בסדר... ;D

גם לי זה קרה...ההגדרות שלמטה הכי משפיעות (טקסטורות וצללים) ולא שמתי לב לזה עד שבדקתי שוב.

הם יצרו בילבול עם ההגדרות למטה שלא שמים לב.

וההבדל בגרפיקה שמיים וארץ שזה מופעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני צריך עזרה! הייתי אצל חבר שקנה את המשחק, הוא נימצא במכתשים איפה שצריך לריב מכות בזירה

אז אחרי שהרגתי איזה אחד בזירה והתחיל הQUICKSAVE בטעות לחצתי פעמיים על העכבר וכל פעם שהמשחק מנסה לטעון מחדש הורגים אותי הTURRETS האלא.. יש דרך כלשהי לבטל מכה? כי זה הולך ככה- אני עושה QUICK LOAD, רידיק נותן מכה בלי שאני עושה כלום ואז הוא מת....

HELP ME PLZ!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק רץ לי ב FPS נמוך [25] בממוצע לפי Fraps

אני מריץ על הגדרות גבוהות עם MSAA 16X על רזולוציה התפשרתי 1440X900

יש לי מחשבב לא רע כדי להריץ את זה

Q9450 3.2

6GB RAM

GTX285 ON O.C

אני משתמש בויסטה X64 SP1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...