Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena - הדיון הראשי

(G)

Recommended Posts

כן אני יודע על המשחק הקודם , וידעתי שאני צריך להשתמש במהירות ככה זה בכל המשחקים אבל לא חשבתי על משהו כזה שצריך לעשות...

ד"א המשכתי לשחק הרגתי את אבוט ולקחתי תכרטיס שלו... עכשיו אני מחפש אחרי האיש הזה , נו שחכתי את השם שלו, לא חשוב, בקיצר הגעתי למקום שיש שני שומרים ורובוט כזה כמו מקודם אוני לא מבין מה צריך לעשות שם.

חשבתי לנסות להתגנב מאחוריהם ולהרוג אותם אבל אין לי סיכוי עם הרובוט הזה שם ואין יכולת לקחת נשקים יש לי רק סכין כזה ואת המקל של אבוט :nixweiss:

מה לעשות ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חייב לומר שציפיתי למשחק שהוא על הסרט האחרון שיצא :lol:

אבל המשחק לא מאכזב, עשוי טוב והדיאלוגים של וין פשוט גדולים,

הקול הבס שלו פשוט מרטיב אותי :D

עכשיו ברצינות, משחק טוב ומעולה...מותח וכיפי, הרבה התגנבויות ואהבתי למרות שאני אחד של לרוץ ולהרוג.

אבל לא מתכוונים להוציא משחק על הסרט של רידיק האחרון שלו??? או שזה בתכנון?

אגב, שכחתי להוסיף, ממש ביאס אותי כל הקטע שאתה עושה איזה שהוא פיניש על אויב, ואין דם!! למה לעזאזל עשו את זה ככה

הוא דוקר את האמא של הרובוטים, ואין חור או טיפה של דם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו התקנתי את הדרייבר החדש סוף סוף אפשר לשחק והמשחק עובר את ה 21 FPS אחרי שהורדתי להגדרות ממש נמוכות בגלל דרייבר דפוק.

מחר אני אנסה להעלות אותם למדיום...דרייבר שעושה נפלאות :silly:

הפער עוד גדול ? ואם כן, מתי בערך יסגרו אותו ?[br]פורסם בתאריך: 10.05.2009 בשעה 00:44:03

איך הרגת אותו לעזזל , אני שעה יושב פה , רץ מסיביבו הוא מתבכיין אבל הורג אותי בשניות שאני חשוף !!![br]פורסם בתאריך: 10.05.2009 בשעה 21:00:58

סוף סוף הצלחתי בחיים לא הייתי עולה על זה שיש לו מערכת בקרה בגב

אני פשוט עליתי על הקופסאות מצד ימין כשנכנסים וריססתי אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק חזק ביותר !!!

סימתי את החדש, ועכשיו משחק ב Butcher bay שוב (שחקתי בוא גם אז ב 2004)

שאלה - משהו יודע איפה השמירות של המשחק ? (יענו הקבצים של השמירות במחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה - משהו יודע איפה השמירות של המשחק ? (יענו הקבצים של השמירות במחשב)

בויסטה או 7 הם נמצאים כאן:

C:\Users\%username%\AppData\Roaming\Atari\The Chronicles of Riddick - Assault on Dark Athena\SaveGames

appdata היא ספרייה נסתרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע על המשחק הקודם , וידעתי שאני צריך להשתמש במהירות ככה זה בכל המשחקים אבל לא חשבתי על משהו כזה שצריך לעשות...

ד"א המשכתי לשחק הרגתי את אבוט ולקחתי תכרטיס שלו... עכשיו אני מחפש אחרי האיש הזה , נו שחכתי את השם שלו, לא חשוב, בקיצר הגעתי למקום שיש שני שומרים ורובוט כזה כמו מקודם אוני לא מבין מה צריך לעשות שם.

חשבתי לנסות להתגנב מאחוריהם ולהרוג אותם אבל אין לי סיכוי עם הרובוט הזה שם ואין יכולת לקחת נשקים יש לי רק סכין כזה ואת המקל של אבוט :nixweiss:

מה לעשות ?!

זה איפה שיש לך רובה פולסים חשמליים? יעני איפה שהמכתשים או משו בסגנון? לך בדרך המוצלת משמאלך, תירה במנורות ותוכל לטפס לקומה השנייה בלי שישימו עליך לב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע האהוב עלי..

לירות במנורות (Hey WHO DA FUCK TURN DA LIGHTS OFF?!?!!?) ואז לעשות להם קלצ'חה סנסיישן מאחורה :lol:

אני נותן לו 9, הנקודה החסרה זה בגלל שחשבתי שמדובר על המשחק שמבוסס על הסרט האחרון שלו :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתגנב לצד שמאל ואז תברח לאזור של צד ימין שם יש דלת נפתחת.

תספוג קצת פגיעות אבל תצליח לעבור..ככה אני עברתי

בכלל, תתחיל שאתה במצב של התגנבות...ככה הם לא מבחינים בך בניגוד למה שרואים בתמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אוקיי תודה על התגובות :silly:[br]פורסם בתאריך: 12.05.2009 בשעה 11:18:15

עריכה :

אני תקוע שוב, עשיתי את הקטע הזה כמו ש shadow אמר והמשכתי לשחק ...

בסוף הגעתי לחדר עם שומר שאני הורג אותו ואז אני צריך לגרום למאוורר שם להפסיק לעבוד - עשיתי את זה (פשוט גאוני הקטע שצריך לזרוק לשם הגופה)

אבל הבעיה היא שאני יורד שם דרך המאוורירים אני שוב מגיע למקום שהייתי לפני (זה שאמרתם לי איך לעבור את 2 השומרים והרובוט)

מה לעשות בדיוק?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...