Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena - הדיון הראשי

(G)

Recommended Posts

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח , לא רואה את עצמי משחק שוב בEscape from Butcher's Bay , אני עדיין זוכר כמה מקומות שהסתובבתי כמו מפגר עד שהבנתי מה הוא רוצה ממני...

כן,הא..בעיקר משום שמדובר במשחק כל כך חווייתי,שלשחק בו פעם נוספת,גם אחרי כמה שנים טובות,לעולם לא ישתווה לחוויה המציפה של לשחק בו בפעם הראשונה..

האם ישנה אפשרות לשחק רק בחלק החדש,ולדלג על BUTCHER BAY המקורי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלת מהתחלה אה..? יפה מאוד.

תהיה מרוכז במשימות אחרת אתה תצטרך להסתובב הרבה ולחפש, כמו שאמרו למעלה "מה רוצים ממך"? 8)

אהבתי את הפס קול שליווה אותי במהלך המשחק, מקווה שבחלק השני הוא יהיה דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי אתה לא יכול לקבוע אם יש שיפור בגרפיקה או לא, SHADOW משחק בינתיים בחלק הראשון של המשחק.

נו באמת...SHADOW

אין יותר HINTS ;D

דרך אגב, במשחק הזה יש הרבה אלמנטים וקומבינציות, למשל: אם אתה קופץ על מישהו מלמעלה יש לך כמה דרכים להרוג אותו או שאתה יכול להשתמש

בנשק של השומר כדי להרוג אותו. והרשימה כלל לא קצרה של התחכומים שיש במשחק הזה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי שצולמו מ GAME PLAY אפשר לדעת אם יש שיפור. אני גם משחק בחלק הראשון אבל לא המחודש, רק השנה התפנה לי זמן לנסות אותו :lol:

Shame on you!

משחק מדהים. קאלט ממש.

בייחוד בשל העובדה שהוא מדגים ומוכיח כמה פוטנציאל גלום משחקים המבוססים על ...הרי לרוב-עלילה מעניינת(יותר מרוב משחקי המחשב ה-לא- מבוססי ,לפחות)-יש,דמויות מגניבות-יש,כיוון עיצובי כלשהו(בהתאם לסרט)-יש.

כל מה שנותר במשחקים האלו הוא שתהיה להם משחקיות טובה! כמה קשה זה כבר יכול להיות?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגראפיקה לא נראית משופרת אפילו בציפורן..

לא שהגראפיקה לא יפה-היא מאוד יפה,גם מבחינה טכנית וגם מבחינה ארטיסטית..אבל הם הבטיחו הרי "גראפיקה משופרת ומדהימה"..

חביבי הגרפיקה במשחק הזה מצוינת...הם עמדו במה שהם הבטיחו - HD

ב NEW GAME יש לכם אפשרות לבחור escape from butcher bay או Assault on Dark Athena

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...