מצב המים בישראל - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצב המים בישראל

IG

Recommended Posts

עוד פעם אתה עם הפנאטיות הקפיטליסטית המטומטמת שלך. לך תקרא מה הפרטה של המים עשתה בבוליביה.

הייתה שם הפרטה באיזור מסוים ללא תחרות. מחירי המים עלו פי 2 והיו מהומות.

הההבדלים במקרה שלנו:

1. יש לנו מחסור קשה במים וחייבים למתן את הצריכה. בבוליביה אין בעייה כזו.

2. בוליביה היא המדינה הענייה ביותר בדרום אמריקה - התל"ג לנפש שם הוא 2000 דולר לשנה, לעומת 26500 בישראל.

3. אני מציע הפרטה לתחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 288
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היי תראו מה מצאתי! הנה הפיתרון!! צריך רק למצוא מה גרם לה לזה, ולהדביק בזה את אזרחי ישראל..

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3704668,00.html

יש לחלק לא קטן מהאוכלוסיה רגישות למים, בשילוב עם גורמים מסויימים גם מקלחת של 4 דקות יכולה לגרום לפריחה רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הפך להיות דיון של ילדים קטנים...כל אחד פה בדיון רב עם השני והגישות הגאואיסטיות שעלו פה פשוט מבזות את אותם אנשים שחושבים ככה. ברגע שמישהו אומר משהו מטומטם כמו - אני משלם על המים אני יבזבז כמה שבא לי אפשר לראות שמדברים עם בן אדם ילדותי ועקשן כמו פרד שלא רואה סביבו.

יש פה 20 עמודים של כתיב ריק ... ממש סרק.. וחבל...

זה כמו לנסות לשכנע חרדי שאין אלוהים... ולהכנס איתם על וויכוח בנושא תורת האבולוציה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם בעד העלאת מחיר למים אבל .......

צריך לעלות את מחיר המים לצרכנים בינונים\ כבדים (לא לחקלאים ) בלבד .

כי אם יעלו את מחיר המים לאוכלוסיות הנמוכות זה יהיה פגיעה ברמת החיים שלהם בפרט אנשים שכל שקל חשוב להם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין, כל הקשקשנים פה שאומרים לחסוך מים לא באמת רוצים לפתור את הבעיה, הם סתם רוצים למצוא קורבן ולשלוח עליו אצבע מאשימה.

במקרה הזה הם מצאו - אנשים ששוטפים את הרכב עם צינור, מתקלחים יותר מ-3 דקות מטכ"ליות, ואוכלים פסטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כי זה יעבוד ויציל את משק המים. :s07:

לא טענתי את זה , חייבים להתפיל\לקנות מים דחוף ויפה שעה אחת קודם

פשוט בשביל לעזור במימון ההוצאה הזאת יש להעלות את מחיר המים לצרכנים כבדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין, כל הקשקשנים פה שאומרים לחסוך מים לא באמת רוצים לפתור את הבעיה, הם סתם רוצים למצוא קורבן ולשלוח עליו אצבע מאשימה.

במקרה הזה הם מצאו - אנשים ששוטפים את הרכב עם צינור, מתקלחים יותר מ-3 דקות מטכ"ליות, ואוכלים פסטה.

לפיכך הפיתרון הוא לא לבזבז מים ! גאוני !

תגיד את זה לאנשים שעשו את הסטיקר הזה, הם שייכים לקבוצה שלך.

אתה חיפשת את התמונה ושמת אותה כאן. למה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה לחפש פיתרון.

סיפוק התשתיות, והצרכים הבסיסיים של האדם זאת אחריות של המדינה. בשביל זה היא קיימת.

אם אני נהנה להתקלח 20 דקות, או להשפריץ על עצמי עם צינור בגינה - זאת אחריות אישית שלי, אני משלם על זה.

אם חסר מים שידאגו לטפל בזה, אבל זה לא משהו שצריך להפנות אל הציבור כאילו הוא ביצע פשע היום בבוקר בזמן שהתקלח.

זה לא אומר שצריך להתנהג בבזבזנות וזלזול, אבל בין זה לבין להגביל את את כמות המים לאדם, ולבקש מאיתנו להתקלח 4 דקות ???

וכמו שכבר הזכירו פה, השימוש של מי שתייה בניאגרות, ובמכונות כביסה הוא אכן בזבזני, וצריך למצוא לו פיתרון גלובאלי (מחזור מי המקלחת, לדוגמא, זה לא רעיון כזה גרוע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטיפת אחד בצינור זה לא נורא, אבל אם כולם יתחילו לשטוף זה יהיה ביזבוז ענק.

יש דרכים לשטוף את האוטו בהרבה פחות מים, ואין בעיה ליישם אותן.

לגבי הכתבה על האלרגית- כתוב שהיא רגישה לזיעה של הבן שלה... השאלה שלי- אין הבן הזה נוצר ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...