האנטישמיות בעולם - מטריד... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האנטישמיות בעולם - מטריד...

GiZmo

Recommended Posts

חבר'ה, רציתי לשתף משהו שמטריד אותו בזמן האחרון...

יוצא לי הרבה להיות משועמם בעבודה מול האינטרנט, אז אחרי שחרשתי על הרבה שטויות הגיע תורו של ...

אחרי שראיתי הרבה סרטונים שטותיים, נפלתי על איזה סרטון שקשור במבצע עופרת יצוקה, ונדהמתי מהתגובות.

זה לא שלא ידעתי ששונאים אותנו בעולם, אבל לא היה לי מושג שלכזאת רמה. נחשפתי לרמות מטורפות של בורות שלא ידעתי על קיומה.

אז כאמור בהתחלה זרמתי עם חובבי הבודדים, השתמשתי בציניות מוגזמת ולא התאמצתי להיכנס לדקויות כי ברור שאי אפשר לשנות את דעתם, אולי רק טיפה להשפיל אותם...אבל יש כ"כ הרבה מהם ! זה מטורף !

אני מוכרח לציין שהדבר שהכי קומם אותי, זה שהם תופסים מ"ציונות" איזו מילת גנאי מטורפת, אשכרה תאגיד הרשע והפשע. וה"ישראלים" הפשוטים והלא ציונים הם כאילו נניח כמו עבורנו המסייעים למחבלים, כי ספק אין להם ברירה ספק רוצים בכך.

חשבתי שזה שטויות, Low Lifes חסרי חיים...

אבל במחשבה עמוקה יותר, אלו הפוליטיקאים של דור העתיד בעולם,

אני היחיד שמוטרד מזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כולם מוטרדים מזה, אבל הדרך היחידה לנסות להתחיל לשנות את המצב זה להקים מערך הסברה נורמלי. אנשים מטבעם מעדיפים את האנדרדוג, וישראל כבר הרבה זמן נחשבת למדינה הרעה והחזקה (מאז מלחמת ששת הימים למעשה), ואילו הערבים, למרות שהם פי מאות אם לא אלפים במספרים מאיתנו, נחשבים לחלשים. הערבים למדו את זה טוב טוב ומנצלים את זה כבר הרבה מאוד זמן, אנחנו לא עושים עם זה כלום - למרות שיש לנו הרבה מה להראות לעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולהגיד לך משהו?

הם דיי צודקים, אנחנו לא צריכים להיות כמו הגרמנים שעשו לנו את זה.

אנחנו יהודים ותראה מה עשינו לאויבים שלנו,

הרגנו ילדים גם.

לא סתם הם אומרים שאנחנו אנטישמים,

מתי שתוקפים מישהו חושבים 10 פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא אחרת - למה אם אנחנו הורגים להם מחבל הם רצים להראות את הגופה שלו לכל העולם (עם פיברוק של שכונה הרוסה, על רקע טנקים של צהל וכמובן שהמחבל על אזרחי), ושאצלנו יש פיגוע ו-30 אנשים חפים מכל פשע נהרגים, שום דבר לא יוצא החוצה? מה שמזעזע מוכר ומשכנע, זה לא נעים, זה לא יפה, אבל זו אולי הדרך היחידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולהגיד לך משהו?

הם דיי צודקים, אנחנו לא צריכים להיות כמו הגרמנים שעשו לנו את זה.

אנחנו יהודים ותראה מה עשינו לאויבים שלנו,

הרגנו ילדים גם.

לא סתם הם אומרים שאנחנו אנטישמים,

מתי שתוקפים מישהו חושבים 10 פעמים.

הם די צודקים? מה? לחשוב 10 פעמים לפני להרוג טררוסיטים? אומרים שאנחנו אנטישמים? אנטישמיות זה נגד בני הגזע השמים (AKA יהודים וערבים) והיום זה בעקר נגד היהודים בלבד, אז אנחנו אנטישמים? מה שכן משווים אותנו לנאצים.

ילדים או לא ילדים, אם הם מספיק "מבוגרים" בשביל לזרוק אבנים על חיילי צה"ל (בכוונה של להרוג) אז הם ימותו כמו שאר כמו האבא וה20 אחים המחבלים שלו (ואולי גם האמא).

מה שצריך לעשות מצור תקשורתי על עזה בזמן פעולות כאלה, ולהוציא רק מה שנוח לנו, בין היתר, כשיש פיגוע בשטח ישראלי, לדאוג שכל העולם ידע מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו יהודים, אנחנו לא ערבים שלא אכפת להם.

הקם להורגך השכם להורגו.

זה נכון אבל לא להרוג ילדים קטנים.

אם זורקים אבנים נותנים להם איזה כמה בוקסים להרגיע, אבל לא להרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחקנים מוכשרים או לא,

כל הקונספט של "הסברה" נשמע לי מפגר לאללה.

מה זה השטויות האלה, למי אנחנו חייבים הסברים ? לעולם ששותק כשמפתוצצים אצלנו אוטובוסים ונופלים טילים ?

ותמיד רואים את אותו הפרצוף המזוקן ששנייה אחת שותף את באיומים והרבה מאוד רפש ומצד שני בוכה לעולם..

לפעמים המציאות פה נראית לי דפוקה :s07:

עוד משהו שעיצבן אותי בכל הסיפור של היוטיוב- יש איזה סרטון או אפילו סדרת סרטונים שמציגים של חיילות ישראליות. חלקן אם לא רובן מאוד חמודות.

מה התגובות של אותם בריטים/אמריקאים ? "כולן רוסיות שרמוטות" !

בתור רוסי זה עוד יותר קומם אותי, צפיתי בסרטון אולי 5 פעמים ומתוך איזה 50 בנות יש שם אולי 2 רוסיות, הרוב המוחלט בכלל לא אשכנזיות...

:s07: :s07: :s07:

העולם מת להיפטר מאיתנו, מחכה שהערבים יעשו את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחקנים מוכשרים או לא,

כל הקונספט של "הסברה" נשמע לי מפגר לאללה.

מה זה השטויות האלה, למי אנחנו חייבים הסברים ? לעולם ששותק כשמפתוצצים אצלנו אוטובוסים ונופלים טילים ?

ותמיד רואים את אותו הפרצוף המזוקן ששנייה אחת שותף את באיומים והרבה מאוד רפש ומצד שני בוכה לעולם..

לפעמים המציאות פה נראית לי דפוקה :s07:

עוד משהו שעיצבן אותי בכל הסיפור של היוטיוב- יש איזה סרטון או אפילו סדרת סרטונים שמציגים של חיילות ישראליות. חלקן אם לא רובן מאוד חמודות.

מה התגובות של אותם בריטים/אמריקאים ? "כולן רוסיות שרמוטות" !

בתור רוסי זה עוד יותר קומם אותי, צפיתי בסרטון אולי 5 פעמים ומתוך איזה 50 בנות יש שם אולי 2 רוסיות, הרוב המוחלט בכלל לא אשכנזיות...

:s07: :s07: :s07:

העולם מת להיפטר מאיתנו, מחכה שהערבים יעשו את זה...

ההסברה זה בדיוק כדי שאותם אנשים יבינו שבישראל האנשים לא כל היום יגידו "איך הישראלים הורגים פלסטינאים כל היום", אלא "הישראלים האלה בסדר, סובלים מהפלסטינאים ועדיין עושים את המקסימום כדי לא לפגוע בהם". סביר להניח שאת השינוי הזה בתפיסה של הרבה מאוד אנשים לא נצליח לעשות, אבל מספיק לעשות חלק מזה כדי שהמצב ישתפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג! אלוקים איתנו! :xyxthumbs:

דיי, דיי לדחוף את האלוקים המפגר הזה לכל מקום, בוא נשב כל היום בישיבה מסריחה ונתפלל שאלוקים יציל אותנו. פשוט דיי!

אנחנו בהחלט צריכים הסברה טובה, כי חרם עלינו מצד אירופה/צפון אמריקה יפגע בנו מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...