חייזרים - מישהו באמת מאמין? - עמוד 15 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייזרים - מישהו באמת מאמין?

A-L-o-n

Recommended Posts

אני מצאתי מלא חייזרים הנה כמה דוגמאות

חייזרי יום העצמאות - חייזר זה אוהב לעשות רעש להטיל את מימיו בפרהסיה לשתות לשוכרה ולדפוק פטישים וחצוצרות אחד על השני.תגלית נוספת בחיזר זה

שהוא גר באיזור מאד ממוקד שניקרא קריית אתא אשר ממוקדת בצפון מדינת .חייזרים אלה ידועים בהתנהגות ברוטלית מאד ועל כן צריך לנהוג בהם ביתר

זהירות.הם מסוכנים מאד וחשוב לדעת כיצד לתקשר איתם אחרת מדובר בסכנת חיים ממש.שפתם קשה להבנה והם מאד אלימים וצריך להיות זהיר ביותר.אפשר

להשוות אותם לחיות בשמורה אשר פקחים מסתובבים ומזהירים סקרנים לא להכנס - מי שניכנס על אחריותו !!!!

המשך יבוא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 234
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יודע לאן נושא הדיון כבר עבר, אני לא הולך לקרוא עכשיו 21 עמודים, אך בכל מקרה:

1. בסרטון הראשון אתם יכולים לראות שבסוף יש חתימה של אתר בשם SpoofTube.com... תסיקו לבד את המסקנות.

2. הסרטון השני כבר לא עובד בשל הפרת זכויות יוצרים. גם אומר משהו על הסרטון.

ולנושא הכללי - כמו שאמרו פה כבר, לא נראה לי יתכן שרק בנקודה הזעירה הזאת שלנו ביקום, פה על כדור הארץ, נוצרו תנאים מתאימים להיווצרות חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא , האם יצורים בעלי התפתחות טכנולוגית גבוהה שכזו קרי נסיעה בזמן ובמרחב יכולים לעשות את המאמץ הקטן ולהיות נעלמים לגבינו בזמן סיורם וטיוליהם בחברתנו להלן בני אדם להלן הנחשלים .

המחשבה ההשואתית שעולה במוחי היא כאשר ראיתי זוג חתולים מיזדווג ללא בושה באמצע הרחוב ובלי לדפוק חשבון לאף "בן אדם " שהיה בסביבה , כאילו הם אינם קיימים ( בני האדם ) .

המממ , חשבתי לעצמי , אולי אנחנו ( בני האדם , או לפחות חלקנו - חחח ) מתיחסים לחייזרים כאילו הם אינם קיימים מהסיבה הפשוטה שאיננו מבינים אותם ואיננו מצפים לפגוש בהם וכמו כן אין לנו נגיעה בהם ומכנה משותף איתם והמוח שלנו מתורגל לראות רק את מי שיש לנו עיניין בו ( כמובן הסיפור עם החתול מוקדש לידידנו החייזר המכונה שימי , שבאחד מצורותיו הוא חתול סוטה , אבל נחזור לשדות ההיגיון והאנלוגיה - חח ) מכיוון שידוע שהמוח של האדם רואה רק את מה שהוא רוצה - אפשר לראות לדוגמה את תרד תת האמונה , שם התרד מפוצץ בחייזרים וחיות ( אני למשל ) שאתה יכול לדבר איתם שעות והם - נאדה , מבינים "גורנישט" כלום ! כאילו אתה ממש מדבר לקיר , הם לא מבינים מה אתה אומר להם , המוח שלהם מוגבל בקליטה של מה שהם מבינים בלבד , ( האמת שדבר זה קרי חוסר היכולת לקלוט עובד בעוד הרבה תרדים , מה אני אומר הרבה ? למעשה רוב התרדים , רוב התרדים ? כל התרדים ! לפחות ב"עוף טופיק " אנשים יכולים רק לכתוב בלי לקרא שלא לדבר על לחשוב , ) אז אם כך זה מתרחש כאן ועכשיו לנגד עיננו מדוע שיצור תבונתי אשר התגבר על מחסום של זמן ומרחב לא יגבר גם על היכולת המינימלית להיות נעלם מהעיניים שלנו ( שלא לדבר על הפיסה הפרימיטיבית שאנו קוראים לה מוח - כמובן ביחס ליצורים שכאלו - אנחנו הרי עדיין לא מפותחים מספיק להבין כיצד לנוע בחלל , אנחנו בני האדם עדיין היכן שהוא בין הג'ונגל לבין חדר העבודה מבחינה ביולוגית .

שנית יש בהחלט סיכוי שהם נימצאים ביננו אבל אנחנו כמו החתולים המזדווגים , אדישים לקיומם , ( למרות שאני אישית מגלה כאן חייזרים על ימין ושמאל - כמו שאר משתתפי הפורום שלאט לאט מתעוררים לקיומם של החיזרים הנוספים , דבר חשוב הוא להבין ולצורך כך נתתי את הדוגמה של השיתופן שחייזר יכול להיות זמני ולהשתמש בבן הארץ בצורה זמנית - הרי הם מודעים לאפשרויות הגלומות בזמן - ולכן אם תסתכלו היסטורית תראו שהיו הרבה חייזרים שהישפיעו על קיום האנושות - ודאי בגלל שיש להם מה למכור לנו ) .

אז לסיכום , יתכן בהחלט שיש חייזרים שאנו לא מודעים לקיומם או כאלו שאנו מתעלמים מקיומם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו , אז אם הם מחוץ לכדור הארץ הם אינם חייזרים , הם חיימקומיים .

המילה המדויקת היא: "חמזמזים" עם מלא זרתות ומבנה פרצוף בכלל בתחת עם לולב מתלבלב ומלא קמחים של קמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה הבעיה? כשאתה רוצה למצוא משהו תמצא אותו לא משנה מה, עם כל הכבוד כל תאורית הקונספירציה האלה מפגרות לחלוטין, ואם אתה מאמין במשהו 1 אתה צריך להאמין בהכל.

כל מה שאני רואה זה שהספורט האהוב על האומן היה פריסבי, ג'ול וורן הגה צוללות, פצצות אטום, תאים סלואריים, פלאפונים, לוויינים, בסיסי חלל, חלליות, ניתוחים פלסטיים, השתלת אייברים, לייזרים, טלביזיה, אינטרנט(ממש ישומי, ר"ע פאריס של המאה ה20) ועוד כל דבר אחר.

אז מכאן אפשר לפתח 2 תאוריות, או שהוא היה חוזה העתיד היחידי שאפשר להוכיח, או שהדמיון האנושי איננו מוגבל בזמן.

בימי הבייניים היו הרבה נשים שטענו שהן התעוררו בלילה לא יכלו לזוז ראו שדון יושב להן על החזה ובחלק לא קטן מהמקרים השד אנס אותן בלי שהן יכלו להתנגד.

מכאן אפשר להוציא 2 תאוריות גם כן, תאור של חטיפת חייזרים וביצוע מעשי סדום, או פרחות שהזדיינו על ימין ועל שמאל בזמן שזה לא היה מקובל על החברה וכדי להסביר למה אין להן קרום בתולין אמרו - "השד תקע אותי".

מבחינה פסיכולוגית ואנתרפולוגית אפשר למצוא התפתחות מאוד יפה של סיפור החייזרים, מאלילים פגאנים שדים ומלאכים שאנשים ראו לפני 2000 שנה, לחברה האפורים מפרוקסימה סנטאורי היום.

היום אם מישהו יגיד שהוא ראה מלאך יורד מהשמיים לוקח אותו למעלה ומראה לו דברים 1000 מתוך 1000 אנשים(לא כולל מורמונים) יגידו שהוא משוגע. אם הוא היה מספר את אותו סיפור עם חייזר, חללית, ושלל "טכנו באבל", אחוז לא קטן מהאנשים כבר לא כלכך יחשבו שהוא משוגע...

מבחינתי תבנית החייזרים הפופולארית של היום זה שדרוג של סיפורי המלאכים והשדים של שני עברו עם התאמה למציאות המדעית לכאורה שאנחנו חיים בה.

וכל העב"מים לכאורה או שהם זיופים, תופעות רגילות, או תופעות בלתי רגילות מעשי אדם. אם תשימו לב בשנות ה60 ושנות ה70 הרוב המוחלט של דיווחי העב"מים היו לא על צלחות(שד"א הדווח המקורי גם לא היה על צלחות, אלא על כלים בצורת סהר שדילגו כמו "צלחות על המים") אלא על כלי טיס בצורת דלתאידים(משלושים), כמה שנים לאחר מכן נחשפו כלי טייס סודיים כמו הF117 והB2.

כנ"ל היום, בחטיבות הנסיוניות של חברות התעופה כמו Skunk Works של Lockheed Martin או Phantom Works של בואיגנ, עובדים על דברים שלא יראו גם עוד 50 שנה, והם בעצמם אומרים את זה. מנועים כמו pulse detonation ramjets או electro plasma self generating lift wing(שזה בכלל מטורף, מעבירים זרם חשמלי דרך הכנף שמיינן את האוויר ויוצר דחף לבד) קיימים כבר בתור אבי טיפוס במקומות האלה, מה אתה חושבים שהמטוסי ניסוי שמגיעים לMACH9(לא מאויישים, וhypersonic scramjet מאוד נסיוני של בואינג) פותחו ביומיים? על המנוע הספציפי הזה בואינג התחילה לעבוד בשנת 74 לטענתה, ודגמים שאפשר לשים במטוסים צבאיים בסדר גודל מלא יהיו קיימים עד 2020 לפי טענתם. על מטוסי החמקן התחילו לעבוד בשנות ה50, עם שמועות על אבי טיפוס בסייסים עוד לפני כן. האינטרנט פותח בשנות ה60-70 כאשר ב74 DARPA כבר התביעה את המותג , עם ניסוי רטוב בפרוטוקול TCP/IP בשנת 1975, בהתחשב בכל זאת וזאת שמערכת ההפעלה הבייתית הראשונה עם תמיכה מלאה בTCP/IP V4 שראינו הייתה Win95.

אז אני באמת לא רוצה לדעת מה נמצא בפיתוח עכשיו, ומה נראה עוד 50 שנה פתאום צץ לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...