חייזרים - מישהו באמת מאמין? - עמוד 14 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייזרים - מישהו באמת מאמין?

A-L-o-n

Recommended Posts

^ ^ ^

תגובה ראשונה של בן אדם :yelclap:

תמיד יהיו חייזרים או איך שאומרים :"חייזרים לא משתנים , הם רק נהפכים לבני אדם לפעמים " - חחח

חייזר זה בן אדם שחיי בסרטים שלו , שחיי בעולם שקיים רק במחשבות שלו , נניח כמו שימי או טוטא או רוני אפילו ארצי לפעמים חייזר (למרות שעושה רושם שהוא לא , אבל לפעמים החייזרות מתגברת ) כאילו מנסים לכופף את המציאות לפי מה שהם חושבים שהיא - חחח .

בקיצור כולם חייזרים מידיי פעם , מי קצת יותר ומי קצת פחות *שיעול* *שיעול* *שיעול* ( אוף הסיגריות האלו , צריך להפסיק לעשן - חחח )

"אהלן גדול עליכם "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 234
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ספאם ?

מצחיק אותי שאתה חושב שחיזרים יבואו בצורה שאתה חושב שהם יבואו .

אולי הם כאן רק בצורה שהיא מאוד מקובלת עליך ?

אולי הם כאן במימד אחר חבויים בנפש האדם ?

מדוע קל לבן אדם להאמין במימד רביעי וחמישי ולא להאמין שמצויים שם דברים שמעבר להבנה היום יומית שלו ?

יכול להיות חיזר שהוא שיתופי ( טפיליי מעיים ופרזיטים למיניהם - צורה מקובלת מאוד בעולם החי ) מעניין אולי אתה חייזר שאינך רוצה שנגלה את מקום מושבך ובגלל זה אתה טוען להספמה ???

בטוח שיש המון סוגים של חיזרים .

bleep bleep ' take me to your leader :alien:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא יודע איך נראה חייזר... יש איזושהי דמות שלקחו עם עיניים ושטויות כאלו, אבל אף אחד לא יודע.

אולי הם נראים כמו כלבים חחח, אבל אין שום תיאוריה לצורה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ^ ^

תמיד יהיו חייזרים או איך שאומרים :"חייזרים לא משתנים , הם רק נהפכים לבני אדם לפעמים " - חחח

חייזר זה בן אדם שחיי בסרטים שלו , שחיי בעולם שקיים רק במחשבות שלו , נניח כמו שימי או טוטא או רוני אפילו ארצי לפעמים חייזר (למרות שעושה רושם שהוא לא , אבל לפעמים החייזרות מתגברת ) כאילו מנסים לכופף את המציאות לפי מה שהם חושבים שהיא - חחח .

איך אומרים אצלכם העכבישים:

טול קורה מבין עיניך. (כן, מבין כל ה8) :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגעגעתי אליך החייזר המכונה שימי ( התקשרת כבר הביתה ? )

מאיפה אתה יודע מה אומרים אצל העכבישים ?

לפי עדויות אתה יכול להיות חתול ( שעושה אותו ארנבון ) אנטילופה ( שם החיבה של ארנבים ) ( ג'וק ) אבל עכביש ??? זו פעם ראשונה .

שויין

אני אין לי סרטים חביבי - בגלל זה אני יכול לראות שאחרים הם חיזרים , למעט העובדה שאתה עצמך הודעת שראית חייזר ( אני טוען שזו סך הכל הייתה המראה - חח )

אם כבר אני חיה שאיננה זרה לכדור הארץ .

( האם ידעת שאין אפילו סוג אחד של עכבישים שאיננו אוכל בשר ? )

ותזהר מלקפוץ יותר מידיי - ראה מה קרה לצפרדע הקפצנית הזו - חחח

http://www.fxp.co.il/showthread.php?p=27914499

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגעגעתי אליך החייזר המכונה שימי ( התקשרת כבר הביתה ? )

מאיפה אתה יודע מה אומרים אצל העכבישים ?

לפי עדויות אתה יכול להיות חתול ( שעושה אותו ארנבון ) אנטילופה ( שם החיבה של ארנבים ) ( ג'וק ) אבל עכביש ??? זו פעם ראשונה .

שויין

אני אין לי חביבי - בגלל זה אני יכול לראות שאחרים הם חיזרים , למעט העובדה שאתה עצמך הודעת שראית חייזר ( אני טוען שזו סך הכל הייתה המראה - חח )

אם כבר אני חיה שאיננה זרה לכדור הארץ .

( האם ידעת שאין אפילו סוג אחד של עכבישים שאיננו אוכל בשר ? )

ותזהר מלקפוץ יותר מידיי - ראה מה קרה לצפרדע הקפצנית הזו - חחח

http://www.fxp.co.il/showthread.php?p=27914499

:lol:

אני אחלוק עליך לגבי הקביעה ש"אין לך סרטים", ואני חושב שתומכים רבים יימצאו בפורום.

לגבי הזרות שלך בכדור העגול שלנו:

"ידועים קרוב ל-40,000 מינים של עכבישאים, אולם בשל יכולתם להסתתר מעיני כול, מעריכים כי מספר המינים גדול בהרבה" - אותך המדע עדיין לא מכיר, ולכן אני אגדיר אותך כ חי"זר.

ואולי אפילו אגזים ואומר עב"ם (אבוי, ההחפצה..).

בואנה, לא ידעתי שאתה צרפתי (אוכל צפרדעים? למיטב ידיעתי אלה רק הרגליים).

אל תשכח שכל ציפור מסכנה אוכלת כל עכביש לארוחת בוקר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברם הינך ג'וק - יאמיי ( לפחות באחד מגילגולך ) (בלי צל של פיקפוק אני זולל לארוחת ערב ג'וק כי אני נידלק , על ארוחת מקק ( אולי צלי אולי מרק ) אז הבנת מזמן , כי אצלי על השולחן , מנה העיקרית - תיקן ! הממממ , ג'וק )

ועצם העובדה שאתה רואה בי חייזר זו ההוכחה כי הינך חייזר בעצמך , כיצד ?

אתה הוכרת כחייזר בראשונה ולפיכך אם אני חייזר כלפייך ,הרי אני בן הארץ הזו ( ולכן ביחס אליך - חייזר )

כמו שהבחור ממקודם שאל אם יש חייזרים במקומות אחרים ונענה שאם הוא יגיע למקומות אחרים ויגלה שם חיים , הוא יהיה החייזר ( כמוך על הפלנטה הזו ) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי שום קשר לסירטונים ועדויות אחרות, ע"פ ההיגיון אני מאמין שיש איזה שהם חיים בדרך כל שהיא מחוץ לכדור הארץ.

כי הרי ביקום יש אין ספור גלקסיות בהם אין ספור כוכבים אני לא מאמין שבאף אחד מהם לא מתפתחים איזה חידקים, אני כבר לא מדבר על כאלה שנראים כמו בני אדם אלא רק על חיים. ואני מאמין שיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...