זקוק להמצלמה למסך מחשב 20" פאנל IPS.. - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמצלמה למסך מחשב 20" פאנל IPS..

^Daemon^

Recommended Posts

תאמין לי, שלי לא באמת משנה איזה מסך תקנה. אם מבחינתך סוג פאנל ודברים כאלה הם דברים שטחיים, ומה שחשוב זה איך הרגלית של המסך נראית, זה בסדר.

רק לא מובן למה לפתוח אשכול ולבקש המלצות למשהו מסוים כשאתה מחפש משהו הפוך. תגיד, כמו כולם "תנו לי מסך זול ונוצץ", ותקבל המלצות מפה ועד להודעה החדשה. ;D

רק תעשה טובה, ואל תוסיף פרשנויות שלך לדברים שאין לך מושג בהם כמו "מסך שיצא לא מזמן לשוק, בלי יותר מדי חוות דעת, ועם סבירות די גבוהה לתקלות וכשלים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי, שלי לא באמת משנה איזה מסך תקנה. אם מבחינתך סוג פאנל ודברים כאלה הם דברים שטחיים, ומה שחשוב זה איך הרגלית של המסך נראית, זה בסדר.

רק לא מובן למה לפתוח אשכול ולבקש המלצות למשהו מסוים כשאתה מחפש משהו הפוך. תגיד, כמו כולם "תנו לי מסך זול ונוצץ", ותקבל המלצות מפה ועד להודעה החדשה. ;D

רק תעשה טובה, ואל תוסיף פרשנויות שלך לדברים שאין לך מושג בהם כמו "מסך שיצא לא מזמן לשוק, בלי יותר מדי חוות דעת, ועם סבירות די גבוהה לתקלות וכשלים".

אני לא חוזר בי, באמת חיפשתי המלצה למסך מסויים, ואני מודה למי שעזר לי.. אבל לאחר שהתברר לי שכל הנושא הזה די חדש בשוק, אני לא מוצא טעם להשקיע בזה..

ואם בפרשנויות שלי עסקינן, אז לא מדובר בפרשנות שלי, אלא בצורה בה פועל העולם המסחרי הזה.. אני לא יודע בן כמה אתה, אבל טיפ לחיים: לא כל מוצר חדש, עם נתונים מפוצצים, הוא הדבר החם הבא.. אל תיהיה הראשון שירוץ לקנות מוצר חדש כזה או אחר, כי אם כן, סביר להניח שאתה תיהיה גם הראשון שירוץ אחרי החברה להחליף אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חוזר בי, באמת חיפשתי המלצה למסך מסויים, ואני מודה למי שעזר לי.. אבל לאחר שהתברר לי שכל הנושא הזה די חדש בשוק, אני לא מוצא טעם להשקיע בזה..

התברר לך לא נכון. הטכנולוגיות האלה רחוקות מלהיות חדשות. הן היו שם מאז ראשית ימי ה-LCD. הן פשוט מעולם לא תפסו נישה מספיק גדולה בשוק (וגם לא תתפוסנה אותה בעתיד), פשוט כי לקונה הממוצע אין מושג בהבדלים ומה שמכוון אותו זה בעיקר המחיר הזול. גם אתה בסופו של דבר נרתע מהשקעה כזו, על אף הצהרותיך הראשוניות.

אל תיהיה הראשון שירוץ לקנות מוצר חדש כזה או אחר, כי אם כן, סביר להניח שאתה תיהיה גם הראשון שירוץ אחרי החברה להחליף אותו..

כנראה לא חיפשת מספיק (בפורום או באינטרנט בכלל), אחרת היית מגלה שיש מספיק ביקורות על ה-2209WA, ורובן ככולן חיוביות מאוד. מכיוון שקשה לך להשלים עם העובדה שאתה מוותר על מסך איכותי, אתה מנסה לתרץ את זה בכך ש"כנראה יש לו סבירות גבוהה לתקלות", שזו בכלל שטות במיץ, שכן אין כל סיבה להאמין שדווקא למסך הזה מתוך מאות דגמים שיוצאים כל חודש תהיה סבירות גבוהה לתקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה צודק, אני לא רואה לנכון להכנס לוויכוח בנושא שאני פחות מתמצא בו ממך..

בכל אופן, אני רק בשלב שאני בודק אופציות, ולאור העובדה שכל האופציות שיש לי בקטגוריה שלשמה פתחתי את האשכול הזה הן אחת.. אני נאלץ לשנות את הגישה ולחפש בכיוונים אחרים..

תודה רבה על העזרה אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי יש לי המלצה הולמת בשבילך האמנם זהו לא פאנל EIPS אבל זה גם גם כן פאנל איכותי ובשביל המחיר הזה זה הוגן-מדובר בסמסונג971P.יש לו פאנל MVA זה בעצם כמו פאנל הIPS יש לו איכות תמונה של 8 ביט לערוץ 16.2 מליון צבעים ויש לו ניגודיות הרבה יותר טובה מפאנל IPS הדבר היחיד IPS עולה על הפאנל MVA זה זווית צפייה רחבה הרבה יותר...160 מעלות בMVA לעומת 178 בIPS.(בדרך כלל). זה ככה בגדול על הפאנל שלו.

האמנם זהו 19 אינטש' אבל אני ראיתי אותו בחנות וממש התלהבתי מהתמונה שלו ושטח עבודה ממש גדול.

אולי כדאי שתלך לכיוון הזה. יש אותו בתצוגה של אופיסדיפו בקניון איילון ברמת גן.

http://www.pandas.co.il/product_info.php?advertisor=zap&products_id=21671

בשביל 1400 ש"ח זה נראה לי מחיר הוגן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...