Corsair TwinX 3700 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Corsair TwinX 3700

MotoCross

Recommended Posts

אתה צריך לעשות OC ולעלות את הBus ל266. רק אז תוכל לנצל את הזיכרון עד תומו. בלי OC המעבדים הכי חדשים מסדרת הC של , יכולים לנצל מקסימום זיכרונות 400MHZ-PC3200 . מעליהם לא יביאו ביצועים יותר טובים, ואפילו יביאו ביצועים פחות טובים, כי בדרך כלל התזמונים שלהם יותר נמוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לעשות OC ולעלות את הBus ל266. רק אז תוכל לנצל את הזיכרון עד תומו. בלי OC המעבדים הכי חדשים מסדרת הC של , יכולים לנצל מקסימום זיכרונות 400MHZ-PC3200 . מעליהם לא יביאו ביצועים יותר טובים, ואפילו יביאו ביצועים פחות טובים, כי בדרך כלל התזמונים שלהם יותר נמוכים.

מה אתה מקשקש ?? רוצה לראות הבדלים במגהרצים של ?? אפשר להגיע לשיפור של 1000mb/s בהעלאה של מגהרצים...

לי יש 5200 INT ו5300 FLOAT ...

תסתכל במפרט על הזכרונות שלי ... זה שיפור אדיר מ400 MHZ (כרגע על 440)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מקשקש ?? רוצה לראות הבדלים במגהרצים של זכרונות ?? אפשר להגיע לשיפור של 1000mb/s בהעלאה של מגהרצים...

הוא צודק בהחלט. אתה עשית ובגלל זה המערכת שלך יכולה לנצל את רוחב הפס אבל הוא דיבר על מה שקורה כשלא נעשה . רוחב הפס של המערכת לא יכול לנצל בעלי מהירות גבוהה מ400MHZ בברירת מחדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מקשקש ?? רוצה לראות הבדלים במגהרצים של ?? אפשר להגיע לשיפור של 1000mb/s בהעלאה של מגהרצים...

באמת תרגע. אמרתי שאי אפשר לנצל את המהירות של מעל 400MHZ בלי OC. אתה עשית OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...