זקוק לייעוץ (מעבד מחו''ל) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לייעוץ (מעבד מחו''ל)

Scorp!on

Recommended Posts

הייתי רוצה לברר כמה דברים והשמח אם תוכלו לייעץ לי כמו שאתם מיעצים לעוד הרבה אנשים.

אז ככה קניתי מערכת מחשב לפני שנה וחצי שעלתה לי לא מעט כסף בזמנו ועד היום אני מרוצה מהמחשב אין לי תלונות בכלל.

כמו שכולם כבר יודעים כל יום יוצא משהו חדש לשוק המחשבים ולכן צריך להישתדרג.

כרגע אין לי צורך לקנות מערכת מחשב חדשה קומפלט עם צ'יפסט x58 ומערכת ci7 למרות שלא הייתי מתנגד אבל באמת שחבל להשקיע 6-7 אלף שקל אחרי שנה וחצי שקניתה מחשב כי אין לעניין הזה סוף (תקנו אותי אם אני טועה).

בכל מקרה לעינייננו אז ככה.... אמא שלי טסה לארה''ב וחשבתי אולי אם היא תוכל לקנות לי מעבד חדש השאלה שלי היא:

איזה מעבד הייתם קונים (אני מדבר על CTQ) בתקציב של 1000-1500 שקל גג??

חשבתי על המעבדים:

q9550 או q9650 השאלה היא האם בארה''ב הם יעלו פחות מבארץ??

בארץ q9650 עולה 1700 ש''ח וזה מטורף. בכל מקרה השמח לדעת איזה מעבד כידי לי לקנות ולמה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה למה אתה רוצה לשדרג.??

אם זה ביצועים ירודים במשחקים [אז שדרג כרטיס גרפי / הוסיף פיזי [RAM]]

אם זה רינדור וכו' בצע O.C למעבד שלך [רכוש מסיבי אם צריך]

חבל להחליף "יגואר לפרארי "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שאני רוצה לשדרג את המעבד היא מכיוון שכרגע הלוח אם שיש ברשותי לא נותן לי את האפשרות לשדרג את המעבד למעבד מבוסס ci7

השידרוג שאני יכול לעשות הוא לקנות מעבד הרבה יותר חדיש מהמעבד שיש לי שהוא נחשב לטוב אבל הראשון מבין מעבדי ה-c2q

חשבתי על השדרוג הזה כי אני יודע שאני לא יחליף מערכת מחשב קומפלט בשנה וחצי הקרובות כי אני בצבא אז חשבתי על שדרוג של המעבד.

בכל מקרה אני גם מעוניין להחליף כרטיס מסך מהמשך פשוט שעדיין אין כרטיס מסך שמשך את צומת ליבי עד כדי כך שהייתי משקיע בו 1500-2500 ש''ח כמו שאנשים משקיעים היום בכרטיסים לדעתי אין עדיין כרטיס במחיר אטרקטיבי שהייתי אומר שבאמת הייתי רוצה אותו.

ולכן חשבתי על שדרוג המעבד.

השמח לעוד תגובות??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CI7 היא פלטפורמה אחרת עם תושבת חדשה, אתה לא תוכל בעתיד לחבר Q9650 ללוח X58.

אבל בשביל פלטפורמה ci7 אתה צריך להחליף את כל המערכת ולהשקיע במערכת כזאת מכובדת מחיר גבוה.

מהי הדרך להישתדרג בלי לשנות את הפלטפורמה של המעבד ועדיין להישתדרג??

יש לך רעיון אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דבר רע במערכת שלך. תוכל לקנות כרטיס מסך חזק יותר עוד חצי שנה.. אולי הוא יוגבל ע"י PCI-E מדור ראשון.

אבל - אחר כך תוכל לעבור למערכת חדישה (לוח,מעבד,זיכרון) מבלי להחליף כרטיס מסך.

מבחינת מעבד, זיכרון ולוח- אין ממש הרבה לשדרג, תוכל לקחת קצת יותר זיכרון (אם כי במערכת הפעלה XP לא יהיה הבדל משמעותי בישומים הסטנדרטיים) או בתחום אחר לקנות כונן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דבר רע במערכת שלך. תוכל לקנות כרטיס מסך חזק יותר עוד חצי שנה.. אולי הוא יוגבל ע"י PCI-E מדור ראשון.

אבל - אחר כך תוכל לעבור למערכת חדישה (לוח,מעבד,זיכרון) מבלי להחליף כרטיס מסך.

מבחינת מעבד, זיכרון ולוח- אין ממש הרבה לשדרג, תוכל לקחת קצת יותר זיכרון (אם כי במערכת הפעלה XP לא יהיה הבדל משמעותי בישומים הסטנדרטיים) או בתחום אחר לקנות כונן .

למה לשדרג כרטיס מסך עוד חצי שנה??

בכל מקרה אחד מהשניים אני רוצה לשדרג או כרטיס מסך או מעבד אם אתם אומרים שאין צורך במעבד אז אני יילך על כרטיס מסך.

אני בקרוב קונה מסך מחשב שתומך ברזולוציה גבוה כך שה-8800GT נחשב כבר לכרטיס חלש.

התקציב שלי הוא גג 1500 ש''ח שאני מוכן להשקיע או במעבד או בכרטיס מסך.

על מה הייתה ממליץ לי??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם השימוש העיקרי שלך הוא משחקים אז אתה צריך כרטיס מסך חזק יותר.

וזה שאתה משחק עם מסך גדול יותר, זה לא משנה, מה שמשנה זה הרזולוציה. לי יש מסך 24 אינץ' וברזולוציות של 22 אינץ' אין לי שום בעיה עם 8800GT, למרות שיש משחקים קצת כבדים אז אני מוריד הגדרות (קצת) ועדיין נהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...