יציאת HD4890! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יציאת HD4890!

maorrrubin10

Recommended Posts

קיצר כדאי לי לחכות או לא?!

כשלא ענו לי לשאלה , התחלתי לשוטט באינטרנט וגיליתי ששניהם אמורים לצאת בשבועיים הראשונים של אפריל (ה4890 אפילו בשבוע הראשון בערך של אפריל 8-6.4)

ההערכות מדברות על סדר גודל של כ-250 דולר לכל אחד אבל מדובר במידע לא רישמי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תשמע... אם אתה רוצה תמחשב עכשיו לשחק בו עכשיו אז קנה... אם לא אז תחכה עד שתרצה ולבנתיים תעשה משהו אחר קצת פחות גיקי...

שוק המחשבים מתקדם תמיד בקצב מסחרר ואם תמיד תחכה ליציאת הכרטיס הבא לנפילת מחירים אתה פשוט לא תקנה אף פעם. תחשוב שמה4890 יעברו כמה שבועות לנפילת המחירים אם בכלל וכמה חודשים אחריה כבר יצא דגם חדש של כרטיס מסך ככה שזה מירוץ שלא נגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTX275??? מה? מי? מתי? (סתם...) יש לך עוד פרטים עליו?

אנוידיה הקדימו את התאריך ל-2 באפריל (ליום ההשקה של ה 4890).

מדובר בליבה אחת מתוך השניים של GTX295. ז"א - GTX260 SP240 (תכלואה בין GTX260 ל-GTX280)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנוידיה הקדימו את התאריך ל-2 באפריל (ליום ההשקה של ה 4890).

מדובר בליבה אחת מתוך השניים של GTX295. ז"א - GTX260 SP240 (תכלואה בין GTX260 ל-GTX280)

תודה! , האמת שכבר קראתי על זה (אני חושב שהם רשמו שזו הכלאה בין ה260 ל285 - שזה אותו דבר רק ב55NM)

האמת שהופתעתי מאוד כי לא ידעתי בכלל שהוא אמור לצאת , אני מתכנן לקנות מחשב חדש בחודשיים/שלושה הקרובים (פלוס מינוס) ולכרטיס מסך יש חשיבות מאוד גדולה בשבילי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש HD4890 של GB במספר חנויות (IQPC, TMS ואולי עוד חנות או שתיים שלא עולות לי לראש כרגע) ב - 1600+ ש"ח (מחיר גרוע).

יש של ספיר ב - 1550 ב - IQPC (גם מחיר גרוע).

יש של ב - 1400 ש"ח ב - TMS (מחיר לא משהו אבל אחרי שנראה ביקורות ואם הוא אוברלוקר מצוין אז איכשהו אפשר לשקול אותו במחיר כזה, למרות ש - OC משמעותי עם סטוק לא סביר שיצליח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...