יציאת HD4890! - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יציאת HD4890!

maorrrubin10

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון.נכנסתי לאתר, שום כלום, רק פרסומת ,מאיפה השמועות האלה ? :-\

שמועות?

ATI RADEON 4890 Series

R4891GH 4980 PCIEX Gigabyte ATI RADEON 4890 1GB Retail HDMI + + ¤ 1,267 3

S4891GD5H 4980 PCIEX Sapphire ATI RADEON 4890 1GB Retail + + ¤ 1,224 3

אולי אתה לא דילר ולכן אתה לא יכול להיכנס לקטלוג המחירים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומחיר לדילר יהיה זהה למחיר לצרכן? זה הרי שטויות....

בכל מקרה , ה4890 צריך להיות מתומחר במחיר של ה4870 (הוא הרי מחליף את "ספינת הדגל" של ATI)

וה275 כדי להתחרות בATI ולהיות אטרקטיבי צריך להיות מתומחר ברמה של ה260/216 +- באותו אזור , מעל זה כבר לא יהיה משתלם לקנות אותו.

בתקווה שזה אולי יגרום ל260/216 להיות מתחת ל1000 ש"ח בכל החנויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומחיר לדילר יהיה זהה למחיר לצרכן? זה הרי שטויות....

בכל מקרה , ה4890 צריך להיות מתומחר במחיר של ה4870 (הוא הרי מחליף את "ספינת הדגל" של ATI)

וה275 כדי להתחרות בATI ולהיות אטרקטיבי צריך להיות מתומחר ברמה של ה260/216 +- באותו אזור , מעל זה כבר לא יהיה משתלם לקנות אותו.

בתקווה שזה אולי יגרום ל260/216 להיות מתחת ל1000 ש"ח בכל החנויות...

או קיי יש לי שאלה אם נגיד אני ייקח 4870 TOXIC +OC שאני יעשה בבית זה יהיה כמו 4890?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שלא ייצא באנצ'מרק של הHD4890 קשה להגיד לך.

אבל , ממה שקראתי ברשת , נעשו שינויים קטנים על מנת שיהיה אפשר להעלות את התדר של הליבה ושל הזכרונות ,עד כמה זה יהיה אפקטיבי? אי אפשר לדעת.

לדעתי , לא תהיה פה קפיצה מטורפת בפריימים.

מה שכן יקרה זה שברגע ההשקה , המחיר של ה4870 אמור (וזה שם של דג) לרדת ואז יהיה יותר משתלם לקנות 4870 עם איכותי כדי להוציא ממנו את המקסימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין שינוי פיזי בליבה, אז כן... תצתרך לעלות תדר ל 850... ( אם קירור טוב זה אפשרי )

זה הקטע המצחיק , ברשת אומרים שזו אותה אבל עם שינויים כאלה ואחרים (מינורים) שמאפשרים להגיע לתדר של 850 בליבה ול3.9 בזכרונות.

בכל מקרה , אני לא בטוח בכלל שהכרטיס הזה יהיה אוברקלוקר טוב , נראה לי שסחטו מהליבה הזאת את המיץ.

במקום להשקיע בדרייברים איכותיים שיוציאו את המקסימום מהכרטיסים הנוכחיים וינצלו טוב יותר מערכים מרובי כרטיסים (בשתי החברות) עובדים עלינו בעיניים ומוציאים הכלאות ביניים של כרטיסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייברים האחרונים נתנו שיפור יפה לכרטיסי בעלי כפולה/CF, וגם שיפרו המון את משפחת HD48XX, סתכל בסקירות האחרונות gtx260 vs 4870, אי אפשר להגיד שאין שיפור, ואפילו שיפור יפה...

דרייברים חדשים יעזרו ל 4890 בדיוק כמו שהם עוזרים ל 4870, כי אין בליבה שום דבר חדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייברים האחרונים נתנו שיפור יפה לכרטיסי בעלי ליבה כפולה/CF, וגם שיפרו המון את משפחת HD48XX, סתכל בסקירות האחרונות gtx260 vs 4870, אי אפשר להגיד שאין שיפור, ואפילו שיפור יפה...

דרייברים חדשים יעזרו ל 4890 בדיוק כמו שהם עוזרים ל 4870, כי אין בליבה שום דבר חדש...

דווקא התכוונתי למשהו אחר , יצא לי לקרוא כמה ביקורות של משחקים שעם עדכניים ודרייברים בטא , כפולי הליבה (כל X2 למיניהם) פעלו עם אחת בלבד ולא שתיים (למרות שברור לי שזה יכול להיות גם פאק במשחק) אבל אתה מצפה שברמת הדרייבר לא יהיו בעיות וכפול ייפעל כמו שהוא אמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...