שלום אני צריך קצת עזרה בבקשה.... - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום אני צריך קצת עזרה בבקשה....

Cereal Killer

Recommended Posts

שלום! :hi:

יש לי כרטיס TV של AVERMEDIA דגם TV98 + REMOTE

אני יושב בWIN

לוח CUV4X

מעבד PIII 800EB

128 מ"ב SDRAM

עכשיו יש לי בעיה :bash:

השלט של הכרטיס לא מגיב ואל תגידו סוללות

ב 98 הכל עבד תוכנה שלט וכו'

ב 2000 ובXP השלט לא מתפקד הכל מחובר נכון מותקנים הדרייברים הכי מעודכנים והתוכנה הכי מעודכנת

השלט לא מדליק את הכרטיס וכשהכרטיס דלוק (הפעלתי עם העכבר....) הוא לא שולט עליו

מודה מראש לכל העוזרים... :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי את המסר אבל הדריברים זה רליס והם אמורים לעבוד טוף והכל

ציינתי שאני שונא את הכרטיס הזה?

אני שונא את הכרטיסים של אייברמדיה יותר ממך !

פעמיים זרקתי עליהם הרבה כסף וקיוויתי שזה הכרטיס הכי טוב שהכסף שלי יכול לקנות והתאכזבתי. פעם אחת הלך הכסף אבל בפעם השניה (שזה היה דגם חדש שהנתונים שלו מאד מרשימים והאיכות שלו גרועה ביותר) הוא חזר לחנות והכסף הוחזר.

אין מה לעשות, הבטחות לחוד ומציאות לחוד וזה כרטיס ממש לא איכותי למרות המחיר הגבוה שלו

ועכשיו לשאלתך - לא נקלתי בכאלה בעיות ב- (וזאת המערכת היחידה שאני עובד איתה). לא יודע איזה התקנת אבל לא נראה לי שהם אלה שמפעילים את השלט רחוק אלא זה תלוי באפליקצית הטלויזיה. הדבר היחידי שאני יכול לעזור לך זה לתת לך לינקים לכל האתרים השונים שיש לאייברמדיה בכל העולם, יש בכל אתר גירסה אחרת של אפליקצית הטלויזיה

תבחר בדיוק את הדגם של הכרטיס שלך (ולא שום דבר אחר ! ) ותוריד את הקובץ. אולי זה יעזור..

כתוב לי מה דעתך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה קצת מסובך כי יש לחברה המוזרה הזאת כמה אתרים בעולם והם לא אחידים (זה לא רק עניין של מיקום השרת אלא יש הבדלים בתוכן).

נתחיל :

עמוד ההורדות של אייברמדיה בטאיוון

עמוד ההורדות של אייברמדיה USA

עוד דף הורדות של אייברמדיה

עכשיו אתה חייב לבחור בדיוק את הדגם של כרטיס הטלויזיה שיש לך, ולקרוא גם איך מסירים ישנים יותר ואת התוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...