איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 41 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

דן , אני חושב שאתה צריך לעזוב את הכל , ולעבור למדינה שעדיין קיים בה סחר עבדים , תעשה שם מיליונים , ותוכל להחליף כלבות כל יום .

לחלופין , אתה מוזמן להתחיל להבריח לארץ זונות דרך מצריים , ירדן או כל מעבר גבול אחר , אני חושב שזה עיסוק יותר הולם עבורך , לא ממש משנה מה אתה עושה כיום .

מקצין את דעותך או לא , אין מקום לתפיסת העולם שלך בעולם היום .

אף אחד לא אמר שכל אחת שתיפול עליה תהיה פנימיניסטית נאצית ופריקית שליטה עם אוסף סטראפאונים בארון , אבל מפה ועד לקשירה וסיבובים בין המטבח למיטה ...

מזכיר לי את ימי הגטו העליזים :xyxthumbs:

אני מודה לך מקרב לב על עצתך המלומדת.

ברגע זה ממש אני יושב ובודק אפשרויות הגירה למדינות העולם השלישי.

כמו-כן אני גם בוחן אפשרויות להסבה מקצועית.

שמעתי יש מכללה לסרסרות בין-לאומית בנואיבה בסיני ,שמשלב מסלול ד-חוגי של ביולוגיה ימית

יחד עם ביולוגיה פמינאצית מצוייה.

המלצות נוספות יתקבלו בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יאבל - תרגיע את הרוחות.. אחרת התרד ינעל!!

ולגבי הנעלי בית עם הערנבונים הם ממש ממש ממש מתוקותתתת

אני רוצה כאלההה פליייייז

אם האשכול הזה לא ננעל עד עכשיו, הוא גם לא ינעל לעולם.

יש לו חסינות.

אני מודה לך מקרב לב על עצתך המלומדת.

ברגע זה ממש אני יושב ובודק אפשרויות הגירה למדינות העולם השלישי.

כמו-כן אני גם בוחן אפשרויות להסבה מקצועית.

שמעתי יש מכללה לסרסרות בין-לאומית בנואיבה בסיני ,שמשלב מסלול ד-חוגי של ביולוגיה ימית

יחד עם ביולוגיה פמינאצית מצוייה.

המלצות נוספות יתקבלו בברכה.

אתה לא צריך שום מכללה, רזי הסרסרות טמונים בך היטב, ותוכל להעבירם מדור לדור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיי הישויות הנעלות שמעבר לחלל ולזמן ולדמיון ןלהיגיון ולרוע ולמרגוע ... אללה יוסטור בחזקת האינסוף !!!

62 עמודים .. and counting .. איזו אגדה הולכת פה .

שמישהו ילחץ על הכפתור האדום הגדול, אני מתחנן לרחמים !

שמישהו ימחק את האלף מ " אמת " על המצח של הת'רד הזה

מדענים לא צריכים יותר לחפש הוכחות לקיומה של אנרגיה אפלה, הוכחה בילתי מופרכת נמצאת פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

D0ri - האשכול הזה כבר ננעל!!!

ובגלל שהתחננתי וחרפתי את נפשי הוא נפתח!!

[br]פורסם בתאריך: 15.04.2009 בשעה 17:49:22

D0ri - האשכול הזה כבר ננעל!!!

ובגלל שהתחננתי וחרפתי את נפשי הוא נפתח!!

almonime - זה תקף גם לגביך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך שום מכללה, רזי הסרסרות טמונים בך היטב, ותוכל להעבירם מדור לדור

בבית הזונות שאני אקים בתום "לימודיי" יהיה חדר מיוחד בשבילך עבור הלקוחות הקוקסינלים שיעשו

שפטים בישבנך הדואב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממממ , פינקי התחננה ולכן התרד נפתח ? מעניין אם המפתח היה גדול או קטן ( מאקסי או מיני ) והאם למפתח היה היה דייט עם פינקי ?

ואכן התרד הוא על כונפות ולכן כניראה "הפרטית" שלי שמעה על התרד והואילה להרים טלפון עליזה וציפורית איננה מוכנה לדלי המים הצוננים שהולך להישפך עליה ולהרגיע את תאוותה , כאשר שאלתי "בתמימות" מדוע היא מתקשרת ( לרגע חששתי שגם נפלתי פה על קרציה מסוג מכוער ) היא ענתה :"אתה שלחת לי הודעה " פיזדה וסעמאק באותו משפט , ניזכרתי שברוב חוסר תשומת ליבי אכן שלחתי הודעה לכרטיס "רגיל" בלי תמונה ( השיטה היא לשלוח הודעה ולבקש תמונה ) כמה לא ידעתי שזו הכונפה הפרטית המשומשת .( בלי התמונה הן נראות אותו דבר , עם התמונה הם כולן נראות אותו מפחיד )

מיותר לציין את מהלך השיחה בו היא מנסה נואשת להציל או שיגול או את כבודה מיותר לציין שהיא נכשלה גם בזה וגם בזה והתקפה אחר התקפה שלה נעצרו בלא רחם אל מול החומה הבצורה של ידיעתי עם מי אני מתעסק ואיך שהיא ניראת , לכן לאחר כמה התקפות כושלות של בקשות / תחנונים / ריגשיי אשמה ותקווה לידידות היא סיכמה את השיחה ( מצילה את שאריות כבודה הנשית ) " אתה עדיין מאוהב בחברה הקודמת שלך !" ואני שראיתי כי היא מבקשת עוד "כאפה" מסיימת - טענתי בפניה :" לא קשור - זו את !" ועל פינאלה זו לא נותר לי לשמוע רק את הצליל המתוק של טריקת הטלפון הגואלת . ובא לציון גואל . ( ולכונפית חשבון טלפון מעט גדון יותר על שיחה מיותרת , למרות שחשבתי לרגע קל לשמור את מספר הטלפון שלה ליום סגריר , מאוד סגרירי , ידי הימנית לא נתנה לי כי ממש אם ירד גשם ורוח וברד בחוץ והלחץ יגדל , תמיד אוכל להושיט לעזרה יד חביבה שאני מכיר ואיננה דוחה כמו חיכוך פנימי במעבה ה"בילתי מוזכרים" שלה שאני אישית מעדיף לא רק "כבילתי מוזכרים" אלא גם "כבילתי ידועים " )

אז גם לך דן יקיר אני מאוד ממליץ , לבדוק לאיזה מים אתה זורק את החכה שלך , כי אם מישהו ינסה לדוג שמה , הוא כבר יזרוק את החכה שלו למים שאני "שפכתי" .

נו עוד שבועיים עד שהמנוי באתר ניגמר , יש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...