איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

אני קורא בדיון הזה מאז שהיה בחיתוליו ואני חייב להגיד שיש כאן כמה אנשים עם תסבוכים רציניים (קרי קרירין).

שנית אני חייב להביע את הדעה שלי לגבי ב/ד(בליינד דייט) ולהגיד שלדעתי זה בעצם שער, הזדמנות להכיר ולהיפתח כלפי מישהו שלא מכירים.

הרבה קראתי על נשים שבאו לב/ד שקבעו מתחת לבית, בבית הקפה השכונתי, שהן בכלל לא מתאמצות בשביל זה וזה רק חלק מהסיבה של למה הן נשארות לבד, כי הן כלבות. בחורה שמלכתחילה קובעת דייט מתחת לבית ולא מתאמצת בגרוש כדי לנסות ולהשיג משהו לא שווה את השניה שאני אשקיע עליה.

אין לי בעיה להשקיע זמן וכסף על נשים, כי בסך הכל אני נהנה להיות בחברתן, לצפות ביופי שלהן וכוכו.. אבל בסופו של דבר אם הן לא מראות נכונות זה מוריד לאללה וזה סתם מתסכל, זה עצוב.

אני חושב שבחורה צריכה להיות יותר מאשר לוח עץ או קיר. הרי היא בנאדם, היא חושבת, היא עושה, היא מתעניינת, היא מעניינת ואני רוצה לדעת כמה שיותר עליה. בחורה שכל היום תחפור לי על איזה יום נוראה היה לה בסוף תמצא את עצמה לבד כי הכי נורא זה בנאדם אומלל שמרחם על עצמו.

ויהודה אישקריות, אתה התאום שאף פעם לא היה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...