איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 20 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מסכים איתך לגבי הנשים הללו בעלות נסיבות החיים הקשים שהפכו אותן קשות - מאוד בעייתי לחיות איתן .

אין לי ( אישית ) על מה להתפלא על טעמך בנשים - זה טעמך האישי - לי אין בעיה איתן - אני אוהב אותן בכל צבע .

פיזדה - מאיפה יהיה לי שלוש חודשים זמן , סעאמו ...

אההה כן מצחיק עם החמודה הזו בפורום - היא באמת בחורה נפלאה , אבל , סתם ניראה לי שמצד אחד היא כל כך רוצה למצא ומצד שני רק חס וחלילה שלא תסחרר מהשפע , אבל רובם ילדים כך שאין לה מה כל כך להתבלבל , אני מאחל לה הצלחה - היא שווה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורום הכרויות במערכי ו-CROSSFIRE, הכרות עפ"י חברה מועדפת, כך שבזכות החברה, תמצא גם חברה! :)

זה מדהים כל הקטע הזה עם דן וקרירין - כאילו נמצאו שני ההופכים המושלמים: אחד לא חווה כמעט כלום בחיים והשני חווה יותר מדיי. איזה בידור מעולה יש כאן! אם הם באים למפגש פורום הבא אני מביא :smile1:

1.אני מעדיף סוף שבוע בעזה מאשר פורום שמאוכלס לצערי ברובו בילדים מתלהבים.

2.אם באופן אקראי אתה תצלם אותי ברחוב,אני אדאוג לדחוף לך את המצלמה לתוך הגרון.

אגב,בתור אחד שעוסק בספורט לא שיגרתי,קרה לי מיקרה שבו מטומטם אחד עם מצלמת רפלקס ענקית רדף אחרי בנסיון לצלם אותי

ללא רשותי..

בתגובה,עצרתי,חטפתי ממנו את המצלמה, ריסקתי אותה על הריצפה והוצאתי לו את כרטיס הזיכרון.

למזלו לא הייתי עצבני באותו יום,אחרת הייתי מנפץ אותה על ראשו של הבן-כלבה המזורגג.[br]פורסם בתאריך: 10.04.2009 בשעה 18:25:24

דן אתה שוכח דבר אחד חשוב ב"תוכנית העל " שלך

ילד ראשון ואתה גמור גם אם תיקח אישה מאירן

ברגע שיש ילד חתמתה 18 שנים לפחות

אכן,יש צדק בדבריך ושום הסכם ממון לא יכול לפטור אותי ממזונות ילד אם החבילה תתפרק.

יחד עם זאת הסיכון עם בחורה מהמזרח הוא מינימאלי ולכן אני מוכן לקחת אותו על עצמי.

מנסיון החיים שלי למדתי שיש סיכונים מחושבים שראוי לקחת אותם,אחרת לא משיגים את היעדים

הרצויים.

לשם מושג כללי:

אחוז הגירושין במזרח,שואף לאפס.

זה דבר לא מקובל בכלל,אפילו עוד פחות מבשנות ה-50 בארץ.

המנטאליות שונה לחלוטין והנשים מחונכות מילדות להיות ציתניות,כנועות ולרצות את הבעל.

מי שלא מכיר את המנטאליות ,לא יכול בכלל לדמיין לעצמו ,על מה בכלל אני מדבר.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם לדעתך אתה צריך גם לרצות אותה ?

אתה יודע יש ( היה ) לי חבר שהוא נשוי עם אישה מהפיליפינים , באמת הוא ממליץ ואומר שהיא נהדרת בכל הנושא של הכבוד להבעל והטיפול בבית ובאמת על פניו ניראה שהם זוג די מוצלח , אבל היא לא פאריירית בכלל ויש לו דברים שהוא חייב לעמוד בהם , אולי הלשון שלה עדינה יותר והיא איננה עושה "בעיות" עם החלק שלה "בהסכם " של להיות ולחיות ביחד וממלאה את החובות שלה , אבל היא בהחלט דורשת את מה שמגיע לה , כך אני בטוח שאתה אינך מחפש "חינמונים" אבל בבקשה סבר את אוזני הפורום לגבי המדיניות שלך על מהות "העיסקה" שאתה מציע לגברת הצעירה ( ברור לך שאתה תהיה צריך לתמוך במשפחה התאילנדית שלה , כן ? ( לא מיליונים , אבל כמה מאות שח' בחודש אני בטוח שמאוד יהיו מוערכים שם ) מהדעתך ?[br]פורסם בתאריך: 10.04.2009 בשעה 18:41:00

למה שלא תקח כלב וזהו?

כלבות הוא כבר לקח ( לטענתו ) וכמו כן אני בטוח שזה משהו בנושא החדירה שנדבקים אחד לתחת של השני או משהו כזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תקח כלב וזהו?

למה ?, יש לך רצועה מוכנה בהישג יד?

האם לדעתך אתה צריך גם לרצות אותה ?

בהחלט,אם זה לא הדדי,אז זה לא שווה דבר,אחרת באותה מידה אני יכול לקחת כיבשה\בובת גומי :jump:

ולהיות כמו אותו ערבי שראיתי במו עיניי יחד עם כול החברה מהמילואים בשטחים ,איך הוא משפד את הכבשה גוטה,גוטה....

(השתמשתי במשקפת צבאית ארוכת טווח-לא תאמינו איך התפקענו מצחוק עוד יומיים אחר כך).

אתה יודע יש ( היה ) לי חבר שהוא נשוי עם אישה מהפיליפינים , באמת הוא ממליץ ואומר שהיא נהדרת בכל הנושא של הכבוד להבעל והטיפול בבית ובאמת על פניו ניראה שהם זוג די מוצלח , אבל היא לא פאריירית בכלל ויש לו דברים שהוא חייב לעמוד בהם , אולי הלשון שלה עדינה יותר והיא איננה עושה "בעיות" עם החלק שלה "בהסכם " של להיות ולחיות ביחד וממלאה את החובות שלה , אבל היא בהחלט דורשת את מה שמגיע לה , כך אני בטוח שאתה אינך מחפש "חינמונים" אבל בבקשה סבר את אוזני הפורום לגבי המדיניות שלך על מהות "העיסקה" שאתה מציע לגברת הצעירה ( ברור לך שאתה תהיה צריך לתמוך במשפחה התאילנדית שלה , כן ? ( לא מיליונים , אבל כמה מאות שח' בחודש אני בטוח שמאוד יהיו מוערכים שם ) מהדעתך ?[br]פורסם בתאריך: 10.04.2009 בשעה 18:41:00

כלבות הוא כבר לקח ( לטענתו ) וכמו כן אני בטוח שזה משהו בנושא החדירה שנדבקים אחד לתחת של השני או משהו כזה .

איך נאמר בעדינות,פיליפיניות הן לא כוס התה שלי,בעיקר לא מבחינה חיצונית (גמדות עם רגליים

עקומות וגוף של ילדה בת 8 ).אם אני אעשה אחת,כזאת אז יש סיכוי טוב שאני תוך כדי האקט ,אפגע בצוואר הרחם שלה

(בקטע הזה,אני רציני לחלוטין,בתור בחור "גדול",שמחבב את התנוחה בה האישה ,כורעת על ארבע

או שוכבת על הבטן בזמן שאני מפמפם, נאלצתי לקחת 2 בנות זוג שלי למיון ואחת אפילו אושפזה למשך הלילה, וכן אני

יודע שזה נישמע בדיעבד משעשע,אבל האמינו לי שזה כיף מאוד מפוקפק להתייבש שעות במשך הלילה,בהמתנה במיון של

בית חולים ציבורי,במיוחד שלא נעים לך להשאיר אותה שם ולחזור הביתה ,מפני שאתה אשם כביכול.).

אם אתה מדבר על מוהר:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%95%D7%94%D7%A8

אז אין לי שום בעיה עם זה,אבל תשלום קבוע על בסיס חודשי לא בא בחשבון בשום מקרה שהוא.

להזכירך,אני מדבר על בחורה ללא ילדים וככול הנראה גם לא פיליפינית ,אלא בכיוון הרבה יותר צפוני מזה.[br]פורסם בתאריך: 10.04.2009 בשעה 19:26:18

כולם "מלקקים" לאחת בפורום כאילו אין אחרות שקיימות בישראל, בסוף ייסתבר שזה איזה הומו שרוצה להכניס לכם את הז*ן שלו לת*ת שלכם.

:o

:hizuk:

זה גם בדיוק מה שעבר לי בראש...

אתה חייב לפחות להראות לנו תמונה שלה ולהזמין אותנו לחתונה!

אני לא חייב לאף אחד שום דבר (מלבד למס הכנסה -החושמניוקים).

החתונה תיערך,אם תיערך, על גבי יאכטה במרחק 23 קילומטר מהחוף מחוץ למים הטריטוריאליים של מדינת ,

אתה בהחלט מוזמן להצטייד בדרכון ולהגיע ,

בשחייה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אם כבר נפתח ת'רד בנושא:

יש לי בעיה שאשמח אם מישהו יכול לשפוך לי קצת אור בנושא.

היו לי 3 קשרים רציניים בעבר, כולם עברו את השנה, אחד אפילו כמעט הגיע לשנתיים.

זה מתחיל בסתם ידידות, מתאהבים, מתאהבים עוד יותר ולא מספיקים לחשוב אחד על השני.

ואז, אחרי תקופה ממוצעת של 10 חודשים, אני כבר לא מאוהב, לא מרגיש את מה שהרגשתי בהתחלה, ולאט לאט כל הרגשות שהיו לי לאותה בחורה נעלמים להם.

ואז הקשר מתפרק..

זה מאוד מתסכל! זה מאוד מפחיד. וזה גורם לי להרתעה מסוימת כל פעם שאני חושב שיכול להתפתח משהו עם בחורה חדשה שאני מכיר.

זה קרה למישהו ? חוויתם חוויה דומה ? מה אנ יעושה ? >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה, פשוט מציאה בחור שמאוד אכפת וקשוב במיטה שהצליח ל"פמפם" 2 נשים למיון ...

שנזרק בקריאות של "חזירי\שוביניסטי\שתלטני והפרימיטיבי"

ובעצם לדבריו "סוס זקן", ש"לא רוצה להשתנות" שמחפש שפחה ללא שום אישיות ושתוהב אותו בדיוק כמו שהוא

טוב, אם כבר נפתח ת'רד בנושא:

יש לי בעיה שאשמח אם מישהו יכול לשפוך לי קצת אור בנושא.

...

הדבר היחיד שמפחיד אותי, זה שאחד מהחברה המנוסים פה ( 69DAN וקרירין ) יתן לך עצה ואתה תקשיב לו

עדיף תפתח תראד חדש ורציני מאשר הדבר הזה פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי המדע, רגש האהבה מסתכם בסופו של דבר בהתמכרות כימיקלית בין אנשים. המחקרים המדעיים בתחום מדעי המוח שופכים אור על השאלות: "למה ואיך אנחנו מתאהבים?", ו"מדוע יש מערכות יחסים מצליחות יותר מאחרות?"

עפ"י התאוריות הנוכחיות פרומונים אנושיים (או מלאכותיים בשמים) "מושכים", מראה חיצוני דומה לשלנו (או לשל הורינו), ואופי המזכיר לנו את אופיינו או אופיים של הורינו הם הגורמים העיקריים המשפיעים על התאהבותנו באדם אחר. כימיקלים במוחנו אחראים להתאהבות. ההורמונים אסטרוגן וטסטוסטרון משחקים תפקיד במשיכה המינית; דופמין אחראי ל"פרפרים בבטן"; נוראפינפרין אחראי לפעימות הלב המואצות ולהתרגשות; רמות נמוכות של הורמון הסרוטונין לאחר ההתאהבות מסתכמים ב"אובססיביות" כלפי בן/בת הזוג הנאהב/ת. האפקט המשותף של הכימיקלים הללו + שינויים במעגלים עצביים במוח גורם לאופוריה, תאווה, אובססיביות, יתר מרץ, חוסר שינה, חוסר תיאבון ותשומת לב ממוקדת באדם הנאהב.

הורמון האוקסיטוצין אחראי לרתימת מערכת היחסים בין הנאהבים, וכאשר הם מקיימים יחסי מין ההורמון מופרש ומגביר את הקשר הרגשי. אנדורפינים והורמון הוזופרסין (שאחראים גם לקשר בין בני משפחה וידידים) בשיתוף פעולה עם שאר ההורמונים שהוזכרו לעיל, אחראים להתמוגגות סממני האהבה הראשונים ולייסוד קשרים ארוכי טווח.

השפעת הכימיקלים שהוזכרו מתעמעמת לאחר תקופת זמן מסוימת (לאחר שלב זה מתרחשות רוב הבגידות), וכשזה קורה בני הזוג בוחנים אחד את השני באופן רציונלי.

בשלב זה מערכת היחסים או חזקה מספיק בשביל להימשך, או שהיא פשוט מתפוררת. אם היא נמשכת, אז האנדרופינים, הורמון האוקסיטוצין והוזופרסין - דואגים לשמר את מערכת היחסים.

לאהבה יש תפקיד מרכזי בהמשכיות המין האנושי (וגם מינים אחרים), בזכותה אנו מקימים משפחות, מביאים ילדים לעולם ומגדלים גם את ילדיהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין שגם הפן הביולוגי הקר יותר של אהבה בסופו של דבר מתקשר לפן החם יותר של אהבה הרומנטית...

למשל הפורמונים הללו לא מופעים משום מקום, כדי לשמר את הרמה הנדרשת יש צורך בפעולות מסויומות (ואני לא מתכוון ל"לפמפם").

כרגיל היופי הוא בדברים הקטנים והפשוטים ...

אצל בני זוג, פעולות פשוטות כמו להעביר את היד בשער לבן זוג ליד הקרקפת גורמת לשיחרור של פרומון (משיהו מכיר את האורגזמטרון? )

פשוט יש מיליון דרכים שאנו עושים את זה בלי בכלל לדעת לכן לרוב הבן זוג לם רוכש חיבה יקשר עליכם חזק יותר...

זה גם נכון לנשים בזמן לידה משתחררות כמויות עצומות של פרומון או גברים בזמן פעילות ספורטיביות (לכן פעולה פשוטה כמו לצאת לריצות ביחד זה כבר דבר חיובי)

באהה קיצר אין לי כוח לפרט אני מעדיף להסתכל על הפן הרומנטי והקסום של הצד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי המדע, רגש האהבה מסתכם בסופו של דבר בהתמכרות כימיקלית בין אנשים. המחקרים המדעיים בתחום מדעי המוח שופכים אור על השאלות: "למה ואיך אנחנו מתאהבים?", ו"מדוע יש מערכות יחסים מצליחות יותר מאחרות?"

...

בשלב זה מערכת היחסים או חזקה מספיק בשביל להימשך, או שהיא פשוט מתפוררת. אם היא נמשכת, אז האנדרופינים, הורמון האוקסיטוצין והוזופרסין - דואגים לשמר את מערכת היחסים.

תודה רבה, אבל לא התשכנעתי..

למה זה קורה רק לי? למה מערכות היחסים שהייתי בהם לא היו "מספיק חזקות כדי להתגבר על זה"? ואיך, לפי ההסבר שהבאת, זה לא דבר נפוץ בחברה כמו שזה אמור להיות.

זה מרגיז !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט. זה נפוץ ועוד איך, מאותה הבחינה שאם אתה קונה גיטרה חדשה או אתה מתלהב ממנו לשבוע, חודש, ואז טבעית יש פחות הייפ.

מה ששונה זה שבן אדם הוא לא סטטי ומשתנה מבחינת אישיות כך שלוקח יותר זמן להכיר ולהבין אותו. לפי מה שאתה אומר אחרי כמעט שנה נמאס לך, וזה טוב מאוד. לי נמאס בדר''כ אחרי חצי שנה פלוס מינוס.

יש לי שתי עצות- או שתעבוד על זה ואפילו כשלא ממש בא לך להשקיע בבחורה או קצת נמאס נסה למצוא דברים שישפרו את ההרגשה שלך כלפיה וההפך (אם לא נפגשים מספיק- סופ''ש בצפון. אם נפגשים יותר מדי וזה מרגיש כמו מחנק- קצת הפסקה של שבוע, תוך כדי שאתה מבהיר לה שאתה צריך לנקות את הראש).

עצה שניה-קבל את מי שאתה וחיה עם עצמך בשקט. לא כל הזוגות נשארים שנים, זו לא המציאות האמיתית (בניגוד לערך בוויקיפדיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה, פשוט מציאה בחור שמאוד אכפת וקשוב במיטה שהצליח ל"פמפם" 2 נשים למיון ... --

אני מאוד טוב במיטה,וזה לא שחצנות ,אלא הפידבק שקיבלתי מנשים שונות,

בתור שרשרת אורגזמות שהן חוו ומהעובדה שכמה וכמה קשרים שלי נמשכו תקופות ארוכות העולות על שנה.

וכול מי שיש לו ניסיון (בניגוד ברור אלייך),יודע שקשר ארוך ללא סיפוק הדדי,לא יכול להימשך זמן רב כול כך.

ההגעה למיון לא קשורה לאכפתיות\קשב אלא לעובדה שהמכנה המשותף ל-2 הבחורות "שהכנסתי" למיון

הוא שהן היו נמוכות יחסית,מכאן שבאופן פרופורציונאלי המרחק בין פתח הנרתיק לצוואר הרחם,קצר יחסית.

היות ואני ארוך יחסית,גם בגובה וגם "ברגל האמצעית ",קרה מה שקרה תוך כדי סקס אינטנסיבי והדדי ובתנוחה מסוימת

שאיפשרה חדירה עמוקה כמו כריעה על ארבע.

שנזרק בקריאות של "חזירי\שוביניסטי\שתלטני והפרימיטיבי"

ובעצם לדבריו "סוס זקן", ש"לא רוצה להשתנות" שמחפש שפחה ללא שום אישיות ושתוהב אותו בדיוק כמו שהוא --

אם אתה חוזר על הקלישאה של " שיפחה",למרות כל שאמרתי עד כה ,אז אתה " ידידי היקר "

נימצא על גבול הפיגור השכלי.

אבל היי, אם זה גורם לך איזה שהוא עונג חולני, אז קדימה תהנה.....ושיהיה לך לבריאות.

הדבר היחיד שמפחיד אותי, זה שאחד מהחברה המנוסים פה ( 69DAN וקרירין ) יתן לך עצה ואתה תקשיב לו

עדיף תפתח תראד חדש ורציני מאשר הדבר הזה פה.

הדבר האחרון שאני רוצה,זה לתת עצות ולהיות סוג של דוקטור "רות וסטהיימר" מזורגגת.

מבחינתי אתה ועוד "חמוד" אחד שאני מתייחס לתגובתו למטה,יכולים לחתוך לעצמם את הקטן ולשלוח אותו במשלוח מנות

אחד לשני....

התגובה כדלהלן מתייחסת גם אלייך ולעוד אנשים כדוגמתך בפורום זה, שמצטיינים בתכונות אנושיות טובות כמו

",אדיבות,נימוסים,נחמדות,וטוב לב"

דן - אני רק יכול לאחל לך בהצלחה במציאת האחת שלך,-

הרמה יפה להנחתה

ואני יכול רק לרחם על מי שתהיה אותה אחת :)

ואז מכה מלוכלכת ונבזית במיוחד מתחת לחגורה....

הערה:

ה-XXXX בהמשך תגובתי הן נאצות שבחרתי לצנזר שנייה לפני פרסומם.

אני אשאיר את פירושן לדמיונו של הקורא האינטליגנטי (אין קשר ישיר בין מספר האיקסים

למספר האותיות החסרות).

אתה באמת מXXX אמיתי.

עד עכשיו החזקתי את עצמי והתאפקתי,אבל אתה עברת את הגבול כבר ממזמן.

מי אתה בכלל שתתפוס תחת ותימתח ביקורת מרושעת וצינית על אנשים ששמים אותך בכיס הקטן מבחינת

חוכמה ניסיון חיים והישגים אישיים בתחום המקצועי,העסקי ואפילו המשפחתי, כן ,כן מציאת

אהבה אמיתית וחתונה הם הישגים לכל דבר ואתה יודע מה ?,אפילו גירושין שנעשו בהסכמה הדדית,בצורה

נקייה ללא עורכי דין,בתי משפט משטרה וללא שום נזק פיזי\כספי לאף אחד מהצדדים המעורבים הם הישג נדיר

כשלעצמו, שאני לא בטוח שXXX בן 18 כמוך (להערכתי אתה משקר-לא הייתי נותן לך יותר מ-12 ,כי זה מה

שאתה מבחינה מנטאלית) מסוגל אפילו לעמוד במבחנים לא קלים שכאלו ,ועדיין להתנהג כמו בן אדם

כמו שאני התנהגתי).

אני בספק רב אם מישהי בכלל אי פעם אהבה אותך באמת, מלבד אימך המסכנה שלא הייתה לה ברירה אחרת,

ואני די משוכנע לאור תגובותיך הקודמות בפוסט זה,שספק רב אם מישהי בכלל תמצא אותך ראוי בכלל לאהבה

שלא לדבר על חתונה .....

אף אחת מהנשים בחיי לא הייתה נשארת איתי תקופות כל כך ארוכות אם אני הייתי כזה "מכה " עבורן .

אז קח את עצמך ואת הדעות שלך ודחוף אותן למקום הראוי היחיד הראוי להן בגופך ואחר כך לך למקומות חשוכים

בו מתאספים סXXXX כמוך וחפש מי ינענע אותך טוב,טוב.(יש לי יסוד סביר להניח שממילא אתה מבלה את זמנך

הפנוי במקומות מפוקפקים שכאלו.).

אתה בסך ילד כXXX ואXXX מXXX שלא ראה שום דבר בחיים ולא חווה כמעט דבר ,חוץ מאת כף ידו הימנית על רגלו האמצעית....

אתה דומה לאותו אפרוח שמדריך את האימא איך להטיל ביצים.....

ובקשר לI-PINK וקרירין - אני חושב שכל מי שמציע לקרירין "ללכת על זה" צריך להיות מואשם בבית דין לפשעי מלחמה.

לכפות את קרירין על ענבר מנוגד לאמנת ז'נווה - ראה הערך על ביולוגי.

צריך להעמיד את הרחם שממנו יצאת על פשעי מלחמה בגין אשמתו המוכחת על שיצאה מתוכו מוטציה

מ XXכמוך שלא ראויה לנשום חמצן ,וללכת על פני האדמה הזאת. מפני שאתה מטנף אותה בנוכחות המיותרת שלך עלייה.

התועלת היחידה שתביא לעולם הזה ,

תהיה רק במותך- לתולעים .

חאלס,נימאס לי לקרוא תגובות נבזיות של ילדים בני 12, על גבול המונגולואידיות....

מתי כבר יהיה פורום בארץ,שיפעיל סלקציה מינימאלית ולא יאפשר לקטינים מטורללים להירשם ולזהם

אותו בנוכחות המזיקה ,חסרת הרסן והפוגענית שלהם.

ראבק,אני מוכן לשלם אפילו סכום כסף לא קטן ,כדי לא לראות ולא לשמוע את דברי הבלע

הנלעגים והמטומטמים שלהם.

אה כן ,אתה מוזמן לחפש בפוסטים קודמים שלי כמו שעשית ל-"קרירן" בעמוד 19 בשרשור זה

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=401148.180

כדלהלן:

אני חופר ואני אוהב בחורות שחופרות גם כן.

בעניין זה - רוצה שאני אחפש עכשיו בכמה דיונים אתה זיינת את השכל על אמא שלך, על הבית שאתה רוצה לקנות, על הפנטזיה הנשית שלך, על זה שהיית טבח בצבא ועל זה שאתה רוצה לאנוס דמויות מצויירות?

יש לי דברים יותר חשובים לעשות, כמו לחפור על נושאים מעניינים בשבילי כמו אהבה :)

שפוט את עצמך לפני שאתה שופט אחרים קרירין.

אתה מוזמן לחפש גם בפוסטים הקודמים שלי ולנסות להציג גם אותי באור הזוי\מגוחך כאן ,אבל אתה יודע מה?

אם באמת תעשה זאת אתה לא יותר טוב מאותה חתול אשפתות שנובר בזבל וזה

רק יוכיח את עליבות הנפש שלך

ובכל מקרה אני שם פס על מה שאתה או אחרים חושבים עליי כאן,

כך שזה ממש לא מזיז לי.

מבחינתי,בכלל הפורום מהווה במה לאוננות מחשבתית ,ובאוננות כמו באוננות לא מזייפים,

אלא להיפך ,עושים זאת עם כל הלב והנשמה ,אבל בהסתר.

מבחינתי לקיים פרופיל ב- או אפילו לפרסם תמונה שלי באתר הכרויות,

זה מעשה שלא יעשה,זה דבר פשוט מוקצה מחמת המיאוס ואני אעדיף למכור את נשמתי לשטן ,

לפני שאני אעשה דבר הזוי מעיין זה.

אני מדבר כאן בפתיחות שלא מהווה אפילו עשירית האחוז מהפתיחות שאני מרשה לעצמי

כלפי בנות זוג\ חברים\קרובי משפחה\קולגות ואפילו סתם אנשים שמכירים אותי בצורה שטחית.

מעולם לא הייתה לי כוונה להיות פופולארי בפורום כלשהוא ותמיד שמרתי על אנונימיות מוחלטת,

שאפשרה לי להתבטא באופן חופשי ובכנות ללא חשש,מפני שידעתי שיש זXXX אנושיים רבים כמוך בפורום

,שינצלו זאת לרעה ולכן הקפדתי תמיד להפריד הפרדה מוחלטת בין הזהות הוירטואלית לבין זו האמיתית וגם

אם תהפוך את האינטרנט ותקדיש את כול חייך העלובים למשימה פתטית שכזו, גם אז, אין שום סיכוי שתמצא

אפילו בדל אינפורמציה לגבי זהותי האמיתית,כך שמבחינתך אני יכול להיות השכן שגר בדלת ממול ואתה לעולם

אפילו לא תנחש זאת.....

חה,חה,חה במחשבה שנייה לך תדע אולי אנחנו באמת שכנים.

כבר קרה לי שנפגשתי עם מישהי בבלינד דייט והתברר לי רק בפגישה

הראשונה שהיא גרה במרחק שני בנינים ממני ובמשך שנים הייתי רואה אותה כמעט מדי יום במכולת הסמוכה,

בתחנת האוטובוס הקרובה או כשהיא הייתה יוצאת לטייל עם הכלב שלה אבל מעולם לא העזתי להתחיל איתה

מפני שהערכתי שאין לי סיכוי .(הערכה שהתגלתה כנכונה, כבר בעשר השניות הראשונות

של הדייט.).

אגב,עוד לא נתקלתי בעוד אחד כאן בפורום שכינויו כול-כך הולם אותו:

Judas Iscariot --- יהודה איש קריות

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%94%D7%95%D7%93%D7%94_%D7%90%D7%99%D7%A9_%D7%A7%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA

http://en.wikipedia.org/wiki/Judas_Iscariot

מברוק על הכינוי, לפחות בו, אתה באמת צדקת חה,חה,חה !!!

אני רק מקווה שגורלך יהיה בדיוק כמוהו ורצוי בהקדם האפשרי

,פשוט חבל על כל נשימה נוספת ומיותרת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...