Asus Eee 1000HE - התרשמות + תמונות - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Asus Eee 1000HE - התרשמות + תמונות

jayz0r

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאיפה השגת דריוורים ל7?

איך הזמן סוללה לעומת XP?

כל הדריוורים על הדיסק שהגיע עם המחשב התאימו ל-7 כולל התוכנות של אסוס

חוץ מהדרייבר של אינטל שהורדתי מהאתר שלהם והפעלתי עם מצב תאימות לויסטה.

קשה להגיד לך מה הזמן סוללה יחסית ל- כי התעלמתי ממנה לחלוטין והתקנתי ישר 7

אבל עם הווינדוס במצב Balanced וה-SHE על auto battery mode עם WIFI פתוח ובלוטות' סגור, המחשב עובד כ-6-6.5 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרתי את הקיילייט, התקנתי מדיה פלייר קלאסיק הום סינמה וקורAVC, שמתי על , זה משתמש ב- +60% מהמעבד (לא שאני זוכר כמה היה קודם, אני מניח שאותו דבר) ועדיין מקרטע לאללה.. לא יודע איזה קסמים אתה עושה שם.[br]פורסם בתאריך: 11.04.2009 בשעה 16:01:21

מיהרתי עם הפוסט.. הצלחתי בסוף. הללויה, זה סוף סוף רץ חלק. אבל האיכות לא מדהימה, כשהתמונה זזה מהר יש מין חיתוך בתמונה שקל להבחין בו (לא זוכר מה שם המונח הטכני), אבל לפחות זה לא מקרטע כמו קודם.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרתי את הקיילייט, התקנתי מדיה פלייר קלאסיק הום סינמה וקורAVC, שמתי על אוברקלוק, זה משתמש ב- +60% מהמעבד (לא שאני זוכר כמה היה קודם, אני מניח שאותו דבר) ועדיין מקרטע לאללה.. לא יודע איזה קסמים אתה עושה שם.[br]פורסם בתאריך: 11.04.2009 בשעה 16:01:21

מיהרתי עם הפוסט.. הצלחתי בסוף. הללויה, זה סוף סוף רץ חלק. אבל האיכות לא מדהימה, כשהתמונה זזה מהר יש מין חיתוך בתמונה שקל להבחין בו (לא זוכר מה שם המונח הטכני), אבל לפחות זה לא מקרטע כמו קודם.

המונח המקצועי הוא Tearing.

יש ל-MPC-HC אפשרות למנוע את זה ע"י שימוש ב-D3D, אבל זה מאוד לא נוח.

אגב, זה קורה ב- יותר מאשר בויסטה וב-7

משהו עם ניהול הדרייברים של הכרטיס מסך, אבל לא ניכנס לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, tearing

תגדיר "מאוד לא נוח"

בגדול אני מרגיש שהמעבד חלש ל- , אז לויסטה בטוח לא נראה לי הגיוני לעבור (גם על הדקסטופ החזק שלי לא עברתי כי אני פשוט לא רואה שום טעם), וגם 7 אמור להיות כבד יותר וגם לא בשל.

אה, ותודה ששכנעת אותי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מסך כזה קטן (כן, בהתחשב ברזולוצייה) לא מתאים לשום סוג של עבודה 'מקצועית'. המעבד גם חלש, אני לא יודע אם הביצועים יספקו אותך. אני מניח שזה אפשרי אם אין לך ברירה אחרת.

PT - יש לך מושג איך לעשות ניגון אוטומטי לכתוביות חיצוניות (אתה יודע, בתנאי ששם קובץ הכתוביות יהיה זהה לשם קובץ הסרט באותה תיקיה..)? כשהיה לי קיילייט זה פשוט היה "קורה", ועכשיו אני לא בטוח מה חסר. חשבתי שזה VobSub, התקנתי, וזה לא עזר. עברתי גם על האופציות ולא מצאתי שום דבר. אתה יודע אולי מה אני מפספס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני יומיים קניתי את המכשיר הזה ושמתי לב שיש מידי שניה כל מיני "טיקים" של ההארד דיסק.

חיפשתי קצת ברשת ומצאתי איזה בחור שכתב תוכנה שמבטלת את זה, אז אם יש למישהו פה בעיה כזו תכנסו לשם

http://sites.google.com/site/quiethdd/

ראיתי שאנשים משתמשים בזה לא רק למחשבי eee אלא לכל לפטופ\נטבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מסך כזה קטן (כן, בהתחשב ברזולוצייה) לא מתאים לשום סוג של עבודה 'מקצועית'. המעבד גם חלש, אני לא יודע אם הביצועים יספקו אותך. אני מניח שזה אפשרי אם אין לך ברירה אחרת.

PT - יש לך מושג איך לעשות ניגון אוטומטי לכתוביות חיצוניות (אתה יודע, בתנאי ששם קובץ הכתוביות יהיה זהה לשם קובץ הסרט באותה תיקיה..)? כשהיה לי קיילייט זה פשוט היה "קורה", ועכשיו אני לא בטוח מה חסר. חשבתי שזה VobSub, התקנתי, וזה לא עזר. עברתי גם על האופציות ולא מצאתי שום דבר. אתה יודע אולי מה אני מפספס?

אתה משתמש ב-MPC-HC? אם כן, הוא אמור לנגן כתוביות אוטומטית.

לך ל- View > Options > Subtitles ותראה שהוא מוגדר להציג כתוביות.

אם הכל מוגדר שם כשורה אז ה-Output לא בסדר.

בחלון של ה-Options לך ל-Output ותוודא שה-Directshow Video נמצע על VMR9 (Renderless)

ואם אתה כבר שם אתה יכול לסמן בצד ימין את D3D Full Screen זה אמור להעלים את ה-Tearing

אני אומר שזה לא נוח כי זה מגביל אותך למסך מלא בלבד שאתה יכול לצאת ממנו רק עם CTRL+C ואין לך את ה-BAR שליטה שקופץ למטה.

תנסה בכל מקרה, זה לא יזיק.

אגב, אחרי כמה תקלות מרגיזות ב-7 (הוא מחליט רנדומלית שהוא שוכח שתוכניות מותקנות, הוא שכח לי את NIS ואח"כ גם CoreAVC סירב לפעול)

החלטתי לחזור ל- שהגיע עם המחשב (עברית - בלעכס :() והוא טס יחסית ל-7

ב-7 היה נראה שמאוד קשה למשב לפתוח סתם חלון עם ה-AERO דלוק ועכשיו הכל עובד מהר אפילו על מצב בטריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אתה רואה מה קורה, העיקר קפצת להגיד שווינדווס 7 טס.

כן, MPC-HC - הכל מוגדר כראוי כולל VMR9, הוא מציג כתוביות שבאות עם קובץ הסרט (ואני לא מדבר על הכתוביות שצרובות על הסרט עצמו) אבל לא מציג כתוביות מקובץ חיצוני באופן אוטומטי (כלומר ה- VOBSUB לא קופץ לפעול), אלא אם כן אני מחזיר את הוי על H264/AVC (FFmpeg) ב- internal filters, שזה לגמרי הורס את כל הפואנטה כי הוא מפסיק להשתמש ב- COREAVC וחוזר להשתמש בקודק המובנה, או לפחות ככה זה נראה לפי ההאטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו כבר הספיק לשדרג את כמות הזכרון ל2gb?

משפר את השימוש בו? אני במתכנן לשדרג כשתכנס לי המשכורת הבאה.

אגב, למה כולכם רצים לנסות ולנגן ה720P או אפילו 1020P?

גם ככה אלו רזולוציות שאני בספק שיראו כמו שצריך על המסך הקטן הזה. אני רואה סרטים/סדרות באיכות "רגילה", ובאמת שאין לי שום טענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אתה רואה מה קורה, העיקר קפצת להגיד שווינדווס 7 טס.

כן, MPC-HC - הכל מוגדר כראוי כולל VMR9, הוא מציג כתוביות שבאות עם קובץ הסרט (ואני לא מדבר על הכתוביות שצרובות על הסרט עצמו) אבל לא מציג כתוביות מקובץ חיצוני באופן אוטומטי (כלומר ה- VOBSUB לא קופץ לפעול), אלא אם כן אני מחזיר את הוי על H264/AVC (FFmpeg) ב- internal filters, שזה לגמרי הורס את כל הפואנטה כי הוא מפסיק להשתמש ב- COREAVC וחוזר להשתמש בקודק המובנה, או לפחות ככה זה נראה לפי ההאטה.

מודה באשמה ^_^

מאוד מוזר שהוא לא טוען את הכתוביות אוטומטית, כי הוא אמור לעשות את זה כברירת מחדל.

אין קשר ל-FFDSHOW ולכתוביות, ל-MPC יש פילטר פנימי בשבילם.

לא יודע מה להגיד לך, מוזר.

לזה מעליי:

ניגון 720P חשוב מכיוון שרוב ספריית הסרטים שלי והאנימה שלי ב-HD ואני רוצה לראות גם על הנייד.

חוצמזה, גם על מסך הקטן שלו רואים את השיפור של סרט ב-720P ע"ג סרטי ה-DIVX הסטדרטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מוזר. בדקתי את זה אלף פעם וה- V על הפילטר ההוא שציינתי זה מאה אחוז הטריגר. (using directvobsub 2.39 - latest as far as ive seen)

מישהו כבר הספיק לשדרג את כמות הזכרון ל2gb?

משפר את השימוש בו? אני במתכנן לשדרג כשתכנס לי המשכורת הבאה.

אגב, למה כולכם רצים לנסות ולנגן ה720P או אפילו 1020P?

גם ככה אלו רזולוציות שאני בספק שיראו כמו שצריך על המסך הקטן הזה. אני רואה סרטים/סדרות באיכות "רגילה", ובאמת שאין לי שום טענות.

מצטרף לשאלה.

מעבר למה שכתבו כבר (שיש כבר מדיה קיימת בפורמט הזה, ושההבדל באיכות עדיין נראה), לי הכי חשוב הניגון על מסך חיצוני. אני רוצה שתהיה לי האפשרות לנגן 720P על LCD 42 למשל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לצרף את Vobsub לרשימה של הפילטרים החיצוניים ותעשה עליו ignore

אז הוא יוותר על להעלות אותו וישתמש בפילטר הפנימי.

שווה לנסות.

אני בכלל לא משתמש ב VOBSUB, היא תוכנה נוראית

היא לרוב הורסת את הRATIO של הסרטים וגם מפריעה ברינדור HD

אני תמיד מוותר עליה כשאני מתקין חבילת קודקים.

היא לא מגיע עם CCCP למזלי, שזה מה שמותקן לי עכשיו על ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את ההיגיון במה שהצעת אבל ניסיתי בכל זאת - לא עזר.

בדר"כ אומרים את זה חוכמולוגים שפשוט לא מעוניינים בכתוביות חיצוניות. אני מניח שאתה אחד מהם כי לא הצעת חלופה ל- VOBSUB הנוראית (שאגב מעולם לא הרסה לי RATIO או רינדור HD, לפחות לא ששמתי לב).. או שאתה עושה להם LOADING ידני כל פעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...