Asus Eee 1000HE - התרשמות + תמונות - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Asus Eee 1000HE - התרשמות + תמונות

jayz0r

Recommended Posts

מה? ממש לא, אני פשוט ממש שונא את VOBSUB

ה-MPC-HC אצלי טוען כתובויות חיצוניות אוטומטית לחלוטין ועושה עבודה הרבה יותר טובה מ-VOBSUB.

אחד הדברים שעיצבנו אותי ב-VS זה שאם יש לך סרט שהוא נניח ב-RATIO גדול מ-16:9, קרי: יש לך פסים שחורים למעלה ולמטה

אז הוא ישים את הכתוביות על הסרט במקום על הפסים השחורים

ואם אתה מגדיר לו הגדלה ל-16:9 אז הפסים השחורים הופכים לאפורים ברוב המסכים.

MPC-HC תמיד שם את הכתוביות בתחתית התמונה לא משנה פסים או לא והם תמיד נשארים שחורים.

בקיצור, תתקין VOBSUB ידנית אם אתה ממש רוצה.

אגב, אתה יודע שאם אתה צופה ב-MKV עם כתוביות פנימיות, אתה צריך להחליף את הכתוביות לחיצוניות ע"י קליק ימני > SUBTITLES, כן?! רק בודק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה? ממש לא, אני פשוט ממש שונא את VOBSUB

ה-MPC-HC אצלי טוען כתובויות חיצוניות אוטומטית לחלוטין ועושה עבודה הרבה יותר טובה מ-VOBSUB.

אה, אז אתה פשוט מסתובב עם הפתרונות לכל הבעיות שלי בחיים בלי להגיד שום דבר, הבנתי. ;D

במילים אחרות - תגיד לי איך אתה עושה את זה.. VOBSUB על ה*ין שלי, לא באמת אכפת לי מה יריץ לי את הכתוביות אוטומטית, העיקר שהן יעבדו בזמן שהוא משתמש ב- COREAVC לפענח. לא יכול להיות שזה רק בזכות ה VM9 למשל, זה היה מוגדר אצלי מלכתחילה בדיוק כמו שכתבת והוא לא טוען לבד (קובץ חיצוני! לא מה שמגיע עם הסרט).

אחד הדברים שעיצבנו אותי ב-VS זה שאם יש לך סרט שהוא נניח ב-RATIO גדול מ-16:9, קרי: יש לך פסים שחורים למעלה ולמטה

אז הוא ישים את הכתוביות על הסרט במקום על הפסים השחורים

ואם אתה מגדיר לו הגדלה ל-16:9 אז הפסים השחורים הופכים לאפורים ברוב המסכים.

אף פעם לא עיצבן אותי because i never knew better..

תכלס כשאני חושב על זה, זה באמת נשמע יותר נוח, לא מסתיר את התמונה.

(מצד שני העיניים צריכות פחות לרוץ כשאתה בוחר לקרוא איזשהי שורה (או חייב כל הסרט)).

אגב, אתה יודע שאם אתה צופה ב-MKV עם כתוביות פנימיות, אתה צריך להחליף את הכתוביות לחיצוניות ע"י קליק ימני > SUBTITLES, כן?! רק בודק...

זה מעולה שאתה בודק, כי אין לי מושג על מה אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהסרט רץ, קלילק ימיני ואז SUBTITLES

אתה תראה את כל הכתוביות לסרט הזה, הברירת מחדל היא לטעון את הפנימיות, שם תוכל להחליף לחיצוניות.

ושוב אני אומר, זה מוזר שהוא לא מנגן לך אוטומטית

וזה קשור ל-VMR9 כי זה המצב היחיד שבו הוא מרנדר כתוביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש לי סרט שאין בו פנימיות בכלל, ויש קובץ חיצוני, והאפשרות הזאת אפורה. כלומר צריך לטעון ידנית.

ושוב אני מסכים, מוזר.

אני יודע שזה המצב היחיד, אבל זה עדיין לא גורם לו לטעון אוטומטית. אם לא תמצא פתרון אתה תשלם על כך בחייך, איכר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ERRRRRRRR

אני לא מאמין, אני כל כך ידעתי את זה!!

ואני כל כך ממורמר עכשיו שאני שוקל להרוג אותך בכל זאת!

אני אהיה בוגר, אני אהיה בוגר, אני אהיה בוגר..[br]פורסם בתאריך: 16.04.2009 בשעה 20:59:05

תודה ::)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתשמש בחבילת המגה של K-lite עם MPC ו-vobsub ולא נתקלתי אף פעם בפסים אפורים ושום בעיה אחרת בשילוב הזה. התרגום מופיע בדיוק איפה שאני רוצה ובאופן שאני רוצה.

מה שכן, כאשר המחשב במאמץ ובהרצת 720P, יש לפעמים בעיה של סנכרון בין הקול לתמונה ו/או התרגום. דבר שמאלץ אותי לסגור יישומים אחרים..

נניח שאני מסיר את חבילת המגה, ומשתשמש בחבילת קידודים שונה; האם אז תעלם בעיית הסינכורן? אם כן, מה הם ההמלצות שלכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK... מאוד נהנתי מהדיון.... תדה לכם חברה...

אני שוקל לקנות גם

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=405111.0

הייתי שמח לתגובות מאנשים שישי להם (וג להנחה מהאנשים שיש להם ;) , טוב אולי גם לי יש... )

אני מאוד החכמתי מהדיון וכאשר אני יקנה אני ישים את כול מה שכתבתם למרות שאני עדיין רואה באיכויות רגילות ואין לי בעיה... ה720P יותר מידי הורדה בשביל אותם פרקים.. למרות ששמעתי שבאנימה וכול סרטי האנימציה זה ממש משנה.. לא רואה - לא משנה לי..

אז מי שיש לו חסוס או או נטבוק דומה.. בבקשה להמליץ על הטוב ביותר בלי להיות משוחדים כי לכם יש אחד.. אלא אם הוא ממש טוב וא סבבה.

ולJay K, אחרי חודש... איך זה מרגיש? המקלדת עדיין זולה? ומהמסך נבדק בחוץ? למרות שאין ממש סיבה לשבת אם המחשב בשמש ישירה גם ככה.

והואם עדיף לבן או שחור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, היא עדיין מרגישה אותו דבר, אבל אני לא זכיתי להקליד יותר מדי על נטבוקים אחרים ומאנשים אחרים הבנתי שזו המקלדת הכי טובה שנטבוק יכול להציע כרגע. מה שכן התרגלתי קצת יותר להקליד איתה, אז אין לי ממש תלונות.

לגבי השימוש בשמש - אין לי מושג.

לגבי הצבע - עניין של טעם. לי הייתה אופציה לכחול או שחור, ובתמונות הכחול נראה מצועצע (הסתבר אחרי זה שהוא כחול הרבה יותר כהה מכל התמונות שמתפרסמות, זה הפתיע את כולם), אז לקחתי את השחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקפיץ את הדיון כדי לציין אבן דרך חשובה

WoW עובד סביר ביותר על המחשב הקטנצ'יק ומוציא 15-30 פריימים לשניה, שזה שחיק ביותר.

אני מבסוט, עכשיו יש לי WoW בעבודה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בשלבים

סה"כ התחלתי לא מזמן ויש לי כולה דמות אחת ברמה 18 (טוב נו, ועוד אחת ברמה 14, אבל היא נסיונית)

I-pink,

WOW זה רק משחק ה-MMORPG הגדול ביותר...

World of Warcraft

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...