Asus Eee 1000HE - התרשמות + תמונות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Asus Eee 1000HE - התרשמות + תמונות

jayz0r

Recommended Posts

המחיר הסופי ~1800 ש"ח מחו"ל

באריזה: מדריך, "תיק עטיפה", אחריות, דיסק גיבוי, מטלית, שנאי, כבל חשמל, המחשב והסוללה

אין לי יותר מדי זמן כרגע, לכן הנקודות נרשמו בזריזות, אם משהו לא ברור תשאלו

מסך מט בהירות מעולה ואחלה זוויות צפייה, אפשר להשתמש בשקט על 40% בהירות

הכל עובד מצויין מהקופסה, אין יותר מדי דברים שצריך למחוק, ההארדיסק לא מפוצץ בשטויות

נכבה ונדלק בזריזות

מקשי המקלדת מרגישים מעט זולים יותר ממה שציפיתי אבל היא עדיין מצויינת - מאוד קטנה אבל בזכות הרווחים ניתן מיידית להקליד על עיוור בלי טעויות, זאת גם הסיבה שאני לא רואה טעם בחריטה או מדבקות

חסרון "רציני" במקלדת - אנד, הום, פייג' אפ ודאון נמצאים על מקשי החצים וניתן להשתמש בהם בעזרת מקש אף-אן

מצלמה ומיקרופון עובדים אחלה, אין תלונות, כנ"ל הרמקולים, לא חזקים מדיי (למעשה חלשים מאוד) ולא איכותיים מדי, אבל בהחלט סבירים ביחס לגודל

טאץ' פאד מעולה שנקרא סמארט פאד של אלנק שמאפשר שימוש במספר אצבעות - גלילה, זום וכו, גדול במיוחד, כולם מתלוננים ששני הכפתורים קשים יחסית ללחיצה, אבל בנייד האחרון שלי הם היו קשים יותר אז מבחינתי הם אפילו רכים

ארבע אפשרויות

אוטו-מוד (מצב אוטומטי), פאואר סייבינג (אנדרקלוק), היי פריפורמנס (קלוק רגיל), סופר פריפורמנס - אובר קלוק

כל העיצוב מבריק ומאוד רגיש לטביעות אצבעות, מתלכלך בקלות, מצורפת מטלית באיכות טובה שמיועדת לניקיון המסך וכל מה שמסביב

כפתור השיפט הימני הוזז למקומו הטבעי לעומת הדגמים הקודמים, הוא קטן מהרגיל אבל לי אישית זה לא מפריע

מדידות:

משקל 1420 גרם

עם התיק העוטף 1500 גרם

כבל חשמל/שנאי 250 גרם

בצד שמאל למעלה מעל מקשי האף יש 4 כפתורים

שניים קבועים לכיבוי המסך ולשינוי רזולוציה ואילו השניים האחרים ניתנים לשינוי ע"י המשתמש

העניין הוא שפעולת אף-אן על אף 4 ו- 7 משמשות לאותן פעולות, אז היה עדיף אם היו נותנים לנו לבחור את תפקידם של כל ארבעת הכפתורים במקום להכריח כפילויות

מקבלים 10 גיגה אונליין, אם אני לא טועה כל אחד יכול להרשם

הממשק באתר שלהם מסורבל (משהו שאני מניח שעוד יילך וישתפר שכן השירות כולו בבטא) אבל השיטוט מהמחשב עובד בסדר גמור

אופיס 2003, אקספלורר 8, אייויג'י 8.5, מדיה פלייר 11 כולם רצים בסדר גמור

לא שידרגתי את הזכרון, אבל עפ"י כל הביקורות התהליך פשוט ביותר, פותחים 2 ברגים ומכסה, ויש גישה ישירה ונוחה להארדיסק ולזכרון

מלבד המקלדת שכפי שכבר ציינתי למרות הפונקציונליות הגבוהה והביקורות המהללות מרגישה לי קצת "זולה", כל השאר מרגיש בנוי היטב, שום דבר לא מתכופף ולא רופף, במיוחד הצירים שנראים מסיביים, הם מאפשרים להוריד את המסך לכמעט 180 מעלות

את האינטרנט החוטי לא ניסיתי אבל האלחוטי עובד כראוי. עריכה: ניסיתי את החוטי, הכל תקין.

השנאי קטנטן ויכול להתחמם מאוד בזמן הטענה

את חיי הסוללה עוד לא יצא לי לבדוק בפועל, אבל מההתרשמות שלי אם להוריד את הבהירות ל- 40%, לעשות אנדרקלוק, לכבות את המצלמה, ובלוטות' ניתן להגיע ל- 9, 10 שעות שימוש. אם לשים על קלוק רגיל ולהדליק את האינטרנט מקבלים 6-8 שעות. אם הרושם הזה ישתנה "בעולם האמיתי" אני אעדכן.

עריכה: 720P בקונטיינר MKV מקרטע, ועל 1080P בכלל אין מה לדבר. מאכזב, חשבתי שלפחות 720 ירוץ שאוכל לחבר אותו לטלוויזיה הגדולה ולהזרים ברשת/להריץ מהדיסק הקשיח, כמו שהייתי עושה עם הדואל קור 12" שהיה לי.

בשורה התחתונה אהבתי מאוד את הצירים המסיביים, את מסך המט והבהירות - יתרונות גדולים, את הקלילות והזריזות מהקופסה, את הטאץ' פאד המשוכלל, ואת הגודל והמשקל (למרות שזה נטבוק כבד, אני יורד מ- 12" רגיל), כולל השנאי הקטן והקל למרות שלא צריך לסחוב אותו בכלל עם הסוללה הזו. התאכזבתי מעט מאיכות המקשים במקלדת, או לפחות מהתחושה שהם נותנים, אבל זה רק בגלל שהיו לי ציפיות גבוהות מהתרשמויות של אחרים, בינתיים מבחינה מעשית המקלדת מתפקדת מצויין. לא אהבתי את העיצוב שתופס כל טביעת אצבע, אז או שמנקים או שמתרגלים או שמדביקים סקין דיקאל. חבל שלא ניתן להריץ 720P, זה היה יכול להיות מאוד נוח להשתמש בו בתור סוג של סטרימר. הכי גרוע מבחינתי - כפתורי ההום, אנד, פייג' אפ ודאון שמצריכים שימוש במקש אף-אן.

תמונות:

imgp0422.jpg

imgp0423.jpg

imgp0424.jpg

imgp0425.jpg

imgp0426o.jpg

imgp0429.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי כפתורי ההום וכו' זה ככה בכל הנטבוקים.

גם בשלי M912.

אז אני שיפצרתי אותם אני הפכתי את F9 עד F12 להום אנד וכו'..).

תקרא את הפוסט הזה בבלוג שלי.

http://inbarhovav.blogspot.com/2009/02/blog-post.html

ככה זה נראה אחרי השיפצור:

http://4.bp.blogspot.com/_y54zpzxtYTQ/SYxmz4bGryI/AAAAAAAAACA/V3-gkobDUNQ/s1600-h/makashim-s.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שהרבה מההערות/התרשמויות/ביקורות שלי הן דיי מובנות מאליו בעולם הנטבוקים, אבל מלבד ווינד שהחזקתי לא יצא לי לשחק ביותר מדי מהם. בכל מקרה, מה עם משתמשי ווינדווס?

תתחדש :xyxthumbs:

נשמח לשמוע אינפורמציה יותר מדוייקת על חיי הסוללה כשיהיה.

תודה :)

will do

ואינפורמציה על הקנייה מחו"ל גם לא תזיק...

איזו אינפורמציה למשל? לא עשיתי משלוח או משהו כזה, 'ניצלתי' את המשפחה שהייתה בחו"ל, פשוט הביאו לי את זה..[br]פורסם בתאריך: 28.03.2009 בשעה 17:40:59

עדכון לגבי הסוללה: השתמשתי היום בלימודים בנטבוק בקלוק רגיל, דולק (מצלמה ובלו' סגורים), 60 אחוז בהירות במשך כ- ~3.5 שעות ונשארה 50% .

עדכון לגבי המקלדת: קשה יותר להתרגל ממה שחשבתי, בנוסף תחילת הקלדה או תיקון למרות הכל לפעמים מבלבלים בגלל שאין חריטה בעברית (בעיה ספציפית אצלי), היא עדיין מרגישה לי זולה (שוב, עברתי מאחלה מקלדת של 12" ולא מנטבוק, אולי ביחס אליהם היא מדהימה), ובנוסף אם להקיש במהירות / להפעיל מעט כוח ניתן לראות שזה מכופף אותה קלות. אבל עדיין הכי גרוע - מקשי ההום והאנד.

נ.ב. - האיטיות של המעבד מורגשת אחרי שהתפנקתי עם דואל קור. בלי קשר, כנראה שאוסיף עוד גיגה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה, קראתי את זה אבל לא קישרתי.

בכל מקרה, אין לי מושג מה הולך בחלזונות

אני לא משתמשת בזה כבר יותר מידי זמן, תחפש איך עורכים שם את הפריסת מקלדת, ותצליב את הכפתורי הום נד וכו' עם כפתואי הF.

או שתעבור ללינוקס :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תודה על הפרטים , עניין אותי איך המסך הזה נראה באור יום בשמש בחוץ? - אם אפשר לעבוד איתו בלי בעיה, כי המסכים הרגילים פשוט בלתי שמישים תחת אור שמש..

וחוץ מזה , בארץ היבואן רונלייט מספק את אותה חבילה עם התיק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...