איך המפרט הזה? 100¤+/- 4K למשחקים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המפרט הזה? 100¤+/- 4K למשחקים

Lyor

Recommended Posts

הבנתי שבהרבה יותר כדאי לקנות בחול, מה אתם אומרים?

משתלם, מסוכן, לא כדאי(בגלל האחריות) וכו... ???

*לוח אם http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16813131300R

מעבד http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16819115207

**כ.מסך http://www.tigerdirect.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=4037153&CatId=3670

זכרונות http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820145222

ספק http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16817139005

***דיסק קשיח http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136319

אומנם אין ברשימה מארז וציוד מקיף אבל כרגע הם חסרי חשיבות בשבילי, אני מעוניין רק בפריטים מהרשימה.

*אני מוכן לקבל לוחות אם רק מהחברה של .

**חשוב לציין שאני מוכן לקבל כרטיסי מסך רק של (נא לא לסטות לחברות אחרות)

***אותו דבר בקשר לדיסק קשיח, רק מWD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא הייתי קונה בח'ול ההבדל מחירים לא מצדיק את זה...

הנה מפרט מעולה עד :

מעבדי אינטל‏ Price Units Total

Core 2 Quad Q6700, 1066MHz, s775, 8MB 895 1 895

לוחות אם למעבדי אינטל‏ GIGABYTE Price Units Total

EP45-DS3L s775 C2Q 1600Mhz, Intel P45, DDR2 1200, PCI-E 560 1 560

זכרונות‏ DDR II 800Mhz Price Units Total

2GB Kingston Value 130 2 260

כרטיסי מסך‏ Zotac Price Units Total

GTX 260 896MB GDDR3 DX10 HDTV DVI PCI-E 880 1 880

דיסקים קשיחים‏ Western Digital Price Units Total

640GB 7200RPM, 16MB, SATA II 340 1 340

צורבים‏ LG Price Units Total

DVD±RW GH22NS x22 Black SATA 110 1 110

מארזים‏ CoolerMaster Price Units Total

CM 690 Black (No PSU) 335 1 335

ספקי כוח‏ Enermax Price Units Total

MODU82+ 425W Active PFC 12cm Fan 425 1 425

Total price 3805 ¤

לא יודע למה אתה סגור על לוחות של .. הגיגהבייט הזה עדיף לפי דעתי וגם עולה פחות.

אם תרצה תחליף אותו בASUS P5Q.

בכל מקרה - תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם נתת לי פה מפרט הרבה יותר נחות (שלא לדבר על זה שלא הבאתה בכלל קישורים לרכיבים שלך)

למה לי לרצות לקנות מפרט "גרוע" יותר ממה שהצבתי לך בהודעה הראשונה שלי?

תאמין לי שגם אם אני לא אנצל ברגע זה את כל היכולת שלו אז אומנם אני יאמין לך אבל המטרה שלי היא שהוא יחזיק מעמד בסטנדרטים של השנתיים שלוש הקרובות.

חבל לי סתם להשקיע במשהו שיאבד את הערך שלו בעוד שנתיים +/-

אם היה לך משהו יותר טוב בייחס למחיר/אחריות אז הייתי חושב על זה, אבל אין הגיון בלהביא מערכת הרבה פחות טובה ממה שהצאתי כי אני רוצה להריץ משחקים כבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם נתת לי פה מפרט הרבה יותר נחות (שלא לדבר על זה שלא הבאתה בכלל קישורים לרכיבים שלך)

למה לי לרצות לקנות מפרט "גרוע" יותר ממה שהצבתי לך בהודעה הראשונה שלי?

תאמין לי שגם אם אני לא אנצל ברגע זה את כל היכולת שלו אז אומנם אני יאמין לך אבל המטרה שלי היא שהוא יחזיק מעמד בסטנדרטים של השנתיים שלוש הקרובות.

אם היה לך משהו יותר טוב בייחס למחיר/אחריות אז הייתי חושב על זה, אבל אין הגיון בלהביא מערכת הרבה פחות טובה ממה שהצאתי כי אני רוצה להריץ משחקים כבדים.

"נחות" יותר?

הממ, בוא נראה

Q6700 מעבד עם 2.66GHZ ו8MB קאש.. Q8300 לעומת זאת עם 2.5GHZ ו4MB קאש ככה או ככה - הQ6700 יותר טוב.

לגבי לוח אם וצ'יפסט X48 - אין בזה שום תועלת גם לא בעתיד.. ההבדלים בין DDR3 לבין DDR2 הם אפסיים עד לא קיימים וההבדל במחיר ממש ממש לא שווה את זה.. אם CF זה מה שמפריע לך אז לך על דגם אחד גבוה יותר EP45-DS3P שלו יש CF...

הכרטיס מסך ששמתי במפרט שלי טוב ממה שאתה שמת בהרבה.

הארדיסק זהה

וספק כוח... אף אחד לא צריך היום 650W... ואם אתה מתכוון בעתיד לעשות SLI/CF אז סבבה - רק תגיד ונכין לך גם מפרט שמתאים לSLI/CF.. אבל אם אין כוונה למערך כזה - אין שום סיבה לקחת ספק יותר חזק ממה ששמתי במפרט.

ועכשיו בוא תגיד לי, איך יוצא שהמפרט שנתתי לך נחות יותר מהמפרט שלך?

דרך אגב המפרט נבנה בwww.ksp.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן צפויה לך אכזבה, כי לא משנה איזה מחשב תקנה, אחרי שנתיים הוא לא יהיה שווה הרבה בלי שדרוגים.

בכל מקרה, ציין את הדרישות המלאות, וציין עם איזה מסך תשחק ובאיזה משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן צפויה לך אכזבה, כי לא משנה איזה מחשב תקנה, אחרי שנתיים הוא לא יהיה שווה הרבה בלי שדרוגים.

בכל מקרה, ציין את הדרישות המלאות, וציין עם איזה מסך תשחק ובאיזה משחקים.

זה לא משנה על איזה מסך אני משחק, אני רוצה להשתמש ברזולוציות הכי גבוהות שאפשר.

בכל מקרה אני רוצה מעבד וכרטיס מסך חזקים במיוחד כדי שאני אוכל לשחק באופן כמה שיותר חלק באימולטור PCSX2 אם זה מעניין אותך.

אני גם אחבר אותו לLCD 37 אינץ' שלי כנראה אז עדיף שיהיה עם 512 זכרון מינימאלי.

בקשר למה שנאמר על המעבד שבחרתי, יש היגיון כלשהו עם העובדה שהQ8300 גרוע יותר מQ6700? לי זה נשמע שה8300 דגם מתקדם יותר...

אני לא עומד להתווכח עם המציאות של הבנצ'מארקים אבל האם זה המעבד הכי אידאלי בשבילי?

בקשר לספק אני מאמין לך אבל עם זאת מה שהבאתי עדיין יותר טוב ואם תאמין או לא גם יותר זול...

לא הבנתי למה התכוונתה בדיוק בקשר לצ'יפסט בלוח אם שבחרתי אז אני אשמח אם תפרט קצת יותר מה ה"בעיה" שלך איתו.

ואני גם בכלל לא מבין מה רע בDDR3? יש לי כרגע 2G 800HZ והוא לא מהיר במיוחד כמו שכל הזמן אומרים/עדיין אומרים.

ותעשה לי טובה גדולה stingeR אם אין לך דרך להשוות לי שג'יגה בייט יותר טובים מאסוס אז אני מבקש שלא תביא יותר דגמים של לוחות האם שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמתי שיש לי דרך להשוות לך, היה לי P5Q PRO של אסוס שהיה בינוני באוברקלוק ולעומתו יש לי עכשיו גיגהבייט EP45-UD3P שהגיעה לתוצאה של 675 FSB שהיא מהגבוהות בעולם...

אז כן נראה לי שהגיגהבייטים עדיפים במיוחד באוברקלוק של מעבדים מרובעי ליבה.

אבל בלי קשר, גם האסוסים מעולים, לגבי DDR2/DDR3.. ההבדלים בביצועים ביניהם ממש זניחים ולא משהו שתרגיש בעבודה רגילה בWINDOWS וגם לא במשחקים...

זה שהמחשב שלך עובד כרגע לאט עם זה ממש לא קשור לזיכרון אלא יותר למהירות של הדיסק הקשיח אבל בוא לא נתחיל להתווכח גם על זה.

לגבי Q8300/Q6700

בוא נשווה..

Q6700 -

2.66ghz

1066 fsb

8MB L2 Cache

65NM

Q8300 -

2.5ghz

1333 fsb

4MB L2 Cache

45nm

לא יודע אם אתה יודע, אבל הדברים שהכי משפיעים על מעבד הם כמות זיכרון המטמון שלו(L2), מהירות השעון שלו, ובמידה מאוד מאוד נמוכה מהירות הFSB שלו.

אך כאן מכיוון שהQ6700 בא בFSB יותר נמוך האוברקלוק שתעשה לו יהיה הרבה יותר פשוט והרבה יותר אפקטיבי, לצורך העניין גם בלי אני מוכן לחתום לך שהQ6700 יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה על איזה מסך אני משחק, אני רוצה להשתמש ברזולוציות הכי גבוהות שאפשר.

בכל מקרה אני רוצה מעבד וכרטיס מסך חזקים במיוחד כדי שאני אוכל לשחק באופן כמה שיותר חלק באימולטור PCSX2 אם זה מעניין אותך.

אני גם אחבר אותו לLCD 37 אינץ' שלי כנראה אז עדיף שיהיה עם 512 מינימאלי.

זה בהחלט משנה, אם תפעיל משחק על רזולוציה שהיא גבוהה ממה שהמסך שלך מאפשר (ובדרך כלל משחקים לא מאפשרים את זה), אתה סתם תבזבז ביצועים וכסף (וחשמל, ד"א), ואפילו תראה פחות טוב, כי המסך ידחוס את הרזולוציה חזרה לרזולוציה הטבעית שלו.

בשביל FSX צריך מעבד אימתני, הכרטיס מסך פחות משפיע כאן.

וחוץ מזה, אף אחד לא ממליץ פה על פחות מ512 מגה לכרטיס מסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בהחלט משנה, אם תפעיל משחק על רזולוציה שהיא גבוהה ממה שהמסך שלך מאפשר (ובדרך כלל משחקים לא מאפשרים את זה), אתה סתם תבזבז ביצועים וכסף (וחשמל, ד"א), ואפילו תראה פחות טוב, כי המסך ידחוס את הרזולוציה חזרה לרזולוציה הטבעית שלו.

בשביל FSX צריך מעבד אימתני, הכרטיס מסך פחות משפיע כאן.

וחוץ מזה, אף אחד לא ממליץ פה על פחות מ512 מגה לכרטיס מסך...

חשבתי בדיוק אותו הדבר רק על הכרטיס מסך...

בכל מקרה, אני ידעתי שזה מה שהולך לקרות ולכן רציתי לקנות את הכרטיס מסך ומעבד הכי טובים שאני אוכל להרשות לעצמי בתקציב הזה.

אם אני לא אוכל לראות קריסיס למשל על הרזולוציה הכי גבוהה אז אני לא אתלונן כי אני פשוט לא יכול להרשות לעצמי להוציא יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו עדיין לא יכולים להמליץ על מפרט בלי שתגיד לנו על איזה משחקים תשחק ועל איזה מסך...

כל מיניי משחקים (בעיקר כבדים)

פאר קריי, קריסיס ווארהד, שימוש באימולטור של PCSX2 לפעמים... צריך עוד?

המסך שלי הוא מדגם CMV 958D של chimi או משהו כזה.

לגבי stingeR

הבנתי את מה שהסברת לי בקשר למעבד אבל תוכל לאמר לי אילו יכולות של ללוח אם של ג'יגבייט על אסוס חוץ מהאוברקלוק?

פשוט אני לא מתכוון להוציא מהמחשב שלי את המיץ אם אתה מבין, כי אני לא ממש מקצוען בתחום של האוברקלוק, אני רק יעשה לו דחיפה קטנה (בסביבות 3.2 ג'יגה הרץ למשל) ולא הרבה יותר מזה...

ובקשר לכרטיס מסך... טוב אתה יכול לראות בעצמך שמהירויות השעון של+XFX GeForce 9800 GTX גבוהות בהרבה משלGTX 260

Stream Processors: 128

Clock: 738 MHz

Memory Clock: 2200 MHz

Shader Clock: 1836 MHz

מול:

Core clock: 590MHz (vs. 576MHz standard)

Stream Processors: 216 processing cores

Memory Clock: 1998MHz

אז למה אתה בכל זאת מעדיף את ה260? בגלל הזכרון הגדול יותר? או בגלל הStream Processors?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה לשאלתך :

עזוב את זה שהארכיטקטורה שלו שונה שנות אור מזו של ה9800GTX+ ושכמות הזיכרון בו גדולה יותר ויש לו רוחב פס לזיכרונות הרבה יותר גדול(448 ביט לעומת 256 ביט)

ל260 יש גם 216 "צינורות עיבוד" אם תרצה... וזה הדבר בערך הכי חשוב בכרטיס...

אין בכלל מה להשוות ביניהם, ה260 חזק הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...