מה הסם הכי חזק שיש בעולם ? - עמוד 6 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הסם הכי חזק שיש בעולם ?

alexbmw

Recommended Posts

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תביא מקור\מחקר , ההשלכות של עישון ירוק עדיין נמצא במחלוקת גדולה בין החוקרים

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%A0%D7%90%D7%91%D7%99%D7%A1

תקשיב , ה thc החומר הפעיל בקנאביס (ועד סוגים רבים של סמים) דופקים יצור \ ספיגה חוזרת \ קליטה של מוליכים עצביעים, כמה שאתה מישתמש יותר בסם מסוים כך הגוף דורש יותר מימנו בישביל לבצע את הפעולה שהוא ביצע בזמן השימוש בסם, לפי כך אם נגיד לקחתה מאתאנפטמין והייתה שמח בגלל זה ,בשביל שתרגיש את רגש השמחה הזה עוד פעם אתה תיצטרך קמות גדולה יותר של החומר הזה ולכן בשלב מסוים אתה פשוט לא תוכל להיות שמח אל אם כן את תיקח כמות מטורפת של הסם (כנאל נכון לגביי עוד הרבה סמים אחרים) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב , ה thc החומר הפעיל בקנאביס (ועד סוגים רבים של סמים) דופקים יצור \ ספיגה חוזרת \ קליטה של מוליכים עצביעים, כמה שאתה מישתמש יותר בסם מסוים כך הגוף דורש יותר מימנו בישביל לבצע את הפעולה שהוא ביצע בזמן השימוש בסם, לפי כך אם נגיד לקחתה מאתאנפטמין והייתה שמח בגלל זה ,בשביל שתרגיש את רגש השמחה הזה עוד פעם אתה תיצטרך קמות גדולה יותר של החומר הזה ולכן בשלב מסוים אתה פשוט לא תוכל להיות שמח אל אם כן את תיקח כמות מטורפת של הסם (כנאל נכון לגביי עוד הרבה סמים אחרים) .

כל מה שאמרת פה לא תקף לחלוטין לגבי גראס/חשיש/מריחואנה איך שבאלך לקרוא לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקף ביותר , ה thc (החומר הפעיל בקנאביס) הוא חומר "מתחרה" למוליך העיצבי קנבינואידים (אשר אחראי על העברת מסרי הפעולות של הלב וכלי הדם , הקיבה והמעיים וגם משפיעה על כאב),בכך שהוא "מתחרה" במוליך העיצבי הוא מעצים רגשות ופעולות מהטווח הטבעי שלהן ובכך משבש את פעולת הגוף ,ובכך פוגעה בו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס אתה נראה לי קראת מחקרים של אל סם או שמעת הרצאות הזויות בבית ספר שנוטים להטפה חזקה ....

יש לא פחות חוקרים מדופלמים שתומכים בלגליזציה ושאומרים שהנזק שגורם ה THC לא יותר מזיק מכוס בירה והרבה פחות ממכר מסיגריות

(למעשה THC לא ממכר בכלל לעומת סיגריות )

[br]פורסם בתאריך: 6.04.2009 בשעה 22:03:36

ב-1972 הוגש לנשיא ארצות הברית ריצ'רד ניקסון דו"ח של ועדת שפר (shafer),ועדה שמינה כדי לבחון את הנושא על כל היבטיה. ועדת שפר המליצה על התרה מחדש של השימוש בקנאביס[9], אך ניקסון דחה את המלצתה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עישנתי כמויות של THC בשנות ה20 המוקדמות (יותר מדי אפילו) ואני בן אדם שמח בסך הכל, הזיכרון שלי מאוד חזק, היכולת השיכלית שלי גבוהה.

לא רצוי להגזים עם העישון אבל אי לומר שזה סם שעושה נזק רציני אם בכלל כל עוד שזה במידות נכונות.

יש אנשים שיש להם נטיות מסוימות וTHC עלול לחזק את הנטיות האלה ולשחרר גל של הרס עצמי מסוים ברמה הרגשית.

פרנויות, ביטחון עצמי נמוך, ונטיה לרגשות שליליים הם דבר מסוכן בשילוב עם THC כי הוא מחליש את מערכת ההגנות שמאפשרת נורמליזציה.

ולכן צריך להיזהר איפה מעשנים ועם מי ומתי וכמה, ואם המצב לא מאפשר חוויה נעימה אז עדיף לא לעשן בכלל.

הצד החיובי של THC נובע בדיוק מאותם תכונות שעלולות להזיק.

זה פותח רגישות, זה מוריד מחסומים, משחרר את הנשמה ואת הדמיון, וזה יכול להיות מאוד חיובי (כמובן במידה נכונה).

בקשר לתאים במוח זה די שטויות, תאים מתים כל הזמן לא משנה מה אתה עושה.

מה שחשוב באמת זה להפעיל את המוח כל הזמן וליצור חיבורים חדשים לחוות חוויות חדשות ולהתפתח בכיוונים נכונים.

בן אדם שלא מפעיל את המוח עושה לעצמו נזק הרבה יותר גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק שמבחינת היתמכרות , הסיגרויות זה החצים הקטנים שהורגים את בני האדם , אבל גורם נזק לגוף ולתיפקוד שלו + הוא גורם נזק לסביבה (אדם שמישתמש בסם יכול להפוך לחסר שליטה ולבצע פגיעה בסובבים אותו ).

הכון שבגדול ליגליזציה תהיה טוב (לטווח הרחוק , אנשים יראו מה קורה במדינה ותוך מיספר שנים הסם יעלם "מהמדפים")אבל בטווח הקרוב זה רק יפגע בנו ובחברה שלנו שגם כך מדורדרת מאוד (ילדים בניי 12 מעשנים , ילדות קטנות מבצעות יחסי מין עם בחורים גדולים מהן , שימוש באלכוהול בגיל אסור ,הימורים מגיל צעיר וכו ...).

אני לא עברתי שטיפת מוח נגד השימוש , להפך היתגוררתי בעזור שבו הודדו שימוש , אבל הגעתי למסכנה שהנזק שניגרם מהחומרים האלה (לא בהכרך קנאביס) לא שווה את מעט ה"כיף" שהם נותנים ,שבגדול הוא כיף מזויף .

תקשיב אחרי שאתה הולך למסיבה ורואה בחור מסומם שעומד איתך בתור ואומר לך "אחי זוז רגע" ואז דוקר את זה שאחריך ,זה מתחיל להטריד .

בקשר לתאים במוח זה די שטויות, תאים מתים כל הזמן לא משנה מה אתה עושה.

מה שחשוב באמת זה להפעיל את המוח כל הזמן וליצור חיבורים חדשים לחוות חוויות חדשות ולהתפתח בכיוונים נכונים.

בן אדם שלא מפעיל את המוח עושה לעצמו נזק הרבה יותר גדול.

מתים תאים במוח זה נכון , אבל שימוש בחומרים אלו מזרז את תהליך ה"שחיקה" של המוח בגלל שהמוח פועל במצב לא נורמטיבי .

תקשיב זה שאתה נהנתה מהעשפעות זה לא אומר כלום , זה מיקרה ספציפי שלך (באותה מידה שאני ניבהלתי מאנשים שהישתמשו בחומר זה או אחר ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לכל זה

זה פשוט דוקטורט בזיוני שכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתים תאים במוח זה נכון , אבל שימוש בחומרים אלו מזרז את תהליך ה"שחיקה" של המוח בגלל שהמוח פועל במצב לא נורמטיבי .

תקשיב זה שאתה נהנתה מהעשפעות זה לא אומר כלום , זה מיקרה ספציפי שלך (באותה מידה שאני ניבהלתי מאנשים שהישתמשו בחומר זה או אחר ) .

זה ממש לא נכון.

יש מיליון דברים שכל אדם עושה ביום יום שמזרזים את תהליך ה"שחיקה" של המוח.

אותו דבר אתה יכול לומר על לחץ בעבודה, פקקי תנועה, חוסר שנה, צפיה בטלוויזיה, דיבור בפלאפון, ועוד מיליון דברים אחרים.

אם קיים מחקר שמצביע על קשר בין THC למוות של תאים במוח אז הוא מגמתי ומטעה וצריך לקחת אותו באותה מידה כמו שאר הדברים שציינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לכל זה

זה פשוט דוקטורט בזיוני שכל

לא זה דוקטורט בביולוגיה (למרות שלפעמים זה אותו הדבר :lol:).

תיקרא אל אופן הפעולה של ה מאתאנפטמין (שם כל זה יותר ברור ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא סגור מה זה היה אבל בגיל 12 איזה ערס "גדול" (בן 17 אולי ) נתן לי כמה שאיפות ,טוב היה נחמד מצחיק (שברתי לעצמי את הרגל כי קפצתי מקומה שניי של גן ילדים כזה שכולם טיפסו עילו ) האמת שרוב הזמן הייתי דיי מודע לעצמי ולא הרגשתי משהוא מיוחד חוץ מיזה שכל דבר הצחיק אותי בטירוף , לא שווה את ההשפלה של להיות בן אדם זבל שמעשן ועוד מעשן את החרא הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו זה היה ברור שלא עישנת מעולם "כמו שצריך"

הדעה שלך בדיוק כמו של אדם אחר שמעולם לא ראה מקרוב או היה בסצינה הזאת והיא שגויה לחלוטין

יכול להיות ,אבל אני רואה את זה רק לטובה שאני הרגשתי את זה בגיל צעיר וקיבלתי "טרואומה" מיזה שמנעה מימני להיתדרדר לזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא סגור מה זה היה אבל בגיל 12 איזה ערס "גדול" (בן 17 אולי ) נתן לי כמה שאיפות ,טוב היה נחמד מצחיק (שברתי לעצמי את הרגל כי קפצתי מקומה שניי של גן ילדים כזה שכולם טיפסו עילו ) האמת שרוב הזמן הייתי דיי מודע לעצמי ולא הרגשתי משהוא מיוחד חוץ מיזה שכל דבר הצחיק אותי בטירוף , לא שווה את ההשפלה של להיות בן אדם זבל שמעשן ועוד מעשן את החרא הזה .

אז אתה מוזמן לישיבה בזולה של החברים...

תעשן חומר איכותי ,עליי :xyxthumbs:

ותאמין לי , אתה תעשן יותר מכמה שאיפות :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...