מה הסם הכי חזק שיש בעולם ? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הסם הכי חזק שיש בעולם ?

alexbmw

Recommended Posts

לזה הבחור התכוון , מה ממסטל הכי חזק ? למה יש סאטלה הכי חזקה ? מה זורק אותך הכי רחוק ? מה דופק לך את הראש הכי הרבה ? עם מה אני יכול לברוח מהחיים שלי היום יומיים בצורה הכי משכנעת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנשים כאן מקשקשים על ימין ועל שמאל,

יש 100 סוגים של LSD.

להגיד ש-LSD זה הסם הכי ממריץ זה כמו להגיד שפרארי זה האוטו הכי מהיר.

זה בדיוק הקטע , פרארי לא הכי מהיר , אני מחפש את הבוגטי וירון של הסמים הממריצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיון הזויי אכן, יש תגובה בהתחלה שמסכמת את זה דיי יפה, זה עניין מאוד סובייקטיבי, יש אנשים שיש להם סף גבוהה יותר ואנשים רגישים יותר,

כל אורגניזם מושפע קצת אחרת מאותם חומרים...

אם אתה שואל מאיזה סם יש הכי הרבה אפקט מורגש על המוח או הגוף, אני חושב שזה בקקטוסים והפטריות למיניהן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם - הסם הכי "חזק" "רעיל" הוא הל.ס.ד. - אממה מה הוא לא סם ממריץ - הוא סם הלוציוגני , כלומר יוצר הזיות , אותו כנ"ל לגבי ה ד.מ.ט. שהוא סם הלציוגני שחוזקו הוא בפעולתו המהירה והטריפ הקצר שלו , אבל ביחס לכמות הסם הנצרכת מול עוצמת הטריפ הכמויות הן גדולות כלומר אתה צריך לעשן איזה רבע גרם כדי לקבל את הטיסה הרצויה .

החומרים ההלוציוגנים המצואיים בקקטוסים למינהם כמו מסקלין וכו' , השפעתם היאעל פרק זמן ארוך יותר אך העוצמה משתנה לאורך הטריפ .דבר נוסף קשה מאוד להעריך את הכמות הנידרשת באכילת קקטוסים למינהם ו / או צריכת סם שהוא "טיבעי" מפני ש"רעילות" משתנה ביחס לכמות השש שהצמח קיבל , לפני כמה זמן הוא ניקטף או בקיצור לפי תנאי גידול .

סמים ממריצים הם משהו אחר לגמרי , בתוכם ניכללים קופאין וקוקאין וסמי מרץ למינהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הכי גדולה פה בדיון זה שבכלל לא ברור למה הכוונה "חזק"?

לסם שממסטל הכי הרבה? :silly:

לסם שגורם הכי הרבה נזק פיזי ויכול אף להוביל למוות? :behead:

לסם שעלול לגרום לנזק נפשי הכי חזק? :funn:

לסם שגורם להתמכרות הכי חזקה? :errrr:

לכל סם יש תכונות אחרות, חלקם ממכרים וחלקם לא. חלקם גורמים לנזק ואף לסכנת מוות וחלקם לא. LSD למשל מאוד חזק מצד ההשפעה ההלוצוגנית שלו, אבל בכלל לא ממכר. קפה לעומת זאת לא גורם ממש לסוטול, אבל כן ממכר. סיגריות ממכרות מאוד וגורמות לנזק פיזי מאוד חזק ואף למוות, מריחואנה לעומת זאת לא ממש גורמת לנזק פיזי או נפשי, אבל כן ממסטלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הכי גדולה פה בדיון זה שבכלל לא ברור למה הכוונה "חזק"?

זה בדיוק הקטע , פרארי לא הכי מהיר , אני מחפש את הבוגטי וירון של הסמים הממריצים.

אני מדבר על סמים שממריצים פעולות גופניות \ מוחיות.

ואגב שמעתי על סם שניקרא "קראנק" ושהוא ממריץ יכולות גופניות ופעולות חשיבה (זה לא סם ממסטל)אבל ממכר בטרוף וגם גורם לנזק בשימוש שוטף , מישהוא יכול להרחיב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על סמים שממריצים פעולות גופניות \ מוחיות.

ואגב שמעתי על סם שניקרא "קראנק" ושהוא ממריץ יכולות גופניות ופעולות חשיבה (זה לא סם ממסטל)אבל ממכר בטרוף וגם גורם לנזק בשימוש שוטף , מישהוא יכול להרחיב ?

http://en.wikipedia.org/wiki/Methamphetamine

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...