מה הסם הכי חזק שיש בעולם ? - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הסם הכי חזק שיש בעולם ?

alexbmw

Recommended Posts

THC יכול "להעיר" מחלות נפש גנטיות רדומות.

+ יש להוסיף שTHC עושה את הפעולה ההפוכה מL.S.D הוא עוצר כימיקל במוח שנקרא "דופמין" שהוא בעצם אחראי על החושים שלנו במשך הזמן הוא הרסני..L.S.D פשוט מזרים כמות יותר גדולה של דופמין.. וכך גם הוא הורס את החלק הקטן הזה.. שהוא מאוד חשוב על התפיסה שלנו בחיים והמעשים ביום יום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

THC יכול "להעיר" מחלות נפש גנטיות רדומות.

זה גם יכול לחזק אלמנטים באישיות שהם במצב נורמלי בילתי מזיק פחות או יותר, ולהביא אותם למצב של מחלה.

כמעט לכל אחד יש את הפוטנציאל להפוך קצת קוקו משימוש מוגזם בסמים.

פה בארץ גם נמכר הרבה גראס זבל שגודל פרא ויש עליו חומרי הדברה מזיקים.

עישון של הזבל הזה הוא לא פחות ולא יותר מעישון חומרי הדברה עם THC, ואף אחד לא יודע מה לעזאזל ההשפעה לטווח הארוך של זה.

אני לא נגד עישון גראס, לדעתי זה אחלה דבר במינון הנכון לאנשים יציבים, אבל אם כבר מעשנים אז רק מגידול איכותי.

מי שהיה בהולנד ועישן את כל התפריט של הCOFFEE SHOP יודע על מה אני מדבר. ;D

הו אמסטרדם, ווי מדאם נו מדאם. לה לה לה לה לה לה לה לה... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברה את התשובה שלי כבר קיבלתי בדיון הזה ,אבל אם אתם רוצים להמשיך לדון על זה ,תהנו :smile1:

אגב דופמין הוא נוירוטרנסמיטור אשר אחראי על שמחה ואושר במוח .

רוב הסמים שנותני תחושה של כיף גורמים ליצור מוגזם של דופמין \ מניעה של קליטה חוזרת של דופמין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי פה הרבה תגובות על כך שLSD הכי חזק אז סתם שתדעו שמה"משפחה" שלו הוא לא הכי חזק, מסקלין שנמצא ב"פיוטא" חזק בהרבה.

ממתי MDMA זה נגזרת של ?LSD

בקטגורית הממריצים אפשר למצוא המון סוגים של אמפיטמינים ומטא'אמפיטמינים(קריסטל בישראל) שהם אומנם ממריצים מאוד אבל גם דיי הרסניים, קוקאין

הוא סם חלש יחסית ונגזרות חוקיות שלו כמו ריטלין ואדורל חזקים בהרבה ומאוד נפוצים אצל סטודנטים שלומדים למבחנים.

אגב סם חזק מאוד שבאמת יכול להעיף אותך לכל הרוחות זה אדרנלין תהור שלא נראה לי שבכלל יש מצב להשיג פה בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סם יותר חזק מקריסטל אני לא זוכר איך רואים לו אבל היה בערוץ 8 תוכנית עליו

זה סם שנותנים כתיפול לאנשים שמכורים לסמים ....

אנשים שלוקחים את הסם הזה באחוזים מאד גבוהים מתים.

הטיפול הוא 2 שימושים בסם הזה כי יותר מזה הגוף קורס

צריך לבדוק איך קוראים לו אבל אני זוכר שהבן אדם שהראו בערוץ 8 היה במין הזיה משתנה במשך איזה 8-12 שעות משהו מפחיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את הספר "כמו גחליליות" כתבה אותו נורית מץ, אם אני לא טועה.

יש שם הסבר מדוייק אודות הסם בעל ההשפעה החזקה ביותר על הגוף,

ועל הקצה הלשון:

מדובר על סם שמופק מקקטוס שמקורו במקסיקו,

וכמו שאתה בטח מבין, לא קיימים הרבה אנשים כדי לספר "איך זה מרגיש" ..

אתה מתכוון ל"סן פדרו" חבר שלי לקח את זה(לפני 13שנים) ,3 ימים של טריפ במהלכו הוא חווה את תהליך היצור של

פחית קוקה קולה כשהוא הפחית ,הוא אומר שזה היה זוועה,אבל למזלו הוא היה עם חברים ששמרו עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה זה למרות שאת השם אני לא מזהה אבל התיאור של מה שעבר על חבר שלך נשמע בדיוק אותו דבר כמו מה שראיתי בסרט

אגב יש הרבה אנשים שמשתגעים מהסם הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון ל"סן פדרו" חבר שלי לקח את זה(לפני 13שנים) ,3 ימים של טריפ במהלכו הוא חווה את תהליך היצור של

פחית קוקה קולה כשהוא הפחית ,הוא אומר שזה היה זוועה,אבל למזלו הוא היה עם חברים ששמרו עליו.

מסקלין (מצמח הפיוטה).

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%99%D7%95%D7%98%D7%94

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A1%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%9F

:jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...