הזמנתי חומרה ועכשיו יש בעיה במלאי מה עושים ? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי חומרה ועכשיו יש בעיה במלאי מה עושים ?

mzlbat

Recommended Posts

חתול זקן הוא סוג של טרול חופר, אני בהחלט מרחם עליך שנכנסת לויכוח איתו...

OMG

אני דווקא מרחם על חתול זקן! לא נכנסים לדיון על פנדה עם דנדן, הוא פאנבוי שלהם ולא יסכים עם שום דבר רע או שאינו חיובי שיש למישהו לומר עליהם.

דנדן- רק עכשיו ראיתי את התגובה שלך על ההודעה שלי (עמוד 6 בערך), והתגובה שלי: אתה טועה. קודם כל תפסיק ללקק למנהל של פנדה, אני לא אמרתי שהוא רע ואני לא אמרתי שפנדה הם זבל- אני לא אמרתי שום דבר שלילי מלבד הניסיון האישי שלי איתם (ואל תלמד אותי מה קרה לי, אתה לא יודע אז אל תדבר על זה.). ובנוגע לחלק הראשון- התגובה הקודמת שלי יכלה להיות תשובה לתגובה שלך (בקצרה: מן הסתם שהוא ידאג יותר.. הוא רוצה למשוך לקוחות מכל מקום אפשרי אז הוא דואג שיקבלו שירות טוב, זה לא אומר שהשירות תמיד טוב ולמען האמת זה לא מצביע על יותר מידי בעניין השירות.)

עצה חברית: אולי תפסיק להתחיל כל הודעה ב"קראת בכלל את מה שכתבתי?" ?? ההתנשאות נוזלת מכל הכיוונים, תפסיק לזלזל באנשים.. אתה רוצה להיות פאנבוי? בכיף, אבל תשמור על תרבות דיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דניאל, שוב פעם, אני לא פאנבוי שלהם, פשוט היא החנות הנורמלית היחידה פה בב"ש.

ואין לי בעיה להגן גם על חנויות אחרות כל עוד הן לא IVORY או KSP.

ורק שתדע שאני "מגן" ומגיב כשיש סיבה לכך, עובדה שבדיון השני, לא טרחתי להגן עליהם אפילו פעם אחת, מאחר שהסכמתי שמה שהלך שם לא היה בסדר...

אז אתה לא יכול לומר שאני לא מסכים לשום דבר רע או שאינו חיובי עליהם.

בנוגע להצעה החברית שלך, הייתי מסכים איתך מאוד, בהנחה שאנשים היו קוראים את מה שמגיבים להם, ולא מתעלמים מהנקודות החשובות ביותר.

נראה לך הגיוני שאני אומר למישהו שהכי טוב לקנות X ולא Y בגלל Z והוא יענה לי שעדיף לקנות Y כי L? וזו עוד דוגמא עדינה למה שהלך פה.

אז אין קשר פה לאהדה לחברה מסויימת, יש קשר פה לתרבות דיון, שהצד השני לא מקיים אותה בכלל.

בנוגע למקרה שלך, אולי התבלבלתי בין המקרים, כי אני זוכר שהיה מקרה שביקשת ממני לבדוק משהו בשבילך, בגלל משהו שהיה, והם ביקשו חשבונית או טופס כלשהו, ואז יטפלו בלי בעיות, ולבסוף אמרת לי שלא משנה כי אבא שלך איבד את זה, אז יכול להיות שהיה מקרה אחר שלא הכרתי, ואתה מוזמן לספר אותו פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי לנקוט עמדה ובלי לבחור שום צד, אני מוכרח לציין שבתור צופה מהצד אתה בהחלט פאן בוי שלהם.

בכל מקום שהשם שלהם מוזכר, אני יודע מראש שאתה הולך להגיב ואין מצב שתפספס הזדמנות להגן/לשבח/להמליץ/וכו' עליהם.

לא אומר שזה טוב, ולא אומר שזה רע.

אני רק אומר שזה המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי לנקוט עמדה ובלי לבחור שום צד, אני מוכרח לציין שבתור צופה מהצד אתה בהחלט פאן בוי שלהם.

בכל מקום שהשם שלהם מוזכר, אני יודע מראש שאתה הולך להגיב ואין מצב שתפספס הזדמנות להגן/לשבח/להמליץ/וכו' עליהם.

אני רק אומר שזה המצב.

מעניין למה.. אולי הוא צריך סטטוס עובד של פנדה? :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק אומר שזה המצב.

תוכיח את מה שאמרת בדיון הזה http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=401667.0...

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמוד, אני לא צריך להוכיח כלום לאף אחד.

לא כתבתי פה שום דבר שדורש הוכחה. כתבתי שכצופה מהצד מתקבל הרושם שאתה פאן בוי.

ואתה יודע מה, מה שמצחיק הוא שאפילו בדוגמת הנגד שלך אני דווקא כן יכול לראות שוב דוגמה לזה שאתה פאן בוי.

מה זאת אומרת "תוכיח"? פשוט תסתכל על התגובה שלך שם.. תגובה מספר 5.

אבל שוב, חבל שניכנס סתם לויכוח הזה כי הוא לא רלוונטי.

לא כתבתי פה שום דבר שדורש הוכחה. כתבתי שכצופה מהצד מתקבל הרושם שאתה פאן בוי. אין פה שום דבר שצריך "להוכיח".

אגב,

אחת מהתכונות הבולטות ביותר של "ה-fanboy" הן התכחשות מוחלטת להיותו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה לומר בשביל הייחוס (on the record למי שלא מבין :)) ששוחחתי עם דנדן בעבר לגבי נושא פנדה ונאמר לי מפורשות על ידיו שהוא לא עובד פנדה, אינו קשור אליהם בשום צורה זו או אחרת ולא מקבל מהם שום טובות הנאה תמורת פעילותו בפורום שלנו.

יתרה מזו, גם הוא וגם פנדה יודעים שאם יימצא יום אחד שקיים קשר בין השניים, ולו הקטן והדקיק ביותר, העונשים כלפי שניהם יהיו כבדים ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה לומר בשביל הייחוס (on the record למי שלא מבין :)) ששוחחתי עם דנדן בעבר לגבי נושא פנדה ונאמר לי מפורשות על ידיו שהוא לא עובד פנדה, אינו קשור אליהם בשום צורה זו או אחרת ולא מקבל מהם שום טובות הנאה תמורת פעילותו בפורום שלנו.

יתרה מזו, גם הוא וגם פנדה יודעים שאם יימצא יום אחד שקיים קשר בין השניים, ולו הקטן והדקיק ביותר, העונשים כלפי שניהם יהיו כבדים ביותר.

חבל שאין עובדות בסניף ב"ש של פנדה, לקבל מהן טובות הנאה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני, או שאתה לא מבין מה קרה שם?

אתה הזמנת מוצר שהצפי שלו הוא עד 14 ימי עסקים, הציעו לך מוצר אחר על מנת שתקבל משהו בצפי קצר יותר ולא רצית, עדיין יש לך אופציה לקבל את המוצר שהזמנת בזמן שהם הבטיחו...

ולפי החוק, אם אתה מבטל הזמנה של מוצר לא בעקבות אי קבלת מוצר או פגם, אתה מחוייב לשלם סכום כלשהו על הביטול, וכנראה בגלל זה הציעו זיכוי, על מנת שלא תפסיד כסף.

גם יכול להיות שהמוכר שהציע לך את ההחלפה, לא שם לב בנוגע לאחריות או משהו בסגנון, ובגלל זה הציע ספק אחר במחיר דומה...

הוא לא רק פאנבוי , הוא גם שחצן ומיפולטור ומזכיר לי תהעורכי דין עם כל ההטעיות והתרגילים שלהם

בציטוט רואים שהוא ידע מה קרה ואיזה שיחות היו ביני לבינם" יותר ממני",והכי חמור מזה שהוא רוצה לשכנע אותי במסקנה (המסכנה ) שלו ........

( באמת שגם אני חשבתי שהוא עובד שמה ועושה פרסום למקום העבודה שלו ובדרך מלקק לבוס שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

זמן האספקה הוא 14 ימי עסקים אך מכיוון שיש במלאי שפע של ספקי 500 וואט באותו מחיר, הצענו ללקוח ספק אחר

והדגש הוא על הצענו.

את המסקנה ההגיונית שלי הסקתי מהמשפט הזה.

וההיגיון רק אומר שבמידה ואתה רוצה לבטל עסקה לפני האספקה, החנות יכולה להשתמש בחוק לטובתה.

ובמידה והיו מחליטים לקחת לך דמי ביטול (שתעדכן אותנו אם לקחו לך בסוף או לא) אתה היית הנפגע העיקרי מזה, וכנראה בגלל זה הציעו זיכוי...

כל המסקנות האלה הן מסקנות מתבקשות והגיוניות, ודרך אגב, אני וOLD CAT כתבנו במפורש שאנחנו לא יודעים מה היה שם בסופו של דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

את המסקנה ההגיונית שלי הסקתי מהמשפט הזה.

וההיגיון רק אומר שבמידה ואתה רוצה לבטל עסקה לפני האספקה, החנות יכולה להשתמש בחוק לטובתה.

ובמידה והיו מחליטים לקחת לך דמי ביטול (שתעדכן אותנו אם לקחו לך בסוף או לא) אתה היית הנפגע העיקרי מזה, וכנראה בגלל זה הציעו זיכוי...

כל המסקנות האלה הן מסקנות מתבקשות והגיוניות, ודרך אגב, אני וOLD CAT כתבנו במפורש שאנחנו לא יודעים מה היה שם בסופו של דבר...

לא רוצה לטחון מים אבל גם כן אני הזכרתי שאני לא מפגר או דיסלקט ומבין שמדברים אליי

עוד פעם אני העלתי את הנושא הזה לקבל תשובה ברורה ( אם יכולים לא לעשות החזר כספי ) ולא למטרה אחרת ( פרסום או דבר כזה )

ובגלל שלא היו מניעים נסתרים אני חסכתי מעצמי לכתוב או לספר דברים שמחזקים את הטענה שלי ( אגב אני תמיד משתמש בתוכנת ההקלטה בפלאפון שלי )

עריכה

חחחחחח אפילו הסירו את זה מהאתר שלהם (מה שהזמנתי ולא סיפקו)חחחח ואתה600W נשאר ואפשר לעשות הזמנות אבל הוא לא במלאי (חומר למחשבה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...