פריצה של IPHONE ורמקולים בשבילו - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פריצה של IPHONE ורמקולים בשבילו

TaMiRn2

Recommended Posts

שלום.

אח שלי רוצה לקנות אז רציתי לדעת... הוא חייב לקנותUNLOCKED או שאני יכול לפרוץ בעצמי? כי UNLOCKED עולה 600 ורגיל עולה רק 300

ורציתי גם לדעת איזה רמקולים ב500-400 שקל כדאי לקנות בהתאם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד תלוי איזה גירסא אתה קונה.

אם אתה קונה גרסא 2.2 ומטה ואתה יודע איך לפרוץ, אתה יכול לפרוץ-גם אם אתה לא יודע איך לפרוץ יש הרבה מדריכים איך לפרוץ

אם זה גרסא 2.3 תצטרך לקנות טורבו סים שעולה אני מניח גם מאות שקלים.

UNLOCK אני מניח שזה SIMFREE לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

אח שלי רוצה לקנות אז רציתי לדעת... הוא חייב לקנותUNLOCKED או שאני יכול לפרוץ בעצמי? כי UNLOCKED עולה 600 ורגיל עולה רק 300

ורציתי גם לדעת איזה רמקולים ניידים ב500-400 שקל כדאי לקנות בהתאם....

רגע הוא קונה ב300$ מAT&T?

שיפסיק לחלום... הוא לא יכול לקנות ב300$ כי זה עם התחייבות לשנתיים אז בלי התחייבות זה רק 600$...

אין סיכוי שהוא קונה אחרת תגיד לו שיתחיל לחסוך עוד קצת, מצטער אם אני מבאס אותך אבל אם הייתם קוראים עוד קצת הייתם מבינים, אפל לא פראיירים שימכרו ב1200 שקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

450 דולר תשיג רק *במצב* חדש. משהו שהשתמשו בו כשבוע. חדש לגמרי מהניילון תשיג במינימום של 520 דולר. רכשתי אחד ב 550 דולר לפני זמן מה. כמובן מדובר על משלוח לארה"ב כאשר מישהו מביא לך אותו לארץ. אחרת מכס ובלגן...

פשוט תעקוב אחרי המכירות שנסגרות הכי מהר ותן הצעה מתאימה (שיהיה ברור, רכשתי שניים ככה. אני מדבר מניסיון, אמנם קצר של אייפונים, אבל רכשתי כך חמש מחשבים ניידים ומצלמה.)

לינק לחדשים:

http://cell-phones.shop.ebay.com/items/Cell-Phones-Smartphones__iphone-3G_W0QQConditionZNewQ252CQ2520NeverQ2520OpenedQ2520QQ_catrefZ1QQ_dmptZCellQ5fPhonesQQ_flnZ1QQ_sacatZ3312QQ_scZ1QQ_sopZ1QQ_ssovZ1QQ_trksidZp3286Q2ec0Q2em282

לינק למשומשים, שדורש בדיקה אחד אחד עם יצירת קשר עם המוכר לוודא שמדובר במכשיר במצב טוב:

http://cell-phones.shop.ebay.com/items/Cell-Phones-Smartphones__iphone-3G_W0QQConditionZUsedQQ_catrefZ1QQ_dmptZCellQ5fPhonesQQ_flnZ1QQ_sacatZ3312QQ_scZ1QQ_sopZ1QQ_ssovZ1QQ_trksidZp3286Q2ec0Q2em282

כמובן, יש להיזהר מהגרסא הסינית או הטאיוואנית. בדרך כלל מציינים זאת בפירוש. והכי חשוב: לא לקחת גרסא 2.2.1 עם מודם 2.30.03, שכן אין לו פריצה והוא יפעל רק עם טורבוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה מה שאתה רוצה. אני כאן רק לתקן אותך בטעויות עליהן אתה מבסס את החלטתך: אם מישהו מביא לך את המכשיר, אין סיכוי למכס, ועברית פרוצה תוכל להתקין בעשר שניות בדיוק כמו שאתה מתקין כל תוכנה אחרת. אם אתה רוכש חדש מאיביי, וודאי שיש אחריות.

בקיצור, אם אין לך מושג מה אתה עושה, תרכוש בארץ ככה שתישן רגוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מאיפה הוא מביא ובאמת לא איכפת לי.. אני רק רוצה לדעת אם הוא יוכל להפעיל אותו...

נגיד שמישהו קונה והוא מיועד ל AT&T אני אוכל לפרוץ אותו עם טורבו סים?

באמת שלא איכפת לי לקנות את הטורבו סים הזה... זה רק 150 שקל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שני סוגי פריצה: תוכנתית וחומרתית.

לגבי תוכנתית, אי אפשר לפרוץ מכשיר שעודכן ל 2.2.1 מ ITUNES, כי הוא גם עדכן את גרסת המודם ל 2.30.03 ואין לה פריצה תוכנתית.

לגבי פריצה חומרתית (טורבוסים), יש פריצה לכל המכשירים על גירסאותיהם השונות.

ובקיצור, לא משנה מה הוא יביא, תמיד טורבוסים יכול לפרוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...