OnLive - עתיד משחקי המחשב? - דיון ראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OnLive - עתיד משחקי המחשב? - דיון ראשי

PrefaceAlumni

Recommended Posts

לא, אבל אל תיהיה כלכך קטנוני בסופו של דבר קידוד JPEG2000 נותן יחס של 30 ל1 בדחיסה לפני שמתחילים להופיע ארטיפקטים, קידודי AVC למינהם איכותיים לא פחות, לא חסרים מקודדי תמונה שנותנים קידוד loseless לחלוטין ביחס של 1 ל8 ואפילו מעבר לזה, לא צריך להגזים גם אם תאבד כמה פיקסלים בקידוד אתה לא תשים לב לזה בטח לא ברמה של לפספס משהו חשוב...

ממש לא...

אני לא אומר שביל גייטס הוא לטאה מהחלל החיצון שבאה לנסות לשלוט בנו.

אני רק מניח שזה ישבור את השוק החופשי וירכז את כוחות השוק (ואת רוב, אם לא כל, התכנות) בידי מספר מועט של חברות.

בכל מקרה ההתקדמות הטכנולוגית מצביעה לכיוון של חישוב מבוזר ולא מרוכז, בניגוד למה שאמרת.

ע"ע מנוע החיפוש של גוגל, המעבר לריבוי ליבות וכן הלאה...

ואולי פה אנחנו כבר סוטים מעט מהנושא המרכזי.

אז בנוגע למוצר הספציפי, אני גם לא רואה מצב בעתיד הקרוב שבו מהירות האינטרנט תשתווה למהירות התקשורת בין המחשב האישי לבין ממשק המשתמש, דווקא להיפך, אני רואה איך הממשק יהפוך להיות יותר ויותר מתוחכם ויידרוש מהירות גבוהה יותר.

כמה שמהירות האינטרנט תגבר אני חושב שהיא לא תעמוד בקצב שינוי הממשק, כמו שעברנו לעבוד ברזולוציות גבוהות יותר ולערוצי סאונד מרובים, יהיו עוד שינויים.

מישהו אמר VR ?

יכול להיות שהכיוון הזה ייתפתח במקביל, אבל אני לא רואה אותו משתלט, אני רואה את השחקנים של העתיד מסתכלים על CRYSIS כמו שאני ואתה מסתכלים היום על משחקי קונסולה ישנים סטייל SNES.

אתה פשוט חיי בסרט נכון?

כיום אתה כבר נתון בחסד של מספר מועט של חברות, אם מחר אינטל וAMD מחליטות לגבות מחיר של 10,000 דולר על כל מעבד מה תעשה?

או מה קורה אם NVIDIA וAMD מחליטות לעשות את אותו הדבר לליבות הגראפיות שהן משווקות?

מה קורה אם מחר MS משנה את הEULA של מערכת ההפעלה שלך ככה שתחייב אותך לשבת על קונוס תנועה בזמן שאתה עובד?

תקח היום עשרה מחשבים ולא יהיה בינהם שום הבדל, כל החלקים הורכבו באחד מ2 מפעלים ללא תלות באיזה חברה הדביקה את השם שלה על המוצר הסופי...

תפסיק לחיות בסרט, חברה שמספק שרות יודעת בדיוק מה המחיר שלקוחות שלה יהיו מוכנים לספוג, במיוחד כאשר מדובר בשרות שבקלות אפשר להקים אליו תחרות כל אחד יכול להרים DATACENTER היום עם כסף, אף אחד לא יכול לבוא ולפתוח מתחרה לאינטל סתם כי בא לו.

וגוגל זאת דוגמא לביזור? תגיד לי מה בדיוק מבוזר בחברה שמספקת את כל השרותים שלה online? מידע, מפות, מסמכים, אימייל, ובעתיד גם NOS? שלא נדבר על כל שאר השרותים כמו Windows Live, ועוד מיליון דברים אחרים שמספקים פלטפורמה מתקדמת בכל מקום בעולם ללא תלות כמעט בטרמינל שממנו ניגשים לשרות הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

H.264 מיועד לדחוס טבעיים עם טקסטורות יחסית חלקות, סרט של משחק ברזולוציה גבוהה לא יראה טוב בדחיסה כזאת. מה גם שהרבה מהדחיסה מתבססת על מציאת אזורים דומים ב-frames קודמים ועתידיים כאשר עושים panning לתמונה (כמו שקורה הרבה פעמים בסרטים). במשחקי הדחיסה תהיה פחות טובה בצורה משמעותית. אני מניח שהם היו צריכים להמציא דחיסה חדשה שמיועדת ספציפית לסוג הזה של מדיה.

מה שמצחיק אבל זה שהרבה סוגים של דחיסות Lossy מתבססות על זריקת מקדמים של תדרים גבוהים בתמונה, מה שהופך את התמונה להיות יותר חלקה - מישהו אמר Anti-Aliasing?

קראתי קצת על זה עכשיו, אז לפי האמור גם דחיסת JPEG שהוזכרה קודם לא טובה פה(לא בגרסאה הנפוצה ולא ב Wavelet), לא כן?

בנוסף מכיוון שמדובר על כיווץ בזמן אמת ודרישה לזמן תגובה טוב ואי אפשר לעשות קיבוץ על רצפים של פרימים אלא PER FRAME

לכן 1:15 יהיה אולי במקרה הכי הכי טוב שאתם מסתכלים על השמים ואין עננים ...

כך שבחישוב מחדש 1280X720@60 עם יחס דחיסה של 1:8 (בעזרת השם), אנחנו נקבל 7Mbit לשניה

וזה בלי SOUND בלי רוחב הפס שההתקשרות עצמה תיקח בלי שכלום וכבר הגענו למשהו שספקי התשתית בארץ בקושי יכולים לספק ל5% מהאכלוסיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמפספסים פה עוד עניין

אני מאמין שיהיה לחץ ענק מחברות יצור החומרה בעולם

ברגע שמשתמשים ביתיים לא יצטרכו לקנות חומרה, החברות האלו יפשטו את הרגל

כמה כבר אפשר למכור חומרה בשביל כמה שרתים?

אני מאמין שהחברות הללו ישימו רגל לפרוייקט הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שיש להם את הדרך שלהם. אלו הרבה חברות ויש להם הרבה כסף, ובמיוחד כאשר זו מלחמה לחיים ומוות שלהם כפי שאני רואה זאת

אני מאמין שהם ימצאו דרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמפספסים פה עוד עניין

אני מאמין שיהיה לחץ ענק מחברות יצור החומרה בעולם

ברגע שמשתמשים ביתיים לא יצטרכו לקנות חומרה, החברות האלו יפשטו את הרגל

כמה כבר אפשר למכור חומרה בשביל כמה שרתים?

אני מאמין שהחברות הללו ישימו רגל לפרוייקט הזה

אחוזי הרווח בשוק הגבוה הרבה יותר גבוהים מאשר השוק הבייתי, לייצר לא עולה יותר מאשר לייצר CORE2 רגיל ההפרשים בתמחור הם עצומים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול לעבוד טוב כל עוד התשתיות הם ברמה גבוהה.

את הנתונים אפשר לשדר כמעט במהירות האור.

זה דבר מעולה בשביל MEGA CITIES ששם יש כמויות גדולות של אנשים על כל קילומטר רבוע.

לא חובה לעשות מרכז ארצי או אפילו מרכז יחיד לעיר, אפשר להקים שרתים נוספים באיזורים שבהם יש כדאיות כלכלית.

שרת במרכז העיר יוכל להאציל משתמשים לשרתים קטנים יותר שנמצאים באיזורים פחות עמוסים בשביל משחקים שאינם דורשים תגובות מהירות במיוחד.

וכך נוצר מצב שמאפשר לשפר זמני תגובה ללקוחות בלי לאבד את מודל הכדאיות הכלכלית שהרעיון נבנה עליו.

הודעה למעקב.

אני רואה מספר מסוים של אנשים שעושים את זה לאחרונה.

אולי זה הזמן לומר שיש כפתור "ליידע" שנמצא ממש ליד "שלח תגובה" שמשיג את אותה מטרה רק בלי הספאם המיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התכוון ש ATI וNVIDIA לא שם כרגע. אני חושב שהם יגלו שהשוק הזה רווחי מאד מהר...

לא בטוח, קודם כל הם יצטרכו חומרה יעודית, אחרת שרת אחד לאותו מספר אנשים כמו מספר כרטיסי המסך שיכנסו לתוכו = FAIL

אז הם יצטרכו חומרה יעודית + הקמת חוות זה אומר קניה של חומרה מרוכזת באלפי יחידות ואני מנחש שהתחלופה תיהיה נמוכה יותר מאשר בשוק הפרטי

מעבר לזה הם יצטרכו למצוא יצרני משחקים שיעבדו איתם אותה בעיה כמו לWII שיצרנים גדולים פשוט לא משקיעים בה כלא משתלם להם

ובסוף שאת עניין העלויות העקיפות כמו חשמל לחווה ולקרור שיעלו להם המון.

אז אולמות משחקים זה אפשרי, אבל לא מה שמדברים פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה מספר מסוים של אנשים שעושים את זה לאחרונה.

אולי זה הזמן לומר שיש כפתור "ליידע" שנמצא ממש ליד "שלח תגובה" שמשיג את אותה מטרה רק בלי הספאם המיותר.

]

כשמשתמשים בכפתור זה סתם מציק ושולח הודעה למייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...