צעדת הדגלים באום אל פאחם - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעדת הדגלים באום אל פאחם

IG

Recommended Posts

הבעיה שלך היא שאתה מסתכל על בוש אחרי כהונה של 8 שנים ועל ביבי לפני הכהונה שלו.

ביבי יעשה לנו את מה שבוש עשה לארה"ב, אותו מצע, אותם אינטרסים, אותן הצהרות, אותם חוטים שנמשכים מאחרוי הקלעים.

אני דווקא חושב שציפי יכלה להיות אופציה מאד מעניינת אם היא הייתה במפלגה נורמאלית עם מצע אמיתי ולא קקמייקא מצוץ מהאצבע (קדימה).

וסתם שתדע בזמנו בדיוק ככה הגיבו על גולדה וגם בגין נחשב לסוג של כבשה שחורה (במיוחד בזמן המגעית עם מצרים)

אחד הפיספוסים של המדינה הזאת זה פרס.

פוליטיקאי מבריק וכל המדינה זרקה עליו זין. חבל.

גולדה הייתה הרבה יותר תאכלס מציפי והBS שלה...

פרס לא מפוספס... פרס במשך שנים חי בבועה של ה"מזרח תיכון חדש" ולא הבין עד כמה עראפת משתין עלינו... אם כבר מפוספס זה רבין, שעד כמה שאני "הכרתי" אותו דרך כל מה שקראתי עליו, הוא הייה מוחק את עזה אחרי הפיגועים של 96'...

לבגין הייה רקורד של איזה 60 שנה של אידאולוגיה... לא בדיוק זונה פוליטית כמו רוב הח"כים היום...

אני חושב שהמפלגה שצריכה להיות הכי משפיעה בתקופה הזו זה ביתינו. אחרי ששוללים את האזרחות של כל החלאות והפרזיטים, ומפסיקים לשלם להם ביטוח לאומי, יהייה פתאום הרבה מאוד כסף לכל השאר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 206
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גולדה הייתה הרבה יותר תאכלס מציפי והBS שלה...

פרס לא מפוספס... פרס במשך שנים חי בבועה של ה"מזרח תיכון חדש" ולא הבין עד כמה עראפת משתין עלינו... אם כבר מפוספס זה רבין, שעד כמה שאני "הכרתי" אותו דרך כל מה שקראתי עליו, הוא הייה מוחק את עזה אחרי הפיגועים של 96'...

לבגין הייה רקורד של איזה 60 שנה של אידאולוגיה... לא בדיוק זונה פוליטית כמו רוב הח"כים היום...

אני חושב שהמפלגה שצריכה להיות הכי משפיעה בתקופה הזו זה ביתינו. אחרי ששוללים את האזרחות של כל החלאות והפרזיטים, ומפסיקים לשלם להם ביטוח לאומי, יהייה פתאום הרבה מאוד כסף לכל השאר..

אתה שוכח שאז גם הייתה הרבה הרבה יותר צנזורה וכמעט כל התקשורת הייתה בידיי הממשלה.. ככה פורסם מה שהם רצו שיפורסם ולא פורס מה שהם לא רצו שיפורסם.

פרס הוא אחד הפוליטיקאים היחידים בישראל שאני באמת מאמין לו ואני תומך בו בכל דרכו. איש יקר ומבריק.

כנראה פספסתי, אולי תאיר את עיני?

מבחינה כלכלית ביביהוא שמרן קלאסי.

מה זה אומר?

המטרה שלו זה להעלות את המדד ולא את התל"ג או שניהם.

המטרה שלו זה חיזוק הבנקים התאגידים והתעשיות ולא חיזוק האזרח.

על הזין שלי בנק חזק ועל הזין שלי תאגיד חזק.

מה זה עוזר לי לך או לכל אחד אחר (כל עוד הוא לא הבעלים או חבר דירקטריון) שהבנק חזק?

אני רוצה אזרח חזק. אזרח בעל כח קנייה!

ברגע שיש לך אזרח עם כח קניה התאגידים והבנקים יתחזקו מעצמם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה כלכלית ביביהוא שמרן קלאסי. אתה לא יודע מה זה "שמרן קלאסי"

מה זה אומר?

המטרה שלו זה להעלות את המדד ולא את התל"ג או שניהם. משפט חסר משמעות, איך שר אוצר מעלה מדד?

המטרה שלו זה חיזוק הבנקים התאגידים והתעשיות ולא חיזוק האזרח. והוא חיזק את הבנקים ע"י רפורמת בכר :lol:

...

אני רוצה אזרח חזק. אזרח בעל כח קנייה! אם אתה רוצה כח קנייה צריך להוריד מכסים ומיסים אחרים, לא?

באמת אסופת שטויות, ההבנה שלך בכלכלה דומה להבנה שלי בחקלאות (לא קיימת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון הידע שלי בכלכלה הוא בסיסי

מה שביבי עשה עם רפורמת בכר זה פשות לעצור שחיתות ברמה לאומית.

ביבי שיפר את רמת המחייה של האלפיון העליון, לא שלי ושלך.

אם אתה רוצה כח קניה אתה צריך להפסיק לעקוץ מס הכנסה כמו פסיכי, אתה צריך פיקוח ממשלתי על מוצרים (שרובו הוסר ע"י ביבי) ואתה צריך להפסיק לסבסד את השקעות האלפיון העליון אלא להיפך להפעיל עליהן מיסוי אגרסיבי. אבל מה קורה בפועל... הוא בחיים לא יעשה את זה. כל תפקיד שביבי עשה הוא רק שיקר ודפק את המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקורה בפועל הוא שהעשירון העליון משלם 50% מס הכנסה. אם תפעיל מיסוי אגרסיבי על השקעות, אתה תראה שהן יירדו מאוד מהר בצורה חדה והמשק ייכנס למיתון הרבה יותר קשה ממה שהוא עכשיו. אבל העיקר שתוכל להמשיך לזרוק ססמאות לאוויר (אזרח חזק!!!1אחד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות כולנו (גם אני) עברנו שטיפת מח מרקסיסטית מגיל אפס.

אם אתה רוצה כח קניה אתה צריך להפסיק לעקוץ מס הכנסה כמו פסיכי, מס הכנסה עוקץ אותנו אתה צריך פיקוח ממשלתי על מוצרים (שרובו הוסר ע"י ביבי) ואתה צריך להפסיק לסבסד את השקעות האלפיון העליון אלא להיפך להפעיל עליהן מיסוי אגרסיבי. אבל מה קורה בפועל... הוא בחיים לא יעשה את זה. כל תפקיד שביבי עשה הוא רק שיקר ודפק את המדינה.

פיקוח ממשלתי על מוצרים. רעיון מצויין! היה כבר פעם בישראל פיקוח על כל המוצרים

http://www.kav.org.il/pages/show/?id=99

אם שיעור המס גבוה יותר מדי, הממשלה מקבלת פחות מיסים

ושיעור המס בישראל הרבה יותר מדי גבוה. מה שגם גורם לאותם אנשים לקחת את עצמם, המפעלים וההון שלהם למקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה הייתה שהממשלה צריכה להפסיק לעקוץ מס הכנסה מאיתנו.

בכלל המיסוי על ההכנסות בישראל הוא מטומטם. עד 5500 ש"ח לפי דעתי לא צריך להיות מס הכנסה, ביטוח לאומי כן, ביטוח כן אבל לא מס הכנסה

אני נמצא במדרגת מס של 40 ומשהו אחוז ואני רחוק מלהיות עשיר. בגלל המיסוי המפגר פה מעמד הביינים בישראל חלש לעומת אירופה/ארה"ב

כל מדרגות המס צריכות לקבל באמפ למעלה

עוד דוגמא למיסוי מפגר:

מיסוי על (נראה לכם שהוא הוגן)

דרך לממשלה להכניס סכומי עתק?

ליגליזציה של קנאביס

בפיקוח, בהשגחה צמודה.

גם המיסוי יכניס לקופת המדינה וגם התיירות שהסיפור הזה ימשוך תכניס לא מעט לקופת המדינה.

יאללה קופטש לכנסת :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי מעוניין לשלם 50% אחוז מהמיסים - כמובן שאדרוש הכנסה בהתאם .

ביבי לא טוב לכלכלה בכלל ולכלכלה של מדינת בפרט אבל הוא יציב בתאוריות שלו אני נגד הישום של התאוריות האלו שלו אבל בעלי ההון , הם בעד והמשק עצמו אוהב יציבות ( למרות שזו יציבות בדרך למטה - חחח , מהירות הנפילה היא קבוע ) המדיניות שלו בכללי היא לתת כסף למי שיש לו .

מבחינה מעשית הוא הקציב מעל שלוש מילירד שח' לקצבאות הילדים דבר אשר נעשה בלחץ ש"ס דבר שמעביר כסף אל השכבות המוחלשות דבר שמעודד את הצמיחה מלמטה - אני בעד .[br]פורסם בתאריך: 25.03.2009 בשעה 13:45:01

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאפילו להכי ימניים מביניינו ברור כי אין לצעדה כל מטרה מלבד ליצור פרובוקציה ובכל זאת, זאת זכותם הלגיטימית. אבל אל תטעו את עצמכם אין פה שום מטרה נעלה. מה שפעילי הימין עושים זה בערך כמו לעשות דונאטס תוך כדי אכילת דונאטס ביום כיפור במאה שערים, לגיטימי אבל מסריח.

איזו אנלוגיה נפלאה! לא יכולתי לנסח את זה יותר מדויק!

הרי ברור שלהכין אוכל ריחני ביותר ולאכול ואתו מול אנשים צמים חלשים ורעבים, זה בדיוק אותו דבר כמו לצעוד עם דגלי המדינה בעיר ערבית בישראל, שהכנסת תושביה מבוססת ברובה על נדיבותם של משלמי המסים בארץ...

ואגב, אם להתעלם מהחצי-סרקסטיות שבמה שכתבתי - העניין הוא, וזה בעצם מה שפעילי הימין ניסו להציף לפני השטח, שעבור חלק נכבד מהתושבים שם מדובר באמת בפרובוקציה בסדר גודל זהה. כלומר, עבורם להניף דגל של המדינה שמאכילה אותם בעיר שלהם, זה כמו עבורנו, למשל, להניף דגל של אויבים בהפגנה של סטודנטים ערבים באוניברסיטת חיפה.

אני אנסה לנסח את הדברים בצורה יותר מדויקת, כי אנשים מקובעים עם אנטי-אוטומטי לכל דבר שנובע מהימין (לא שאני רומז על מישהו מסוים, אבל יש כאן גם כאלה) נוטים לקשיי הבנה בנושאים כאלה.

עבור חלק נכבד מהמפגינים הערבים נגד התהלוכה, מדינת היא דבר נוראי שחייבים לעקור מהשורש - זה כמובן, לא סותר מציצה של העורקים הכלכליים של המדינה, כל עוד היא קיימת.

ודבר נוסף, שקשור (כמו בהרבה מקרים) לצביעות של הערבים ושל אנשי השמאל.

אם אנשי השמאל היו רוצים "להוציא את העוקץ" מההפגנה הזאת, אם הם באמת מאמינים שמה שגרם לתסיסה זה העובדה שמדובר באנשי ימין קיצוני ספציפית - היו צריכים לקבוע הפגנה משלהם באום אל פאחם (ביום אחר, כמובן) בה הם יצעדו עם דגלי וישירו שירים בעברית (גם שירים שמאלניים למכביר, העיקר בעברית, בשביל הפואנטה), ובתיאום עם האוכלוסיה המקומית, הערבים יבואו ויחלקו להם פרחים ובקלאוות וישירו איתם, כמחווה של שלום.

יש סיבה אחת מרכזית שהם לא יעשו דבר כזה (שמבחינת "להוכיח את טענתם" ו"לקדם את הרוחות לשלום" - זה מעשה שיקדם אותם משמעותית).

הסיבה היא, שככל הנראה, אם הם לא יירצחו על ידי ערבים, לכל הפחות המהומה (הזהה בגודלה) שייצרו הערבים שם, רק תחזק את תוצאות התהלוכה של אנשי הימין.

אגב, אני לא מאמין שהסיבה שהם לא עושים את זה היא כי הם לא חשבו על זה - יש הרבה אנשי שמאל קיצוני שהם אנשים מבריקים ויצירתיים, כשזה קשור בלהלחם במדינה.

הסיבה היחידה שאני מסוגל לחשוב עליה, למה הם לא עושים משהו כזה, היא כי איפשהו בתת-מודע הם יודעים שאנשי הימין צודקים, אבל הם לא אוהבים את המצב הזה, ומעדיפים לחיות בעולם דמיוני שכזה, ובו המצב הוא לא באמת כזה, והערבים רוצים שלום בכל מאודם.

נדמה לי שאפשר לחיות במצב כזה אך ורק אם התת-מודע איכשהו מונע הסתבכויות כמו זאת המוצעת...

לא כתבת איפשהו שאתה שמאלני?

כי זה בדיוק מה שליברמן אומר ::)

בניגוד למה שהתקשורת והשמאל הקיצוני מנסים להעביר לנו - ביתנו אינה מפלגת ימין קיצונית. היא בקושי מפלגת ימין - היא מפלגה שהקו המנחה של המצע שלה הוא פשוט צדק - אכן, בלי שום קשר לגזע, מין, או נטיה פוליטית...

אתה מתעלם בתמימותך מפרט מאד לא שולי, הצועדים הם אנשים הימין הקיצוני והגזעני ולא סתם אנשים ללא שיוך פוליטי עם דגלי .

כמו שכבר כתבתי - אני קורא לך לעלות לרגל, ללא שיוך פוליטי, או עם שיוך שמאלני קיצוני, ככל שתבחר, לאום אל-פאחם, עם דגל ישראל.

תנסה לחצות את העיר, אני מהמר שלא תישאר חי (אבל לפחות תתפכח רגע לפני שתמות...).

אתם מבלבלים הרבה מאד פעמים בין שמאלנים לבין אידיוטים יפי נפש.

:lol:

שורה תחתונה זה לא עיניין ודאי. כלומר אי אפשר לצאת מנקודת הנחה שכל מי שנשבע אימונים לדגל הוא נאמן למדינה.

אני אישית חושב שה"נאמנות" היא משהו לא כל כך מדיד.

מצד שני, אנשים שיעשו שירות לאומי בתשלום אפסי (כמו חיילים או משרתים בשירות לאומי היום) במשך 3 שנים, במקום לבנות את החיים שלהם - בדרך הם יוכלו לספוג אהבה למדינה, או לאזרחיה האחרים שאינם ערבים.

מה שזה יגרום זה לחייב אותם (את אלה שתהיה להם אזרחות) לצאת מהבועה החמולתית שלהם, ולהשתלב בחברה - וזה, בעצם, הקטע הכי חשוב.

וכמובן, מי שלא רוצה להשתלב - לא יצביע לאחמד טיבי...

אתה בחיים לא תראה הוצאה לפועל נכנסת לכפר ערבי כי זה יהיה פאקינג לצעוד לקבר לא מסומן.

:lol:

רגע... למה אני צוחק??? זה די עצוב, לא...? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי צריך להוריד את המס הכנסה על העשירון העליון, ולהוריד להם את הברוטו כדי שהנטו יהייה לפחות כמו עכשו (או מתחת לזה), ואז להעלות משכורות לפועלים\ להוריד עמלות\ מחירים עם הכסף ש"מתפנה"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...