עדיין בתול - חייב לצאת מזה - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדיין בתול - חייב לצאת מזה

AZO

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא כל בחורה היא בהכרח כזאת, אבל יצא לי להכיר מספר לא קטן של בחורות שהן כן כאלה, גם יצא לי להכיר לא אישית בחורות כאלה, פשוט כנסו לפורום של האוניברסיטה שלי, ותגלו מה הולך בבן גוריון חחח.

דנדן, אתה פשוט מכליל סטריאוטיפים או התנסויות שלך על כלל האוכלוסייה. יכולת לומר למשל שאתה לא מעוניין לקיים קשר עם בחורות חסרות בטחון, פגיעות או טפשות וזה היה כולל בתוכו גם את אותן הבחורות שמקיימות יחסי מין עם גברים רבים + הן טפשות/ חסרות בטחון וכו'. במקום זאת, הכללת את התכונה הזו על כל (או רוב) מי שבוחרת לקיים יחסי מין. האמת היא שסביר שמה שמפריע לך זה קיום יחסי המין עצמו ולא הצידוקין מאחורי זה. למה זה מפריע לך? אני לא מתיימרת להכיר אותך אבל הסיבה היא בדר"כ רגשית ולא ראציונלית. זה לגיטימי כמובן, רק לא משהו שניתן להתווכח עליו.

יש גברים ששוכבים עם נשים רבות, בגלל חוסר בטחון, חוסר יכולת התקשרות, ובגלל פחד ממחוייבות.

יש גם גברים שעושים זאת, כי הם מעריכים פחות את המין השני, ועושים את זה רק כי זה נותן להם הנאה, זה יותר זול מזונה, ויותר כיף מלהפעיל את היד.

בסופו של דבר, הם מורידים את המין השני, לרמה הנמוכה משל זונה.

אני באמת חושבת שהכוונות שלך כאן הן לא סקסיסטיות באופן מודע אבל הדברים שאתה אומר בהחלט כאלה. אתה מייחס צידוקים שונים למעשים זהים שמבוססים על הבדלי ג'נדר בלבד.

דווקא היום זה בדיוק הפוך, רוב האוכלוסיה לא חושבת ככה, ובגלל זה קשה למצוא בחורה מהדור הישן.

יש הבדל בין מה שאנשים עושים למה שהם חושבים. גם אם היום הרבה מאד אנשים מקיימים יחסי מין מחוץ למסגרות של מערכת יחסים, חלק נכבד עדיין בהחלט מחזיקים בדעות קדומות לגבי אנשים (ובמיוחד נשים) ששוכבים עם מספר גדול של בני זוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דנדן, אתה פשוט מכליל סטריאוטיפים או התנסויות שלך על כלל האוכלוסייה. יכולת לומר למשל שאתה לא מעוניין לקיים קשר עם בחורות חסרות בטחון, פגיעות או טפשות וזה היה כולל בתוכו גם את אותן הבחורות שמקיימות יחסי מין עם גברים רבים + הן טפשות/ חסרות בטחון וכו'. במקום זאת, הכללת את התכונה הזו על כל (או רוב) מי שבוחרת לקיים יחסי מין. האמת היא שסביר שמה שמפריע לך זה קיום יחסי המין עצמו ולא הצידוקין מאחורי זה. למה זה מפריע לך? אני לא מתיימרת להכיר אותך אבל הסיבה היא בדר"כ רגשית ולא ראציונלית. זה לגיטימי כמובן, רק לא משהו שניתן להתווכח עליו.

אין לי בעיה עם בחורות חסרות ניסיון, או פגיעות (עם טיפשות כן יש לי בעיה).

יש לי בעיה עם אנשים שלא יודעים להתמודד עם קשיים בחיים מבלי לבצע מעשים שאינם בהכרח לטובתם.

הסיבה הריגשית והכן ראציונלית היא הרבה יותר רחבה מרק הנושא הזה, ואין טעם לפתח אותו כאן.

כפי שציינת, אינך מכירה אותי, אז הנושא הזה בעייתי :P

(סיכמנו כבר שאת צריכה חויה מתקנת לא? :lol:)

יש הבדל בין מה שאנשים עושים למה שהם חושבים. גם אם היום הרבה מאד אנשים מקיימים יחסי מין מחוץ למסגרות של מערכת יחסים, חלק נכבד עדיין בהחלט מחזיקים בדעות קדומות לגבי אנשים (ובמיוחד נשים) ששוכבים עם מספר גדול של בני זוג.

יש תמיד הבדל בין מה שאנשים עושים למה שהם חושבים, במיוחד בחתכי גיל מסויימים, באזורי מחייה שונים, ובמסגרות אוכלוסיה שונות.

לפי מה שאני רואה בקרב הסטודנטים, הפתיחות המינית חורגת מכל גבולות ההיגיון...

אין לי בעיה שיחגגו, אבל כפי שאמרתי קודם, אני לא ארצה לחגוג איתם... זוהי דעתי האישית, מי שמכבד אותה אחלה, ומי שלא שיחגוג עם מי שבא לו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שופטת אף אחד בנוגע לבחירות שלו או שלה, פשוט דיברתי אל הבחור שפתח את הנושא שפחד כמעט כבר שמשהו לא בסדר איתו

ושהוא עדין לא שכב עם אף אחת... רק ציינתי את העובדה שלא כזה נורא לא לשכב עם מישהי\ו גם אם מלאו לך 18...

אני פשוט חושבת שהפעם הראשונה לא חייבת להיות מיוחדת אבל אנשים צריכים לשכב עם האדם שהם אוהבים ולא אחרי זה להתחרט על המעשה... זה הכל

אני אישית הרגשתי הכי נוח בעולם לשכב עם חבר שלי, ולכן אין לי חרטות מכל סוג ואני מאושרת מההחלטה שלי.

כן דןדן, כנראה אני שייכת לדור היישן יחסית ואין לי שום בעיה להיות שייכת אליו :)

מקווה שיש עוד כמוני בעולם או לפחות בארץ עדיין...

כי באמת היום אני רואה בנות 13-14 ששוכבות רק בשביל להגיד "עשיתי את זה!" ולדעתי זה פשוט מגעיל....

מקווה שהבחור יפנים את מה שרשמו פה ויבין שזה לא נורא כל כך להיות בתול! גם זה יגיע בסוף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן דןדן, כנראה אני שייכת לדור היישן יחסית ואין לי שום בעיה להיות שייכת אליו :)

מקווה שיש עוד כמוני בעולם או לפחות בארץ עדיין...

כי באמת היום אני רואה בנות 13-14 ששוכבות רק בשביל להגיד "עשיתי את זה!" ולדעתי זה פשוט מגעיל....

אני יודע שאנחנו שייכים לדור הזה, וגם אני אמרתי שחבל שאין הרבה כאלה נוספים.

ודרך אגב, אם את כבר יודעת שקוראים לי דן, אז למה לכתוב דןדן? :P במיוחד כשזה עיוות של הכינוי ושל השם שלי.

מקווה שהחבור יפנים את מה שרשמו פה ויבין שזה לא נורא כל כך להיות בתול! גם זה ידיע בסוף!

באיזה שפה זה? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאנחנו שייכים לדור הזה, וגם אני אמרתי שחבל שאין הרבה כאלה נוספים.

ודרך אגב, אם את כבר יודעת שקוראים לי דן, אז למה לכתוב דןדן? :P במיוחד כשזה עיוות של הכינוי ושל השם שלי.

באיזה שפה זה? :lol:

(תיקנתי את השטויות שכתבתי למעלה... חחח, אני כותבת עיוור :))

אני רושמת רק כינויים, כי אולי יש פה עוד כמה דנים ? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם בחורות חסרות ניסיון, או פגיעות (עם טיפשות כן יש לי בעיה).

יש לי בעיה עם אנשים שלא יודעים להתמודד עם קשיים בחיים מבלי לבצע מעשים שאינם בהכרח לטובתם.

אתה שוב הכללה גסה וקובע שכל בחורה ששוכבת עם גברים רבים, עושה את זה כי יש לה קשיים בחיים והיא לא מסוגלת להתמודד איתם.

מה שtgolin ואני מנסים להסביר לך, זה שאתה שבוי בסטראוטיפ הפרימיטיבי שבחורה ששוכבת עם הרבה גברים לא עושה את זה מרצונה החופשי והמפוכח.

אפשר לנסח את זה ככה - בני "הדור הישן" כפי שאתה מגדיר את עצמך, רואים בבחורה את אובייקט A, זה ש'נותן', ולכן הוא צריך להגן על מה שיש לו, ו'לתת' רק לאחר שקילת כל האופציות, ובחירת בן הזוג המתאים ביותר עבורו. כמובן שהוא לא יכל לעשות את זה במהלך היכרות של מספר שעות במסיבה, ולכן יש צורך במערכת יחסים ארוכה ויציבה.

הגבר הוא אובייקט B, זה ש'לוקח'. הוא צריך לנסות 'לקחת' כמה שיותר, ולכן אם הצליח 'לקחת' מבחורה על בסיס הכרות שיטחית עד אפסית, היא בעצם לא בסדר.

מה שאתה לא מצליח להבין, זה שהיום הרבה מאד בחורות עברו להיות אובייקט B. יש להן ביטחון עצמי, אין להן שום קשיים בחיים, והן לא טיפשות. הן סה"כ רוצות להנות מסקס מזדמן עם בני זוג רבים, ואין להן כוח לכל המשחק המטופש הזה שנקרא מערכת יחסים.

אתה יכול להיות רגוע, הכל בסדר איתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוב הכללה גסה וקובע שכל בחורה ששוכבת עם גברים רבים, עושה את זה כי יש לה קשיים בחיים והיא לא מסוגלת להתמודד איתם.

מה שtgolin ואני מנסים להסביר לך, זה שאתה שבוי בסטראוטיפ הפרימיטיבי שבחורה ששוכבת עם הרבה גברים לא עושה את זה מרצונה החופשי והמפוכח.

אפשר לנסח את זה ככה - בני "הדור הישן" כפי שאתה מגדיר את עצמך, רואים בבחורה את אובייקט A, זה ש'נותן', ולכן הוא צריך להגן על מה שיש לו, ו'לתת' רק לאחר שקילת כל האופציות, ובחירת בן הזוג המתאים ביותר עבורו. כמובן שהוא לא יכל לעשות את זה במהלך היכרות של מספר שעות במסיבה, ולכן יש צורך במערכת יחסים ארוכה ויציבה.

הגבר הוא אובייקט B, זה ש'לוקח'. הוא צריך לנסות 'לקחת' כמה שיותר, ולכן אם הצליח 'לקחת' מבחורה על בסיס הכרות שיטחית עד אפסית, היא בעצם לא בסדר.

מה שאתה לא מצליח להבין, זה שהיום הרבה מאד בחורות עברו להיות אובייקט B. יש להן ביטחון עצמי, אין להן שום קשיים בחיים, והן לא טיפשות. הן סה"כ רוצות להנות מסקס מזדמן עם בני זוג רבים, ואין להן כוח לכל המשחק המטופש הזה שנקרא מערכת יחסים.

אתה יכול להיות רגוע, הכל בסדר איתן.

ואתה אומר שמערכות יחסים הם דבר מטופש תתבגר :s07:[br]פורסם בתאריך: 23.03.2009 בשעה 14:12:26

ואתה אומר שמערכות יחסים הן דבר מטופש שיהיה לך רק בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה אומר שמערכות יחסים הם דבר מטופש תתבגר :s07:[br]פורסם בתאריך: 23.03.2009 בשעה 14:12:26

ללא ספק, סתרת את כל דברי במשפט מחץ אחד. ישר כוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את בת 200 במקרה?

אולי הגיל ההתחלתי משתנה בהתאם לתקופה ולסביבה (זמן ומקום) אבל:

יש אנשים ויש אנשים, ו-"בנות 13-14 ששוכבות רק בשביל להגיד "עשיתי את זה!""- זה לא רק היום, זה כך כבר הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את בת 200 במקרה?

אולי הגיל ההתחלתי משתנה בהתאם לתקופה ולסביבה (זמן ומקום) אבל:

יש אנשים ויש אנשים, ו-"בנות 13-14 ששוכבות רק בשביל להגיד "עשיתי את זה!""- זה לא רק היום, זה כך כבר הרבה זמן.

זה שאני לא שוכבת בגיל 14 או עם כל דבר שזז זה אומר שאני בת 200?? מה קשור??? בן כמה אתה??? 12???

ברור שזה כל כך הרבה זמן, נתתי דוגמא למשהו שלדעתי מגעיל ושאמור להראות לפותח הנושא שכל אחד עושה את זה בגילאים שונים

בין אם הוא מוכן ובין אם לא, ככה שאין מה להתבייש בעובדה שהוא עדיין בתול בגיל 18.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...