עדיין בתול - חייב לצאת מזה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדיין בתול - חייב לצאת מזה

AZO

Recommended Posts

יש לך עוד איזה איזה שנה שנתיים עד שיתחילו להדביק לך את "ספק הומו" :lol: כרגע הוא סתם מעופף ככה. סתם...

אחד החברים הכי טובים שלי מהתיכון, יהיה בן 25 במאי, בן אדם, עם לוק של דוגמן, איפה שלא תשים אותו, תמיד מקבל את המבטים של כל הבנות בסביבה, וככה זה כבר מהתיכון! הקטע, זה שעם כל זה, מעולם לא הייתה לו מערכת יחסים שהגיעה מבחינה םזיזית למעבר לרמה של קצת מיזמוזים, ועד עכשיו, הבנאדם בתול! וכבר יצא לי לראות בנות אשכרה זורקות את עצמן עליו, עד כיתה יא' חשבנו שהוא סנוב, אחרי זה כשהויתורים שהוא היה עושה הלכו ונהיו מטורפים יותר, "ספק הומו" נכנס למשוואה, ועד היום, אנחנו לא יודעים אם מדובר בבחור גאה או בבחור הכי ביישן / לוזר אי פעם. נשאר לנו רק להמשיך לנסות להכיר אותו לכל בחורה שאנחנו פוגשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יפה שאתה יודע את זה

והכי טוב זקנה , היא חושבת שזה יכול להיות המספר האחרון שהיא מקבלת בחיים שלה - אז היא נותנת את הנשמה . :smile1:

היי, אני גר קרוב :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאם תצא למועדונים לא תמצא יותר מהזבל הרגיל שיש לך בבית צפר. :)

לול זאת פעם ראשונה שאני רואה מישהו משלב בין בצפר לבית ספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי לב אם הייתה פה נקודת מבט מבת... אז אולי אני ראשונה

אני חושבת שאתה בכלל לא צריך להתפשר! להפך אני חושבת שאתה צריך לחכות ולשכב עם מישהי רק שאתה מרגיש מוכן

וששניכם אוהבים אחד את השני, אני חושבת שזה דבר שלאורך מספר השנים האחרונות אנשים לוקחים אותו כדבר מובן מאליו, פשוט, חסר חשיבות וכך הלאה

אני חושבת שזה דבר מאוד משמעותי שזוג חווה ביחד וזה מקרב אנשים, אני באמת חושבת שאין לך מה לדאוג, ושזה יגיע אתה תדע וכמובן תרצה לשכב

עם אותה בחורה אתה תרגיש הכי מלך בעולם...

אני למשל הייתי בתולה עד גיל 19 (וגם חבר שלי) וזה היה מדהים בעיני ששנינו חיכינו לאחד\לאחת! אתה לא חושב? ובגלל זה , זה היה מדהים!

אני לא חושבת שאתה צריך לקפוץ עכשיו על כל בת שתראה או תציע לך לשכב איתה, לפי דעתי לשכב עם מישהו\מישהי זה לא סתם ולכן זה צריך לבוא מתוך אהבה, כבוד, מחויבות ולא חשוב פחות מכל זה - מוכנות!

אני חושבת שהיום בכלל הבנות לא עושות חשבון כל כך ושוכבות חופשי עם מי שבא להן, עזוב את העניין של המחלות, שלזה אני בכלל לא נכנסת, זה סיפור ארוך משלעצמו... אני יותר מדברת על עניין הזוגיות, אנשים היום שוכבים חופשי כאילו זה לא שווה כלום והפעם הראשונה תהייה שוב ושוב, אז לא, אנשים חייבים להבין שפעם ראשונה יש רק פעם אחת! וזה צריך לבוא מהלב ושתהייה שלם עם ההחלטה, וכמובן שלם עם אותה בחורה שבחרת ושאתה אוהב

אז אני מקווה שתעשה את מה שאתה חושב לנכון, וזה שאנשים "יצחקו" על זה שאתה עוד מעט מסיים תיכון ואתה עדיין בטול, זה ממש מטופש ואני מקווה שתהייה מספיק בוגר להבליג את השטויות שלהם ולעבור הלאה...

מקווה שקצת עזרתי :)

מורן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לול זאת פעם ראשונה שאני רואה מישהו משלב בין בצפר לבית ספר.

אז תמיד יש פעם ראשונה,

תכיר.[br]פורסם בתאריך: 22.03.2009 בשעה 19:49:10

לא שמתי לב אם הייתה פה נקודת מבט מבת... אז אולי אני ראשונה

אני חושבת שאתה בכלל לא צריך להתפשר! להפך אני חושבת שאתה צריך לחכות ולשכב עם מישהי רק שאתה מרגיש מוכן

וששניכם אוהבים אחד את השני, אני חושבת שזה דבר שלאורך מספר השנים האחרונות אנשים לוקחים אותו כדבר מובן מאליו, פשוט, חסר חשיבות וכך הלאה

אני חושבת שזה דבר מאוד משמעותי שזוג חווה ביחד וזה מקרב אנשים, אני באמת חושבת שאין לך מה לדאוג, ושזה יגיע אתה תדע וכמובן תרצה לשכב

עם אותה בחורה אתה תרגיש הכי מלך בעולם...

אני למשל הייתי בתולה עד גיל 19 (וגם חבר שלי) וזה היה מדהים בעיני ששנינו חיכינו לאחד\לאחת! אתה לא חושב? ובגלל זה , זה היה מדהים!

אני לא חושבת שאתה צריך לקפוץ עכשיו על כל בת שתראה או תציע לך לשכב איתה, לפי דעתי לשכב עם מישהו\מישהי זה לא סתם ולכן זה צריך לבוא מתוך אהבה, כבוד, מחויבות ולא חשוב פחות מכל זה - מוכנות!

אני חושבת שהיום בכלל הבנות לא עושות חשבון כל כך ושוכבות חופשי עם מי שבא להן, עזוב את העניין של המחלות, שלזה אני בכלל לא נכנסת, זה סיפור ארוך משלעצמו... אני יותר מדברת על עניין הזוגיות, אנשים היום שוכבים חופשי כאילו זה לא שווה כלום והפעם הראשונה תהייה שוב ושוב, אז לא, אנשים חייבים להבין שפעם ראשונה יש רק פעם אחת! וזה צריך לבוא מהלב ושתהייה שלם עם ההחלטה, וכמובן שלם עם אותה בחורה שבחרת ושאתה אוהב

אז אני מקווה שתעשה את מה שאתה חושב לנכון, וזה שאנשים "יצחקו" על זה שאתה עוד מעט מסיים תיכון ואתה עדיין בטול, זה ממש מטופש ואני מקווה שתהייה מספיק בוגר להבליג את השטויות שלהם ולעבור הלאה...

מקווה שקצת עזרתי :)

מורן

אל תשכחי את פקטור ההנאה...

שבישביל להנות אני לא רוצה חברה שלוש שנים לא להשבע לה אמונים ולא לחכות לגיל המיוחל.

בנות שנהנות מסקס + בנים שנהנים מסקס = סקס פרוע כל הלילה בלי התחייבות לשלוש שנים לחברה!

כוס עמק הבנות האלה זה כמו חברת תאמינו לי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

moranesher הייתה כבר נקודת מבט של בת, אבל כנראה שהיא סבלה מאוד בפעם הראשונה, ולכן התגובה שלה הייתה הפוכה משלך...

אני מסכים עם כל מילה שלך, (את בטוחה שזה לא היה כשהיית בת 18? :P), אין כמו לעשות את הפעם הראשונה עם בחורה שאוהבים ורוצים באמת לעשות את המעשה הזה איתה.

כיום הבחורות שוכבות כמעט עם כל אחד, בלי יותר מידי חשבון, דבר שגורם לזונות להיות חכמות יותר, כי לפחות הן לוקחות כסף.

אבל אין מה לעשות, היכן שיש בנות כאלה יש בנים כאלה, והדור הזה רק גדל יותר ויותר, אני לא אתפלא אם נשמע גם בארץ על ילדים בני 13 שהפכו להיות הורים.

מורן, כנראה שאני ואת שייכים לדור הישן והאיכותי יותר, חבל ששאר הבחורות מהדור שלנו לא שומרות על עצמן כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

moranesher הייתה כבר נקודת מבט של בת, אבל כנראה שהיא סבלה מאוד בפעם הראשונה, ולכן התגובה שלה הייתה הפוכה משלך...

לא, זו לא הסיבה.

הסיבה שאני חושבת שלשכב עם בני זוג גם אם לא מאוהבים בהם זה לחלוטין הגיוני היא בעיקר כי אני רואה בסקס פעילות מהנה בפני עצמה ואני לא רואה בפעם הראשונה איזשהו מאורע טקסי שדורש התייחסות מיוחדת.

כהערת צד, אכן אנשים רבים לא נהנים מהפעם הראשונה שלהם מסיבות מובנות ולדעתי מערכת הערכים המועברת לבני נוער כיום בונה מגדלים של ציפיות על משהו שפשוט לא צפוי לענות עליהן. זו כאמור רק הערת צד פונקציונאלית ולא הסיבה העיקרית שאני מעודדת פתיחות מינית.

אני לא דוחקת באנשים לשכב עם אחרים אם הם לא מרגישים "מוכנים" או מעוניינים, אני פשוט לא מסכימה עם הקביעה הערכית הנפוצה כי יש משהו פחות או בלתי ראוי בלשכב עם אדם מסיבות כמו רצון לאבד את הבתולים ולהוריד את הלחץ הנפשי בנושא או סתם כיף פשוט.

כיום הבחורות שוכבות כמעט עם כל אחד, בלי יותר מידי חשבון, דבר שגורם לזונות להיות חכמות יותר, כי לפחות הן לוקחות כסף.

אבל אין מה לעשות, היכן שיש בנות כאלה יש בנים כאלה, והדור הזה רק גדל יותר ויותר, אני לא אתפלא אם נשמע גם בארץ על ילדים בני 13 שהפכו להיות הורים.

מורן, כנראה שאני ואת שייכים לדור הישן והאיכותי יותר, חבל ששאר הבחורות מהדור שלנו לא שומרות על עצמן כל כך.

אין דבר יותר "איכותי" באנשים שלא מקיימים יחסי מין. קיום יחסי מין משמש להתרבות (שאנחנו לא עוסקים בה כעת) או להנאה. אני לא שופטת איש בנוגע לכיצד הוא מפיק את ההנאה שלו (כל עוד זה לא פוגע באחרים) ואני מצפה שאף אחד לא ישפוט אותי לגבי הדרכים בהן אני בוחרת להפיק הנאה, זה עניין של טעם. יש שנהנים מיחסי מין בקשר זוגי אוהב בלבד ויש שנהנים מלשכב עם 13 אנשים שונים כל שבוע, שניהם לגיטימיים והגיוניים לחלוטין.

בנוסף, אני מוצאת את ההתייחסות שלך לנושא סקסיסטית ולמרבה הצער יש נשים רבות שמחזקות את התפיסה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זו ממש לא הסיבה.

הסיבה שאני חושבת שלשכב עם בני זוג גם אם לא מאוהבים בהם זה לחלוטין הגיוני היא בעיקר כי אני רואה בסקס פעילות מהנה בפני עצמה ואני לא רואה בפעם הראשונה איזשהו מאורע טקסי שדורש התייחסות מיוחדת. כהערת צד, אכן אנשים רבים לא נהנים מהפעם הראשונה שלהם מסיבות מובנות ולדעתי מערכת הערכים המועברת לבני נוער כיום בונה מגדלים של ציפיות על משהו שפשוט לא צפוי לענות עליהן.

לא צריך אירוע טקסי, אבל מצד שני, יש מספר אנשים לא קטן, בנים ובנות, שבסופו של דבר מתאכזבים שעשו את הפעם הראשונה עם סתם מישהו/י...

צריך לקחת את זה גם בחשבון, וכמובן, סקס אחרי קשר מורכב המלא אהבה, לא משנה עד כמה יהיה גרוע, עדיין הוא יהיה הרבה יותר טוב מאשר סקס בינוני ומטה עם סתם מישהי.

גם אל תשכחי, שלא משנה כמה ניסיון יש לצד השני, לא תמיד הצד השני יידע מה את רוצה ומה את לא רוצה, ולכן הסקס בקשר אמיתי הרבה יותר טוב, כיפי ואיכותי.

אין דבר יותר "איכותי" באנשים שלא מקיימים יחסי מין. קיום יחסי מין משמש להתרבות (שאנחנו לא עוסקים בה כעת) או להנאה. אני לא שופטת איש בנוגע לכיצד הוא מפיק את ההנאה שלו (כל עוד זה לא פוגע באחרים) ואני מצפה שאף אחד לא ישפוט אותי לגבי הדרכים בהן אני בוחרת להפיק הנאה, זה עניין של טעם. יש שנהנים מיחסי מין בקשר זוגי אוהב בלבד ויש שנהנים מלשכב עם 13 אנשים שונים כל שבוע, שניהם לגיטימיים והגיוניים לחלוטין.

בנוסף, אני מוצאת את ההתייחסות שלך לנושא סקסיסטית ולמרבה הצער יש נשים רבות שמחזקות את התפיסה הזו.

בחורה שלא מכבדת את עצמה, חושבת שיעריכו אותה ויאהבו אותה רק אם היא תתן לכל בן זוג שיש לה, אם בחורה שבמצב פגיע, ובוחרת לשכב עם כל מי שמסביבה ואחר כך היא תסבול/תפגע/תתאכזב מזה, כן פחות "איכותית" כי היא לא שוקלת את הצעדים והמעשים שלה בהתאם, כלומר היא בחורה לא בהכרח מספיק חכמה בשביל לצאת ממצבים שונים בחיים ללא פגע.

וכמובן בחורה שאוהבת סטוצ'ים, רק בשביל להרגיש את ה... בפנים (אחרי הכל יש פה קטינים), כנראה לא בהכרח יודעת מה זה סקס אמיתי וכיפי... כי הכי תלוי כאן במזל שלה, אם היא תיפול על שגל טוב או לא טוב.

וכמובן בחירה שלה לעשות מה שהיא רוצה, אני אישית לא הייתי יוצר קשר אינטימי עם בחורה כזאת, כי מבחינתי אוטומטית משהו פגום בה, והיא לא תוכל ליצור בהכרח קשר אינטימי ברמה הנדרשת ממני.

אין לך מה להתייחס לכל מה שאני אומר פה בצורה סקסיסטית, כי אני לא מעריך גברים שמתנהגים ככה...

כל מה שאני אומר כאן נועד לשני המינים (חוץ מאיפה שמוגדרת שם הנטייה שלי, שהיא כמובן לנשים :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך אירוע טקסי' date=' אבל מצד שני, יש מספר אנשים לא קטן, בנים ובנות, שבסופו של דבר מתאכזבים שעשו את הפעם הראשונה עם סתם מישהו/י...

צריך לקחת את זה גם בחשבון, וכמובן, סקס אחרי קשר מורכב המלא אהבה, לא משנה עד כמה יהיה גרוע, עדיין הוא יהיה הרבה יותר טוב מאשר סקס בינוני ומטה עם סתם מישהי.

גם אל תשכחי, שלא משנה כמה ניסיון יש לצד השני, לא תמיד הצד השני יידע מה את רוצה ומה את לא רוצה, ולכן הסקס בקשר אמיתי הרבה יותר טוב, כיפי ואיכותי.

בחורה שלא מכבדת את עצמה, חושבת שיעריכו אותה ויאהבו אותה רק אם היא תתן לכל בן זוג שיש לה, אם בחורה שבמצב פגיע, ובוחרת לשכב עם כל מי שמסביבה ואחר כך היא תסבול/תפגע/תתאכזב מזה, כן פחות "איכותית" כי היא לא שוקלת את הצעדים והמעשים שלה בהתאם, כלומר היא בחורה לא בהכרח מספיק חכמה בשביל לצאת ממצבים שונים בחיים ללא פגע.

וכמובן בחורה שאוהבת סטוצ'ים, רק בשביל להרגיש את ה... בפנים (אחרי הכל יש פה קטינים), כנראה לא בהכרח יודעת מה זה סקס אמיתי וכיפי... כי הכי תלוי כאן במזל שלה, אם היא תיפול על שגל טוב או לא טוב.

וכמובן בחירה שלה לעשות מה שהיא רוצה, אני אישית לא הייתי יוצר קשר אינטימי עם בחורה כזאת, כי מבחינתי אוטומטית משהו פגום בה, והיא לא תוכל ליצור בהכרח קשר אינטימי ברמה הנדרשת ממני.

אין לך מה להתייחס לכל מה שאני אומר פה בצורה סקסיסטית, כי אני לא מעריך גברים שמתנהגים ככה...

כל מה שאני אומר כאן נועד לשני המינים (חוץ מאיפה שמוגדרת שם הנטייה שלי, שהיא כמובן לנשים :))

[/quote']

אבל אתה החלטת מראש שכל בחורה ששוכבת עם בני זוג רבים לא מכבדת את עצמה, עושה את זה מחוסר בטחון, לא שוקלת את המעשים שלה. ולאן היא לא איכותית. אבל אולי אותה בחורה נמצאת בהכרה מלאה בנוגע לפעולות שלה, והחליטה שההנאה שהיא מפיקה מהן עולה על השלילי (אם בכלל קיים כזה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך אירוע טקסי, אבל מצד שני, יש מספר אנשים לא קטן, בנים ובנות, שבסופו של דבר מתאכזבים שעשו את הפעם הראשונה עם סתם מישהו/י...

כפי שאמרתי, זה עניין של טעם. יש הנהנים מסקס מזדמן ויש שאינם נהנים מזה. אין טעם להתווכח מה יותר "טוב". בנוסף, העובדה שכבר שכבת עם מישהו אחר בעבר לא מבטלת מההנאה שתפיק עם כל בן זוג עתידי מסוג אחר.

פסקה עמוסה לעייפה בדעות קדומות. מה בדיוק גורם לך לחשוב שמישהי (או מישהו כדבריך) ששוכבת עם אנשים רבים עושה זאת כי אינה מכבדת את עצמה או כי היא פגיעה. האם שקלת את העובדה שהיא פשוט אינה שבויה באינדוקטרינציה מסוג זה. אולי היא פשוט נהנית מהדברים הללו ועושה זאת בצורה שקולה לחלוטין?

אגב, אתה טוען שהג'נדר כאן אינו נושא מרכזי אבל אני תוהה האם היית טוען שכל גבר ששוכב עם נשים רבות עושה זאת מכיוון שהוא פגיע ואינו חכם מספיק.

שוב, עניין של טעם. מה בדיוק מפריע לך אם מישהו נהנה מסגנון סקס שונה מהסגנון ממנו אתה מפיק הנאה? "שגל טוב" או "סקס כיפי" הן הגדרות סובייקטיביות ולכל אחד העדפותיו.

וזה, למרבה הצער, המצב עם חלק נכבד מהאוכלוסייה. דעות קדומות וצרות מוחין בקשר למיניות ובמיוחד למיניות נשים. כמות האנשים שבן הזוג שלי שכב איתם לפני לא מגדירה אותו או את תכונות האופי שלו מעבר לרמה של סטריאוטיפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה החלטת מראש שכל בחורה ששוכבת עם בני זוג רבים לא מכבדת את עצמה, עושה את זה מחוסר בטחון, לא שוקלת את המעשים שלה. ולאן היא לא איכותית. אבל אולי אותה בחורה נמצאת בהכרה מלאה בנוגע לפעולות שלה, והחליטה שההנאה שהיא מפיקה מהן עולה על השלילי (אם בכלל קיים כזה)?

פסקה עמוסה לעייפה בדעות קדומות. מה בדיוק גורם לך לחשוב שמישהי (או מישהו כדבריך) ששוכבת עם אנשים רבים עושה זאת כי אינה מכבדת את עצמה או כי היא פגיעה. האם שקלת את העובדה שהיא פשוט אינה שבויה באינדוקטרינציה מסוג זה. אולי היא פשוט נהנית מהדברים הללו ועושה זאת בצורה שקולה לחלוטין?

לא כל בחורה היא בהכרח כזאת, אבל יצא לי להכיר מספר לא קטן של בחורות שהן כן כאלה, גם יצא לי להכיר לא אישית בחורות כאלה, פשוט כנסו לפורום של האוניברסיטה שלי, ותגלו מה הולך בבן גוריון חחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...