עדיין בתול - חייב לצאת מזה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדיין בתול - חייב לצאת מזה

AZO

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לי במצב שלך לא אמורה להיות בעיה כלשהיא.

קח יוזמה, תיזום זה חשוב.

לא בעיה היום.

ילדים בגיל 15 כבר לא בתולים.

וזה גם לא סוף העולם שאתה עדיין בתול בגיל הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד, להיות בתול בגיל שלך זה לא חריג בכלל (ואל תאמין לשטויות שכולם מסביבך מספרים לך, יש בתולים רבים בגיל 18). מהבחינה הזו אתה לא צריך להלחץ.

מצד שני, אני חושבת שבהחלט יש עודף היסטריה סביב הלחץ על בני נוער לקיים יחסי מין עם האדם "הנכון" בפעם הראשונה. אני מכירה מעט מאד אנשים (ובמיוחד מעט מאד נשים) שחוו סקס טוב בפעם הראשונה שלהם.

אני לא אומרת שתקפוץ על כל בחורה פנויה באיזור גם אם אתה שונא אותה ולא נמשך אליה, אני אומרת שזה רק סקס בסך הכל. לא צריך לעשות מזה סיפור כלכך גדול והיא לא צריכה להיות אהבת חייך. זו חווית למידה, תגמור עם זה ותוכל להתחיל להנות מזה במקום להיות לחוץ בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד, להיות בתול בגיל שלך זה לא חריג בכלל (ואל תאמין לשטויות שכולם מסביבך מספרים לך, יש בתולים רבים בגיל 18). מהבחינה הזו אתה לא צריך להלחץ.

מצד שני, אני חושבת שבהחלט יש עודף היסטריה סביב הלחץ על בני נוער לקיים יחסי מין עם האדם "הנכון" בפעם הראשונה. אני מכירה מעט מאד אנשים (ובמיוחד מעט מאד נשים) שחוו סקס טוב בפעם הראשונה שלהם.

אני לא אומרת שתקפוץ על כל בחורה פנויה באיזור גם אם אתה שונא אותה ולא נמשך אליה, אני אומרת שזה רק סקס בסך הכל. לא צריך לעשות מזה סיפור כלכך גדול והיא לא צריכה להיות אהבת חייך. זו חווית למידה, תגמור עם זה ותוכל להתחיל להנות מזה במקום להיות לחוץ בנושא.

מסכים איתה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות - שגל כשיש לך את ההיזדמנות , מכווערת ? יפה ? יש לה מה שאתה צריך , אתה בתול , למי אתה מחכה ? לא נמאס לך רק לדמיין איך זה ? - זה הרבה יותר טוב בשניים , וחוץ מיזה - תקע ויפתח לך המזל , קודם כל בגלל שאתה תבין את הערך של הבנות ואחר בגלל שיהיה לך ריח של שגלן דבר שמושך עוד נקבות לנסות ולראות מה ההיא מצאה בך ( הן בטוח יתאכזבו , אבל מה איכפת לך - חחחח ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, אם יש ארבע בחורות שרוצות אותך, אתה מוטרד מזה שאתה בתול, ואתה עדיין לא עושה את הסיפתח עם אחת מהן, אתה ללא ספק רוכב על אופניים בלי מושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הסיפור לא הבנתי,אני חגגתי גיל 18 במועדון חשפנות ולקינוח יגאל אלון שני מספרים,נפתחו האופקים ומאז הכל תקין.

WTF ביגאל אלון יש רק רוסיות זקנות יא סוטה :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...