Battlefield Heroes - כל הפרטים כאן - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Heroes - כל הפרטים כאן

HuGeMouTh

Recommended Posts

^^^

כמו שההודעה אומרת, החיבור בארץ לא משהו אין מה לעשות עם זה חוץ מלחפש ספקית טובה (גם ניראה לי שאין).

מי רוצה בטא-קיא בחינם? יש לי פנוי....

תשלחו לי הודעות בפרטי...[br]פורסם בתאריך: 29.03.2009 בשעה 22:54:59

אני אשלח לבנאדם שחיכה ממש הרבה זמן ולא קיבל בטא-קיא.

כדי לוודאות זאת, הוא צריך לשלוח לי פרופיל שלו באתר הרשמי.

ל maximskv מגיע CD KEY, הייתי מביא לו אבל הוא הגיב מאוחר ונתתי את שלי לאנשים אחרים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 204
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל פעם שאני מנסה להוריד את הבטא מהאתר, ההורדה נעצרת בקובץ server.zip וקופץ חלון שאומר שיש בעיה בהורדה.

מישהו יודע איך אפשר לפתור את זה?

כנ"ל , זה נורא מתסכל מישהו הצליח לעשות משהו בקשר לזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יש לך?

באיזה פתחת את המשחק?

נ.ב.

לא כל כך קשור אבל תזכרו להכין דמות לפני שאתם מנסים להיכנס ;) ויכול להיות שאם זה חשבון חדש יעבור איזה יום לפני שתוכלו להיכנס :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה הSNIPER הזה? כמה פעמים אני צריך לירות במישהו בשביל להרוג אותו???????? מזה הטמטום הזה שצריך לירות פעמיים בראש ואין HOLD BREATH! אין פאקינג באלאנס! החברה עם הקלאס ASSAULT מזרגגים את כולם בזמן ששני הקלאסים האחרים סובלים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להרוג בפגיעה אחת עם הסניפר. כל הזמן הורגים אותי ככה :pissed:

לא יודע למה אתה מרגיש שאין איזון, שיחקתי עם שלושת הקלאסים ורק עם ה SNIPER לא הצלחתי (אבל תמיד הייתי גרוע בזה :P).

למה צריך HOLD BREATH? זה לא כמו במשחקים אחרים שאתה כל הזמן זז מהנשימות של הדמות :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להרוג בפגיעה אחת עם הסניפר. כל הזמן הורגים אותי ככה :pissed:

לא יודע למה אתה מרגיש שאין איזון, שיחקתי עם שלושת הקלאסים ורק עם ה SNIPER לא הצלחתי (אבל תמיד הייתי גרוע בזה :P).

למה צריך HOLD BREATH? זה לא כמו במשחקים אחרים שאתה כל הזמן זז מהנשימות של הדמות :screwy:

אני רגיל ליהיות צלף, COD4 ,COD2, CS וגם TF2 אני צלף ופה הכוונת זזה כמו תחת של דוגמנית בזמן הליכה... אני משחרר במישהו 4-5 כדורים עד שלבסוף יוצא ליפגוע בראש... עכשיו ניסיתי לשחק עם הSUPPORT או איך שלא קוראים לקלאס האמצעי, קניתי בזוקה, עליתי על גגה של הכנסיים וסיימתי עם SCORE של 12-0...

אנשים לא קולטים מאיפה נופלים עליהם פגזים... היו צריכים לקרוא לקלאס "ARTILRTY SUPPORT".... אגב רק לי יש לאגים עם הטנקים? למשל באו עלי 2 טנקים אז הצלחתי להרוס טנק אחד ונישאר לי בידיוק 1 AP של הטנק אז הטנק השני שנישאר ירא בי פגז, אני נסעתי קצת ויריתי בו פגז הוא התפוצץ ואז הטנק שלי ניזכר :lol:

ככה זה קורה תמיד יש איזה 10 שניות שהטנק ממשיך לתפקד אחרי שהוא כמעט מת....

נ.ב.-

מישהו יודע איך לקבל יותר VP וHP??? צריך יותר SCORE או יותר KILLS? או שבכלל צריך להתפלל לאלוהים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...