Battlefield Heroes - כל הפרטים כאן - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Heroes - כל הפרטים כאן

HuGeMouTh

Recommended Posts

DICE נאצים באמא שלי , למי שהיה את הLZMA DATA ERROR , במקום לתקן את זה שינו לבעיה את השם מופיע באותו מקום ERROR אם הסבר אחר , נשבע לכם אני מת לשחק 2 חברים שלי אומרים לי אחלה משחק ואני אם המחשב הכי חדש וטוב לא יכול לשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 204
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חפצים חדשים - והרבה.

מחיקת כל המשתמשים ובנייה מחדש.

ועוד כמה אפשרויות.

שכחת לציין שהם אומרים שסידרו גם הרבה מהבאגים ופתחו את החנות של המשחק(5 אירו ל700 BF).

מדהים אותי איך חברות משחקים דוחות כל דבר לרגע האחרון, בהתחלה אמרו 4 שעות וזה התארך ליום שלם, אחרי זה אמרו שהשרתים קרסו כי הם לא ציפו כזה עומס(אז למה ציפיתם בדיוק כשאמרתם לכולם שבשעה X יתחיל השלב האחרון של הבטא ויהיה עידכון ענק?!), אחרי זה אמרו שהשחזור יקח כל הלילה ופוף בבוקר המשחק עדיין לא עובד ולבסוף בערב הם אומרים שהם מבצעים בדיקות עומס אחרונות על השרתים וככל הנראה שהשרתים יעלו מחר בבוקר.

במקום לחשוב צעד אחד קדימה ולדאוג לבצע את כל הבדיקות ולוודא שכל התוצאות נכונות כדי שלא יהיה בלאגן הם באים בגישה של "מה שיהיה יהיה". המינימום זה לומר כמה זמן זה באמת יקח לכם, לא למשוך את השחקנים משעה לשעה.

אפילו עדיפים בקטע הזה, הם לפחות לא אומרים זמן עד שהם בטוחים לחלוטין שהכל יהיה טיפ טופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת לציין שהם אומרים שסידרו גם הרבה מהבאגים ופתחו את החנות של המשחק(5 אירו ל700 BF).

מדהים אותי איך חברות משחקים דוחות כל דבר לרגע האחרון, בהתחלה אמרו 4 שעות וזה התארך ליום שלם, אחרי זה אמרו שהשרתים קרסו כי הם לא ציפו כזה עומס(אז למה ציפיתם בדיוק כשאמרתם לכולם שבשעה X יתחיל השלב האחרון של הבטא ויהיה עידכון ענק?!), אחרי זה אמרו שהשחזור יקח כל הלילה ופוף בבוקר המשחק עדיין לא עובד ולבסוף בערב הם אומרים שהם מבצעים בדיקות עומס אחרונות על השרתים וככל הנראה שהשרתים יעלו מחר בבוקר.

במקום לחשוב צעד אחד קדימה ולדאוג לבצע את כל הבדיקות ולוודא שכל התוצאות נכונות כדי שלא יהיה בלאגן הם באים בגישה של "מה שיהיה יהיה". המינימום זה לומר כמה זמן זה באמת יקח לכם, לא למשוך את השחקנים משעה לשעה.

אפילו עדיפים בקטע הזה, הם לפחות לא אומרים זמן עד שהם בטוחים לחלוטין שהכל יהיה טיפ טופ.

כה... במקום לרשום 72 שעות הם רשמו 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי רוצה בטא-קיא בחינם? יש לי פנוי....

תשלחו לי הודעות בפרטי...[br]פורסם בתאריך: 29.03.2009 בשעה 22:54:59

אני אשלח לבנאדם שחיכה ממש הרבה זמן ולא קיבל בטא-קיא.

כדי לוודאות זאת, הוא צריך לשלוח לי פרופיל שלו באתר הרשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...