Battlefield Heroes - כל הפרטים כאן - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Heroes - כל הפרטים כאן

HuGeMouTh

Recommended Posts

battlefield_heroes_logo_clear.png?w=256&h=256

שם המשחק: Heroes

סוג משחק : online 3rd person shooter

מחיר: חינם.

מפתחת: DICE

מפיצה: EA (אין כל כך הפצה במיקרה הזה).

מידע נוסף: Heroes הוצג לראשונה לפני כשנתיים לאחרונה הם עברו ל OPEN BETA ואין יותר צורך ב CD KEY.

המשחק מבוסס בעלילתו על הסיפור של מלחמת העולם השניה אבל DICE בחרו להציג אותו בצורה הומוריסתית יותרץ במקום מלחמת העולם השניה הנוראית מוצד מצב של 2 גושים שנלחמים על מיקום האולפידה, ה NATIONAL ARMY (שלבושם מזכיר בצורה מחשידה את הנאצים) ו ROYAL ARMY (שמזכירים בלבוש שלהם את ארה"ב למרות שהם לא קשורים כל כך למלחמה באירופה).

תמונות:

27851_normal.jpg

2252907739_4ab001f6e6.jpg

battlefield_heroes_screen_5_png_jpgcopy-640x.jpg

אתר המשחק: http://www.battlefield-heroes.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 204
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתור שחקן של bf2142 ושחקן של 2 אני חייב להגיד ששמתי לב לקמה בעייות ב 2142 ולכן לא משחקים בו בצורה שמשחקים ב 2 או בכל שאר משחקיי הסידרה .

המשחק קצת בהתחלה (לא כמו 2 שהכול באווירה טרופית או מידברית ומוארת).

והנשקים עתידניים .

אין מטוס .

נכון שאני היתגברתי על כל עלו ואני נהנה יותר מ 2142 מ 2 אבל רוב השחקנים לא מצליחים להיתחבר לאווירה שם .

לכן לדעתי משחק כמו bf heroes הוא משחק מעולה אם אווירה מעולה והוא משלב את כל הטוב של כל הסדרות במשהוא קליל ונחמד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מסכים עם bf2142 [אני גם התחברתי אליו יותר]

bf heroes אני לא אשחק [לא יכול לשחק בכזה מצוייר] אבל נכון משהו קליל לעביר איתו תזמן, נחכה שיצא Bad Company 2

אתה משחק עדיין ב-bf2142 מה השם? להכניס אותך לרשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנ'ה EA האלה לא רציניים..עוד לא ראיתי כזאת חרא של חברה..

*מזל* שהמשחק לא נראה בדיוק כמו TF2..הם באמת חייבים להתעלק על כל רעיון חדש או מקורי שיש בעולם המשחקים? אין להם אפילו טיפה רעיונות משלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני קיבלתי 4. אחד נדפק יחד עם המשתמש EA הישן שלי, אחד אני משתמש בו ועוד 2 שכרגע אני נפרד מהם (אני רשום עוד מה BETA הראשונה, רק את הפגום קיבלתי אז) :smile1:

לאלה שביקשו, אם קיבלתם הודעה פרטית ממני עם CD KEY והסבר אז תהנו אם לא אז סליחה :P, אם קיבלתם ואתם לא הולכים לשחק אז אתם אנשים מאוד רעים :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מסכים עם bf2142 [אני גם התחברתי אליו יותר]

bf heroes אני לא אשחק [לא יכול לשחק בכזה מצוייר] אבל נכון משהו קליל לעביר איתו תזמן, נחכה שיצא Bad Company 2

אתה משחק עדיין ב-bf2142 מה השם? להכניס אותך לרשימה.

אני כרגע בהפסקה בגלל כמה בעיות אם הווינדוס והמשחק (אני לא אפרט) אבל ברגע שאני יפרמט אני ידבר איתך סבבה .

וmugemouth אתה מלךךךךךךךךךך ;D ;D ;D ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:pissed: ניסיתי להרשם שוב לביטא כדי לנסות לקבל סידיקי, וגיליתי ששוב הם מחקו לי את החשבון!

זאת כבר הפעם השנייה שהם מוחקים לי את החשבון בלי התראה ובלי כלום!! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שזה קצת יותר מסובך ממה שחשבתי בהתחלה...

החשבון בEA קיים, אבל בחלק מהפעמים האתר של EA מזהה לי את השם משתמש-ססמא/אימייל ונותן להתחבר, ובפעמים אחרות הוא לא מזהה ולא נותן להתחבר.

באתר של BFH בכלל לא מזהה לי כלום למרות שזה משתמש באותו החשבון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...