במה אתם עובדים וכמה אתם מרוויחים? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במה אתם עובדים וכמה אתם מרוויחים?

H.I.V

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה שזה אולי מפריע לך- בעיה שלך ידידי.

אני יכול גם להכניס 20 אלף שקל [הוספת שעות]אבל שוב לפי דעתי אדם לא צריך להרוג את עצמו כל היום רק כסף כסף שהרי אם אין ברכה חבל על הזמן, אני מכיר אנשים שמרווחים טוב אבל ההוצאות שיש להם בחודש על וכו'.. וכו'.. עדיף להרוויח 5000 שח עם ברכה.

אנשים מסתכלים על ההכנסה אבל מה ההוצאות? הרוב תלוי בראש

למה אתה מכניס לי מלים לפה? מתי אמרתי או רמזתי שזה מפריע לי או שאני בכלל מייחס לכך איזושהי חשיבות?

ב"ללטוש עיניים" התכוונתי למשהו בסגנון הזה:

רוני יה נקניק Smiley ספר קצת איך הגעת לזה ...

מה כבר יכול להיות חסוי ?

באיזה תחום אתה עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנאי מחשבים פרטי

100-150 פירמוט

30-70 עבודות פשוטות (אנטי וירוס,עדקונים,תיקונים,ועוד)

30 לשעה של שיעור מחשבים(לזקנים)

ומוכר מחשבים

בממוצע כל יום 120 שקל בחודש 3000+-

אני מחזיק אותו ועוד חודש נגמר מלווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אכול קנאה פה.

אני צריך עבודה בדחיפות... עבודה לטווח של שנה, יש לי ניסיון במלצרות בעיקר וקצת מכירות.

עבודה באזור פ"ת, ת"א וכאלה...

אני מחפש המון בעיתונים ולא מוצא משהו מתאים, בגלל שאני סטודנט אני צריך מעסיק קצת גמיש...

אם אתם שמעתם/ראיתם או אנערף, תודיעו לי בפרטי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מכניס לי מלים לפה? מתי אמרתי או רמזתי שזה מפריע לי או שאני בכלל מייחס לכך איזושהי חשיבות?

"והוא מרוויח הרבה, הרבה יותר מ 12K ש"ח בחודש נטו".

יש אנשים שמרווחים גם 30 אלף שקל וגם מליונים בחודש אבל כתבת את כל דברייך כאילו מה זה 12000 אלף שקל.

בעסק שאני עובד אין קשר לרוחניות. אולי אנחנו אנשים קטנים לידך אולי אתה מרוויח 50,000 אלף שקל? :kopfpatsch:

ב"ללטוש עיניים" התכוונתי למשהו בסגנון הזה:

רוני יה נקניק Smiley ספר קצת איך הגעת לזה ...

מה כבר יכול להיות חסוי ?

באיזה תחום אתה עובד

אז מה אתה רוצה שאני אעשה? אחד מרוויח 700 שקל השני 4000 שח השלישי 14000 שח .וכו'...

עורך דין (זוטר)

כ100 שקל לשעה.

יפה, כמה שעות עובד ביום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה, כמה שעות עובד ביום?

7 שעות ביום 4 ימים בשבוע.

הודעה כללית לנושא -

אל תריבו אחד עם השני לגבי עניינים כאלו.

לדעתי התראד הזה יכול לשמש למטרה טובה (למשל לדרבן מישהו ללמוד וכד') אל תהרסו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"והוא מרוויח הרבה, הרבה יותר מ 12K ש"ח בחודש נטו".

יש אנשים שמרווחים גם 30 אלף שקל וגם מליונים בחודש אבל כתבת את כל דברייך כאילו מה זה 12000 אלף שקל.

בעסק שאני עובד אין קשר לרוחניות. אולי אנחנו אנשים קטנים לידך אולי אתה מרוויח 50,000 אלף שקל? :kopfpatsch:

אז מה אתה רוצה שאני אעשה? אחד מרוויח 700 שקל השני 4000 שח השלישי 14000 שח .וכו'...

יפה, כמה שעות עובד ביום?

אני כנראה לא הבהרתי את עצמי כמו שצריך, אני רואה שאתה מפרש את הדברים שלי בהקשרים שונים לחלוטין ממה שהתכוונתי לומר.

הפוסט שלי כולו הובא כדרך אגב ולא היה מכוון ישירות אליך בכלל (חוץ מהשורה התחתונה בה הדגשתי שאני לא רוצה לעשות שום השוואות), אלא היה מכוון באופן כללי לגבי תת-הדיון שכמעט נפתח כאן לגבי עיסוקך, שכלל את ההודעות שאתה בעצמך הגבת אליהן.

אבל אתה בוחר לראות בדבריי איזו פנייה אישית כלפיך או אפילו נגדך... דווקא מאדם כמוך אני מצפה לשים שנייה את האגו בצד ולא לפרש דברים באופן אישי שכזה.

אז לא, לא התכוונתי לומר "מה זה 12K ש"ח", ולא התכוונתי לומר שאתה איש קטן לידי (לצורך העניין אני מרוויח פחות - 10K בקושי ב 2 עבודות), ולא היתה לי שום אמירה לגבי עיסוקך הספציפי או כמה אתה מרוויח.

יודע מה? לצורך העניין, לא פניתי אליך בכלל, ובזה נסיים את הכמעט-היגררות שלך לויכוח על אי הבנה פעוטה שנבעה מניסוח לקוי שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7 שעות ביום 4 ימים בשבוע.

הודעה כללית לנושא -

אל תריבו אחד עם השני לגבי עניינים כאלו.

לדעתי התראד הזה יכול לשמש למטרה טובה (למשל לדרבן מישהו ללמוד וכד') אל תהרסו אותו.

לא רב פשוט כל הודעה אני צריך לחשוב פפעמיים אם לשלוח כי כל פעם קופצים עלי.

יפה תצליח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ויכוח מפגר התחלת שרון שתיהיה לי בריא

תחסוך ממני להתפאר פה כמה מרויחים במשפחה שלי (הרוב בעלי השכלה )

רוני יעיד שיש לי הרבה הערכה אליו בתור חוזר בתשובה לשעבר .

שאלתי מתוך שמחה בשמחתו ולא מתוך קנאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ויכוח מפגר התחלת שרון שתיהיה לי בריא

תחסוך ממני להתפאר פה כמה מרויחים במשפחה שלי (הרוב בעלי השכלה )

רוני יעיד שיש לי הרבה הערכה אליו בתור חוזר בתשובה לשעבר .

שאלתי מתוך שמחה בשמחתו ולא מתוך קנאה

אולי תואיל בטובך לומר לי איזה ויכוח אני התחלתי?

עבור שורה שורה בכל מה שכתבתי עד כה ואמור לי איפה אתה רואה משהו שמעורר ויכוח. עד עכשיו, אני הוא זה שבאים אליו בטענות, כשאני לא באתי בטענות כנגד אף אחד, אלא בסה"כ ציינתי איזשהו סיפור לגבי מישהו שאני מכיר באופן אישי, כדרך אגב בלבד.

ולא, לא רמזתי לשנייה שאתה או מישהו אחר מקנא באף אחד, אבל זו לא הפעם הראשונה שמגלים עניין בלתי רגיל בעיסוקו של רוני, וזה עניין מיותר כפי שרוני אומר בעצמו.

גם אתה לוקח דברים באופן אישי כ"כ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא ירדת מזה? הכנסת עקיצה או 2 במה שכתבת, אז לא התכוונת- סדר יאלהה תזרום...

ערכיה: לא לוקח באופן אישי פשוט בכתבתך זה היה נראה כעקיצה [ואני ממש לא מחבב אנשים כאלה אלה ההפך השמחים באושרם של אחרים] אז לא התכוונת- סגור נושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אל תהרסו את התרד באמת חאלס עם הויכוחים מריבות או איך שתקראו לזה.

טכנאי מחשבים חומרה תוכנה. כולל גם . עובד בדרך כלל כמה שעות בשבוע כ500 ש"ח בשבוע תלוי איזה עבודה עושה. בערל 2000 בחודש.

בנוסף עובד במעבדה כ50 שח לשעה. הכל על תקן סטודנט התקווה לבקרוב מהנדס :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...