במה אתם עובדים וכמה אתם מרוויחים? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במה אתם עובדים וכמה אתם מרוויחים?

H.I.V

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במקרה שלי צריך הורים טחונים, שיממנו לימודים [בכל זאת, אין לי 18], אבל תכלס זה "מותרות". וחוץ מזה שלעבוד בשנה א' המאוד מאתגרת זה קצת לוחץ, אבל אין מה לעשות, החיים קשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו מובטל (מרצון) שמקבל 7,200 לחודש אבטלה. ב05/04 אני אטוס לי לטיול :P

לפני זה עבדתי כמתכנת בעבור קשת לאתר MAKO וקיבלתי 20,500 לחודש (לא כולל שעות נוספות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7 שעות ביום 4 ימים בשבוע.

הודעה כללית לנושא -

אל תריבו אחד עם השני לגבי עניינים כאלו.

לדעתי התראד הזה יכול לשמש למטרה טובה (למשל לדרבן מישהו ללמוד וכד') אל תהרסו אותו.

הייתי בטוח שעורכי דין טוחנים שעות :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו עבדתי באורנג' במוקד הDATA

קצת מעבר ל26 שקל לשעה.

שעות נוספות כרגיל 125% ו150% וקל להגיע אליהם, במיוחד בימי שישי שעובדים שם.

מקבלים טלפון עם 250 שקל לכל מה שרוצים לעשות לחודש

וכל חודשיים יש תמריץ שר"צ שלך מחליט כמה תקבל, עד 20% מסך שתי המשכורות האחרונות שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן 23

גיטריסט בהופעות עם אמנים מסויימים ,האמת כבר פחות ,אין זמן, 450 ש"ח לערב ,לפעמים יותר, אם זה רחוק מהבית וכו'... :P

כרגע העבודה העיקרית היא ,אמנות גבס, עיצוב בתים ,חדרים ,סלונים ,מטבחים ,כולל הבנייה עצמה, ההכנסה משתנה בהתאם לסדר גודל העבודה, ממוצע של 11,000 לחודש, יש חודשים פחות טובים ויש יותר טובים.

עריכה:

אבל אני עובד קשה, זה בכלל לא כסף קל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עורך דין (זוטר)

כ100 שקל לשעה.

איך???

לא ידעתי שעורך דין מרוויח כל כך הרבה, איפה למדתה וכמה שנים יש לך ניסיון?

איך השוק עכשיו?מוצף? קשה למצוא עבודה?<[br]פורסם בתאריך: 20.03.2009 בשעה 18:23:40

בזמנו עבדתי באורנג' במוקד הDATA

קצת מעבר ל26 שקל לשעה.

שעות נוספות כרגיל 125% ו150% וקל להגיע אליהם, במיוחד בימי שישי שעובדים שם.

מקבלים טלפון עם 250 שקל לכל מה שרוצים לעשות לחודש

וכל חודשיים יש תמריץ שר"צ שלך מחליט כמה תקבל, עד 20% מסך שתי המשכורות האחרונות שלך...

מה התנאי קבלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בטוח שעורכי דין טוחנים שעות :o

הרוב כן.

איך???

לא ידעתי שעורך דין מרוויח כל כך הרבה, איפה למדתה וכמה שנים יש לך ניסיון?

איך השוק עכשיו?מוצף? קשה למצוא עבודה?<[br]פורסם בתאריך: 20.03.2009 בשעה 18:23:40

תתפלא,

יש לי חבר שאיתו למדתי באונ' ת"א (איי שם בשנת 2002) לאחר הלימודים ההיתי צריך להתאוורר מהתחום ועבדתי בתור שגריר-איש עסקים של אל-על , במקביל הוא עבד בתחום.

התחלתי לעבוד בצורה מקצועית ב2006 כלומר שלוש שנים.

ככה שכיום לו יש וותק של שבע שנים והוא פשוט בן אדם מבריק,כיום הוא מרוויח כמה פעמים ממני (הוא גם הממונה עליי) אין לי מושג כמה בדיוק הוא מרוויח אבל אני בטוח שזה פי שלוש או אפילו פי ארבע ממני.

ככה שמי שמשקיע יותר שעות ומי שבאמת מבריק אין גבול למשכורת.

לגבי השוק די קשה למצוא עבודה , אני לא יכול להגיד שהשוק מוצף אבל בהחלט קשה למצוא עבודה ולכל חברה "נחשבת" ישנה סלקציה אגרסיבית ורק הטובים מתקבלים.

כך שאם יש לך את הידע הדרוש ואת המוח הדרוש ואתה נחוש אתה בהחלט יכול להצליח בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי השוק די קשה למצוא עבודה , אני לא יכול להגיד שהשוק מוצף אבל בהחלט קשה למצוא עבודה ולכל חברה "נחשבת" ישנה סלקציה אגרסיבית ורק הטובים מתקבלים.

כך שאם יש לך את הידע הדרוש ואת המוח הדרוש ואתה נחוש אתה בהחלט יכול להצליח בגדול.

ואם אדם לא עשה ויש לו רישום פלילי אבל סיים באחת מהאוניברסטאות המובילות מצטיין דיקן?

(סתם שאלה תאורתית כמובן)

אני יודע שהיום כל אדם שלישי הוא עורך דין

אבל יש הרבה מכללות לא נחשבות ושאר סטלנים

ד"א איך חיי החברה בפקולטה הזאת באוניברסיטה תל אביב? איזה אוכלוסיה מגיע לשם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אדם לא עשה ויש לו רישום פלילי אבל סיים באחת מהאוניברסטאות המובילות מצטיין דיקן?

(סתם שאלה תאורתית כמובן)

אני יודע שהיום כל אדם שלישי הוא עורך דין

אבל יש הרבה מכללות לא נחשבות ושאר סטלנים

ד"א איך חיי החברה בפקולטה הזאת באוניברסיטה תל אביב? איזה אוכלוסיה מגיע לשם?

תראה אני יודע שיש היום הרבה אנשים שרוצים עבודה אז כמובן שאלו בלי רישום פלילי ואלו שעשו יהיה בעדיפות גבוהה הרבה יותר , אך אם נגיד יש לך מישהו מבריק אבל ממש מבריק וסגר תואר במקום יוקרתי אך יש לו רישום פלילי ולא עשה לעומת מישהו ממוצע שעשה ובעל עבר נקי כנראה יעדיפו את הטיפוס המבריק יותר אך בשאר המקרים הטיפוס הנקי יתקבל.(שוב תאורתי)

אני יודע במתי שאני למדתי (2002) הרמה של האנשים היתה ממש גבוה ואלו היו אנשים עם הרבה מוטיבציה ושכל שבאמת רצו להצליח (ע"פ מה שאני יודע 90% הצליחו) אך ע"פ מה ששמעתי הרמה יורדת ... (לדעתי היום במקומות הנחשבים יותר לדוג' אונ' ת"א והטכניון הרמה שם עדיין גבוה מאוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...