22" ו 24" IPS של LG ישוחררו ביולי. - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

22" ו 24" IPS של LG ישוחררו ביולי.

nimrodim

Recommended Posts

בגלל שלא ריתי ביקורת על הL2000CP אני מדבר על הL2000C שהייתי מוריד לו את התואר S-IPS וזורק את המסך מהחלון!

אגב.. אני משווה אותו ל2007 כי שניהם יצאו באותו תקופה! רק חודש וחצי אחד אחרי השני. כי הCP יצא רק בתקופה ממש האחרונה.

http://www.24p.co.il/modelDetails.aspx?cat=BAB&id=11701

עזוב את המחיר תסתכל על הפרטים.

אין קשר לפאנל הTN בגרוש... רוב הצבעים שלו עוברים את ה6!..

במריחות הוא יותר גרוע מהדל

והזוויות צפיה שלו סברי פלוס אבל עדיין לא ממש מצדיקים S-.

המסך לא היה מוצלח. בלשון המעאה ולא מצדיק את הS- גם באותה תקופה! (תחילת 2006)

אתה יודע, אני רואה אותך משמיץ את ה- L2000C/CP, כמעט בכל פעם שמזכירים את המסך, ועדיין לא הבהרת לי על מה אתה מתבסס. האם ראית כזה מסך? אם כן, איזה מבין השניים, ומה הפריע לך בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור ברור!! חחח התבלבלתי.. כתבתי 2009 במקום 2209 חחח הWA זה 2209 כמובן!

ולשאלתך.

בגלל שלא ריתי ביקורת על הL2000CP אני מדבר על הL2000C שהייתי מוריד לו את התואר S-IPS וזורק את המסך מהחלון!

אגב.. אני משווה אותו ל2007 כי שניהם יצאו באותו תקופה! רק חודש וחצי אחד אחרי השני. כי הCP יצא רק בתקופה ממש האחרונה.

http://www.24p.co.il/modelDetails.aspx?cat=BAB&id=11701

עזוב את המחיר תסתכל על הפרטים.

אין קשר לפאנל הTN בגרוש... רוב הצבעים שלו עוברים את ה6!..

במריחות הוא יותר גרוע מהדל

והזוויות צפיה שלו סברי פלוס אבל עדיין לא ממש מצדיקים S-.

המסך לא היה מוצלח. בלשון המעאה ולא מצדיק את הS- גם באותה תקופה! (תחילת 2006)

אני מקוה שLG ישפרו את זה עכשיו וסוף סוף תהיה תחרות גם בפאנלים יותר טובים מTN

כי איך שזה נראה מי שמוציא פאנל יכול לדפוק איזה מחיר שהוא רוצי כי אין היצע לזה בLOW END

כמובן שבHIGH END אני לא לא מדבר כי זב כבר שוק ממש אחר

אתה יודע ש S- זה לא תואר/ציון/דירוג כן? זאת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עומד לפני קניה של מסך חדש. אני מתלבט בין ה-DELL 2007FP שהומלץ לי כאן

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=399670.0

ובין ה-2209WA שהמחיר שלו פשוט מציק (הרבה יותר זול ולפי מיטב הבנתי, טוב כמעט באותה מידה). בעיקרון אני מעדיף מסך שאינו רחב אבל אני עדיין לא לגמרי סגור על זה. האם לדעתכם שווה לי לחכות ל-"22 הזה? אני יודע ש"האם שווה?" היא שאלה אישית וכזו גם התשובה ולכן אני אציג את זה כך: לו הייתם במקומי (ראו בלינק) האם הייתם מחכים לו? אם כן, למה?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שמעלי, ה2007WFP הוא מעולה, לי יש אותו וגם למנהל פה אני חושב.

אם היתה לי בחירה כמוך אז היית הולך בלי שום ספק על ה2209WA. אתה מקבל מסך עם פאנל טוב,אותה ארגונומיה,פחות מריחות(כמו של ה2ms היום) 2 אינץ בחינם =) ועוד חוסך כמה מאות שקלים.(נתעלם מהעובדה שאת ה2007WFP קשה להשיג אם בכלל...)

ולQTTP. כתבתי שלא ראיתי ביקורות על הL2000CP!

רק ראיתי ביקורת על הL2000C. שיצא באותו חודש עם ה2007WFP.

אם תגיד שהמסך ישן מידי(תחילת 2006) ומאז LG השתפרו אני מקבל את זה!

אבל זה לא מונע מזה שצריך להשוות אותו לDELL שהזכרתי כי הם יצאו באותה תקופה.

ולמי שאמר שהIPS זה טכנולוגיה? ברור! אבל מה המטרה של הטכנולוגיה הזאת?? להביא מסך לגרפיקאים שצריכים צבעים יותר טובים, ו8 ביט צבע! וכל עוד מסך עם פאנל לא עומד בקריטריונים האלה הוא לא מתאים! נקודה.

וכל מסך עם פאנל PVA יביא תוצאות יותר טובות.כי 8 ביט יש לו, ובמקרה של הL2000C אז לכל מסך PVA יש צבעים יותר טובים! ואגב, גם לTN יש יותר טובים, רק שבTN הם לא 8 ביט, אז בכל מקרה הם לא יתאימו לגרפיקאים.

אני שוב אומר של L2000CP לא ראיתי ביקורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שמעלי, ה2007WFP הוא מעולה, לי יש אותו וגם למנהל פה אני חושב.

אם היתה לי בחירה כמוך אז היית הולך בלי שום ספק על ה2209WA. אתה מקבל מסך עם פאנל טוב,אותה ארגונומיה,פחות מריחות(כמו של ה2ms היום) 2 אינץ בחינם =) ועוד חוסך כמה מאות שקלים.(נתעלם מהעובדה שאת ה2007WFP קשה להשיג אם בכלל...)

שים לב שדיברו על ה-2007FP, לא על ה-2007WFP.

אני שוב אומר של L2000CP לא ראיתי ביקורת.

לא ראית ביקורת ולא ראית את המסך, אז אולי תפסיק להשמיץ אותו על סמך כל מיני דעות על כל מיני מסכים "דומים"?

כשאתה מדבר כאילו יש לך מידע מוצק, ובעצם אין לך כזה, אתה סתם יוצר הטעיה של הציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שדיברו על ה-2007FP, לא על ה-2007WFP.

לא ראית ביקורת ולא ראית את המסך, אז אולי תפסיק להשמיץ אותו על סמך כל מיני דעות על כל מיני מסכים "דומים"?

כשאתה מדבר כאילו יש לך מידע מוצק, ובעצם אין לך כזה, אתה סתם יוצר הטעיה של הציבור.

בכל ההודעות פה כתבתי שאני מדבר על הC. אחרי שדניס אמר "מה רע בL2000CP"!

אז לא השמצתי שום דבר.

וכבר כתבתי שאני מקוה שLG למדו את הלקח וילמדו לשפר את הטעויות שלהם.

לא השמצתי את בשום צורה, להיפך! אני מקוה שהם סוף סוף יתנו תחרות טובה לDELL, וגם בTN לא חסר להם לתת תחרות לסמסונג.

כי בנתיים הזויות צפיה שלהם לא משהו בכלל ברוב המסכים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...