חברת CRYTEK הכריזה על מנוע CryENGINE 3 שמותאם ל- XBOX,PS3,PC - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברת CRYTEK הכריזה על מנוע CryENGINE 3 שמותאם ל- XBOX,PS3,PC

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

COD4 מבוסס על המנוע הקודם של IW, אולי הוא מבוסס על Q3. בכל מקרה המנוע עצמו נותן תוצאות מצויינות בגרפיקה. מנוע יעיל וטוב.

המנוע מצוין למשחקים מסוימים אבל הוא מוגבל לדברים אחרים

אני לא מת על קריסיס אבל יש בו יותר אפשרויות מבחינת הריסת מיבנים ופיזיקה ודברים בסגנון שאין בCOD באופן לא מתוסרט

וזה בעיקר בגלל המנוע

הבעיה של קריסיס שהוא כבד מידי גם למחשב ובטח שלקונסולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sheesh, כמה השערות מצוצות מהאצבע בת'רד אחד.

לכל דבר שנאמר כאן יש לפחות דוגמה אחת לכמה כל אחד מהמגיבים כאן זורקיןם השערות לא מבוססות לאוויר.

1.) לפתח שני מנועים במקביל זה בזבוז? למה? מי החליט? יש אינספור סיבות ללמה זה ייתכן ואפילו טוב

2.) לא ייתכן שבונים מנוע מספיק מודולרי שידע להוציא גרפיקה x לקונסולות ואז יידע לשדרג את הגרפיקה ל-y אם מוציאים את אותם ה-assets למחשב? נכון שיהיה צורך בלספק assets ברמה גבוהה אבל אל תשללו משהו כשאין לכם ידע בנושא. מישהו שם לב שנאמר שהמנוע מתאים גם לקונסולות הדור הבא? רק זה כבר שולל את ההנחות של חלק לא מבוטל מהמגיבים כאן.

עד היום הוכיחה את עצמה בייצור מנועים מדהימים, Farcry הפיל אנשים מהכיסא (אני זוכר שראיתי תצוגות מוקדמות שלו ולא הבנתי למה חבר שלי מתלהב, מסתבר שהוא צדק), Crysis נראה מדהים, נכון כבד (הרבה פחות אחרי התיקונים השונים), אבל גם אובליביון היה טוחן מחשבים כשהוא יצא, אז מה? בקיצור בואו ניתן ל- לשחרר הדגמה ואז נדבר. בינתיים תפסיקו להיות יודעי כל פתאום (אלא אם כן אתם עובדים ב- ויש לכם עובדות מוצקות).

עריכה: Warhead זה לא Crysys2. זה משחק שמראה את השתלשלות האירועים מזווית של חייל אחר. המנוע במשחק הזה משופר, ועובד הרבה יותר טוב על מחשבים חלשים יותר וכמו כן קיבל ביקורות טובות יותר שכן הוא די מפוצץ אקשן טוב שמתוכנן היטב. Crysis אמור להיות סיפור ב-3 חלקים (כלומר שלושה משחקים) ואני מחכה לחלק השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח במשחק הבא זה יהיה עם PROPHET על האי.

מקווה שלא,כי זה נראה לי כמו ב"הרחבות" של FEAR הראשון שכל אחד ממהרחבות האלו בעצם נתן לך נקודת מבט של שחקן אחר ולא ממש הוסיף משהו לעלילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...