חברת CRYTEK הכריזה על מנוע CryENGINE 3 שמותאם ל- XBOX,PS3,PC - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברת CRYTEK הכריזה על מנוע CryENGINE 3 שמותאם ל- XBOX,PS3,PC

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

WARHEAD כבד יותר בהגדרות גבוהות ככה שיעיל יותר הוא לא (אולי רק ב - MAINSTREAM).

לא מסכים (אלא אם אתה מתייחס ל-AA).

בכל מה שקשור למשחק Warhead, אז הוא משחק מקביל, לא 2 ולא קשור לטרילוגיה, אני פשוט חושב שהיתה להם את היכולת להוציא אותו עם כל מה שהצטבר להם על השולחן עם Crysis. בניגוד למשחקים הנוראיים המקבילים של FEAR, שבאמת היו מיותרים, על warhead רק אפשר להגיד שהוא טוב, ראה ביקורות מסביב. אחת מהסברות שלי היא שהם ראו את כל הביקורת על המשחק מבחינה עלילתית, אורך, מנוע וכו', שהם פשוט אמרו "בואו נראה להם שאנחנו מקשיבים ויכולים להוציא משהו יותר ממוקד". מצד שני אפשר לטעון שהם ניסו להוציא יותר כסף או רצו להוציא משחק מולטי יותר טוב, בכל מקרה Warhead שווה וחבל שהרבה דילגו עליו כי הם חשבו שהוא עוד Crysis. (שלא לדבר על זה שחבל ש90% מהשחקנים גנבו אותו ולא רכשו אותו, מה שהוכיח ל- ולכולם, פעם נוספת לצערי, שהמעבר לקונסולות הוא הכרחי לחברה שרוצה לפתח משחקים ולהתקיים מזה, ולא אל תביאו לי את Vavle כדוגמת נגד, זה רק טיפה בים של חברות שראו איך העבודה שלהן רק נגנבת כשהיא יוצאת למחשב - אבל זה דיון אחר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אם הגרסה הזאת באמת תיראה על הקונסולות כמו על המחשב זה הישג לא רע בכלל..

זה אכן יהיה הישג אדיר(במידה והמשחק גם ירוץ בצורה שחיקה),אבל הוא לא ממש מעניין את שחקני המחשב,ובטח שגם לא זכאי לשם "CRYENGINE 3",לא כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב הזה, לשחקני המחשב אין מה להתלהב, אבל לשחקני הקונסולות זאת ידיעה גדולה, יהיה ניתן להנות מעוד מנוע מרשים (אולי אף מרשים יותר) בנוסף על אנריל 3

לדעתי אפשר לפרסם את הלינק לוידאו בפורום ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות של מנוע מסחרי לא נמדדת לפי איך שהוא נראה, אלא לפי איכות הSDK שלו.

יש סיבה למה מנועים כמו UE2.X/UE3.X וQ3E היו כלכך פופולאריים, כלי הפיתוח שהגיעו איתם אפשרו לפתח משחקים בקלות, עם ROI טוב למרות עלויות הרישוי המאוד גבוהות שלהם, Q3E הניע משחקים גם 7 שנים אחרי השחרור שלו, כנ"ל המנועים של Unreal שהיה להם חיי מדף מאוד ארוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...